Корисна інформація

Тарифи Vodafone Україна – популярні пакети

6 Листопада 2020
68
admin Читать на русском
 1. Vodafone Україна: відомості про компанію, основна інформація
 2. Основні послуги Vodafone Україна
 3. Тарифи Vodafone Україна: основні плани для клієнтів по передоплаті
  1. Vodafone SuperNet: сучасні тарифи для активних людей
  2. Vodafone FAMILY Plus: доступне спілкування кожному
  3. Vodafone Device: тарифний план для користувачів смарт-пристроїв
  4. Vodafone 4G Smart – найдешевший тариф
 4. Архівні тарифи Vodafone Україна
  1. Vodafone Light+: умови і правила підключення
  2. Vodafone Unlim 3G Plus: новий популярний пакет послуг
  3. Vodafone Red Extra: базова ціна тарифних пакетів
 5. Як перевірити свою SIM-карту і телефон на готовність до 4G LTE?
 6. Як зателефонувати оператору Vodafone?
 7. Як перевірити свій рахунок і пакет послуг тарифного плану?
 8. Роумінг Vodafone Україна: тарифи для Європи, Росії, Єгипту та ОАЕ
 9. Vodafone Україна: якість сервісу, соціальні ініціативи
 10. Vodafone Україна: контакти, зворотний зв’язок з клієнтами

Vodafone Україна займає одну з лідируючих позицій на українському ринку мобільного голосового зв’язку, а також послуг передачі даних, текстових повідомлень, доступу до мережі Інтернет. Телекомунікаційна компанія є сучасним оператором з багатомільйонною клієнтською базою.

Навіть не будучи користувачами послуг цієї компанії, більшості з нас знайомий яскравий її логотип, назва і репутація серед клієнтів і бізнес-партнерів.

Велика кількість інформації про тарифні плани, зміна умов обслуговування клієнтів, новинки тарифікації або гарячі акційні пропозиції можуть поставити в глухий кут тих, хто хоче зробити найбільш оптимальний вибір послуг від Vodafone. Компанія веде активну інформаційну політику, розміщуючи інформацію не тільки на своєму офіційному сайті, але і у вигляді зовнішньої реклами у великих населених пунктах.

Ця стаття містить у структурованому вигляді великий інформаційний контент, що відноситься до діяльності компанії в частині надання послуг фізичним особам. За допомогою цієї статті Вам буде простіше зрозуміти, які послуги надає компанія, які нові тарифи, свіжі акції, вигідні пропозиції і інше, що відноситься до діяльності компанії.

Vodafone Україна: відомості про компанію, основна інформація

Vodafone є британським брендом технологічних сервісів, який веде свою історію з 1984 року. З моменту заснування компанія носила іншу назву, мала інший юридичний статус і склад акціонерів. Не будемо заглиблюватися в специфічні деталі перетворень компанії, зазначимо лише, що в 2015 році вона вийшла на український ринок мобільних операторів.

На сьогоднішній день юридична назва компанії, яка здійснює діяльність в Україні – Прат «ВФ Україна», зареєстрована в Києві та внесена до реєстру операторів телекомунікаційних послуг під № 47. Діяльність компанії здійснюється в площині чинного законодавства України, в тому числі і Закону «Про захист прав споживачів».

За два роки популярність Vodafone досягла високих позначок, завоювавши багатомільйонну аудиторію користувачів, а також зміцнивши свої позиції на ринку серед конкурентів. Станом на сьогоднішній день загальна капіталізації компанії оцінюється в $21,7 млрд, що робить бренд найдорожчим у Великобританії. Послугами Vodafone в Україні користуються 20,9 млн абонентів.

На офіційному сайті Vodafone www.vodafone.ua викладена повна інформація про діяльність компанії. Зокрема, в розділі “про компанію” можна знайти докладний опис:

 • Історії компанії;
 • Складу керівників;
 • Умов і правил обслуговування (надання послуги);
 • Ліцензій, на підставі яких здійснюється діяльність;
 • Контакти.

Основні послуги Vodafone Україна

Сервіс Vodafone великий і різноманітний і має кілька напрямків. Зокрема, послуги розділені за споживчою специфікою на послуги для фізичних осіб (приватних клієнтів) та корпоративних клієнтів. У нашому огляді основна увага приділяється послугам для звичайних користувачів, які щодня користуються мобільним зв’язком і потребують доступу до мобільного Інтернету. Послуги Vodafone для фізосіб включають:

 • Голосовий зв’язок за допомогою мобільних дзвінків;
 • Передачу даних і доступ до Internet за технологіями 3G, 4G;
 • Відправку та отримання смс/ммс;
 • Роумінг і дзвінки за кордон;
 • Фіксований доступ до мережі Інтернет;
 • Грошові операції (поповнення рахунку, переказ грошей, Vodafone Pay);
 • Розваги (Vodafone TV, – Books, – Music, GOOD’OK).

Тарифи Vodafone Україна: основні плани для клієнтів по передоплаті

Тарифи оператора телекомунікаційних послуг залежать від ринкових умов, стану економіки, актуального курсу валют і безлічі інших факторів впливу.

Компанія Vodafone Україна не виступає монополістом на ринку телекомунікацій в Україні, тому нові тарифи Vodafone є не способом диктувати свої умови, а звичайною практикою роботи всіх великих компаній, які є постачальниками різноманітних послуг.

Vodafone Україна забезпечує високий рівень сервісу і сучасні технічні можливості для безперебійної роботи мобільного зв’язку у всіх куточках України. Звіт про якість телекомунікаційних послуг компанії розміщений на офіційному веб-сайті в розділі “Про Vodafone” – Стандарти якості.

Географічне покриття послуг Vodafone Україна поширюється на всю територію України. Практично, у всіх великих містах і населених пунктах є покриття з мережею Vodafone Україна.

Тарифікація телекомунікаційних послуг Vodafone Україна походить з першої секунди, у вартість входить посекундна тривалість розмови. Величина тарифів включає в себе ПДВ і пенсійний збір у розмірі 7,5%.

При виборі певного виду тарифного плану тривалість його дії становить мінімум 28 днів. На більш короткий термін послуга не надається. Детальна інформація про тариф Vodafone (розмови, мобільний інтернет та інше) у відкритому доступі викладена на веб-сайті компанії в розділі “Тарифи” – “Передоплата”.

Подача інформації виконана з тим, щоб клієнт інтуїтивно міг знайти цікаві для його відомості. Якщо потрібна допомога, то абонент може зв’язатися через інтерактивний онлайн-месенджер з оператором компанії.

Клієнт отримує відомості про тарифи Vodafone в режимі онлайн або звернувшись за телефонами, вказаними на сайті.

Для приватних клієнтів на сьогоднішній день діють наступні плани:

 • SuperNet;
 • Family;
 • Device.

Для Vodafone SuperNet передбачені спеціальні тарифні лінійки, які схожі за видами послуг, але відрізняються об’ємом: чим більше хвилин розмов або доступу до онлайн послуг, тим вище ціна такого тарифного плану. Що включено в ці пакети, які вигідні тарифи Vodafone, – в наступному розділі.

Vodafone SuperNet: сучасні тарифи для активних людей

SuperNet

Особливістю тарифних планів Vodafone SuperNet є повна свобода спілкування для абонентів мобільного зв’язку та якісного інтернету. Залежно від ваших потреб Ви зможете підібрати оптимальну вартість за ваш тарифний план. Зверніть увагу, що термін всіх планів дорівнює 4 тижні або 28 днів. Ознайомитися з умовами ви можете за допомогою таблиці внизу.

Мобільний зв’язок (передоплата) Vodafone SuperNet Start Vodafone SuperNet Pro Vodafone SuperNet Unlim
Абонплата на 4 неділі 90 грн. 125 грн. 185 грн.
Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт
4G/3G/2G Інтернет (200 МБ / 7 грн поверх пакета) 4000 Мб 10000 Мб Безлімит
Дзвінки на інші мережі (0,50 грн/хв поверх пакета) 80 хв 120 хв 200 хв
SMS&MMS на моб. мережі (0,50 грн/шт поверх пакета) 50 (за 1,50грн в день) 50 (за 1,50грн в день) 50 (за 1,50грн в день)
Дзвінки за кордон (10хв за 5грн поверх пакета) 30 хв 30 хв 30 хв
Соцмережі: Facebook, Instagram, Twitter Безліміт
Текст в Viber, WhatsApp, Skype, Telegram Безліміт

Vodafone FAMILY Plus: доступне спілкування кожному

Цей тарифний план створений для людей яким не потрібно багато інтернету та інших додаткових послуг. Його цільова аудиторія – це люди старшого віку від 50 і вище.

Мобільний зв’язок (передоплата) FAMILY Plus
Абонплата за місяць 80 грн.
Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт
3G/2G Інтернет 1000 МБ
Дзвінки на інші мережі (0,50 грн/хв поверх пакета) 60 хв
SMS&MMS на моб. мережі Украины (0,50 грн/шт поверх пакета) 50 шт за 1,50 грн/день
Дзвінки за кордон 10хв (5 грн/день)
FAMILY Plus

Vodafone Device: тарифний план для користувачів смарт-пристроїв

Тарифний план Vodafone Device в компанії розробили з акцентом на широкому доступі до мережі інтернет. Цей пакет послуг включає:

 • Доступ в Internet 2G | 3G | 4G;
 • Забезпечення доступу до найбільш популярних соц.мереж;
 • Телефонні дзвінки всередині мережі Vodafone Україна;
 • Вихідні поза мережею на інші телефони;
 • Вихідні за межі України;
 • Повідомлення (у тому числі і за кордон).

Vodafone Device має три пакети, вартість яких залежить від повноти і тривалості послуги. Vodafone Device (S, M, L) обійдуться користувачам в 45, 50 або 90 грн.

Мобільний зв’язок (передоплата) Vodafone DEVICE S Vodafone DEVICE M Vodafone DEVICE L
Абонплата на місяць 45 грн. 80 грн. 130 грн.
3G/2G Інтернет (500 МБ / 15 грн поверх пакета) 50 МБ/день далі 2G 12000 Мб 30000 Мб
Соцмережі: Facebook, Instagram, Twitter 50 МБ/день далі 2G Безліміт
50 МБ/день далі 2G 50 МБ/день далі 2G Безліміт
Дзвінки в мережі Vodafone Україна 50 хв/день 0,50 грн/хв
Дзвінки на інші мережі 0,50 грн/хв
SMS&MMS на моб. мережі України 50 шт/день 0,50 грн/шт.
Дзвінки за кордон 10 грн/хв
SMS&MMS на моб. мережі за кордон 3,00 грн/шт.

Для абонентів пакету Vodafone Device надана можливість використовувати послугу “Рік без абонплат”. Сплативши авансом послугу на рік, клієнт виграє в ціновій економії і виключає необхідність щомісячного поповнення рахунку. Для кожного з названих вище тарифних пакетів вартість річної послуги складе 450, 500 і 900 грн відповідно.

Очевидно, що клієнт таким чином економить близько 17% повної річної вартості пакету. Для переходу на новий тариф слід набрати*365#. Перевірити правильність переходу і статус послуги *365*1#. Підключитися на тарифний план Device можна тими ж способами, що були вказані вище для інших тарифних планів. Перехід за номером *500*7#.

Vodafone 4G Smart – найдешевший тариф

Перехід на цей тариф можливий тільки на запрошення від оператора. Практика показала, що такі пропозиції приходять абонентам, які давно не користувалися послугами мобільного зв’язку Водафон.

  Vodafone 4G Smart S Vodafone 4G Smart XS
Абонплата за 4 неділі 50 грн. 30 грн.
Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт
4G Інтернет 5000 Мб 1000 Мб
Дзвінки на інші мережі 100 хвилин 100 хвилин
SMS&MMS на моб. мережі 50 (за 1,50грн в день)

Архівні тарифи Vodafone Україна

Тут представлені тарифні плани, міграція в які недоступна, але вони можуть функціонувати у старих абонентів.

Vodafone Light+: умови і правила підключення

Прості та прозорі тарифи, мінімальні набір найбільш затребуваних послуг – такі особливості цього тарифного плану, який припаде до душі молодим абонентам, студентам і школярам. Ціна такого тарифного пакета – 55 грн.

Якщо протягом семи діб абонент вирішив перейти на RED EXTRA S, M, L, то йому достатньо оплатити різницю у вартості. Починаючи з восьмої доби, діє правило оплати стандартного переходу.

Vodafone Light+

Для користувачів Light+ також діє акція “Рік без абонплат”, про яку згадувалося вище. Авансовий платіж за рік користування послугою складе 350 грн. Підключитися за номером *365#, перевірити актуальність статусу *365*1#.

Мобільний зв’язок (передоплата) Vodafone LIGHT +
Абонплата на місяць 70 грн.
Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт
3G/2G Інтернет 500 МБ/міс. далі безліміт 2G
Дзвінки на інші мережі (0,50 грн/хв поверх пакета) 30 хв + 30 хв (перші 3 місяці)
SMS&MMS на моб. мережі України (0,50 грн/шт поверх пакета) 50 шт за 1,50 грн/день
Дзвінки за кордон 3 грн/хв

Vodafone Unlim 3G Plus: новий популярний пакет послуг

Тарифний пакет вартістю 90 грн (за 4 тижні) забезпечує необмежені дзвінки всередині мережі, 1 година 40 хвилин на інші телефони, non lim Internet і дзвінки за кордон вартістю 1 грн за хвилину.

Unlim 3G Plus

Щоб стати користувачем такого пакета послуг Vodafone, слід придбати повний стартовий пакет на місяць або (якщо ви вже є користувачем іншого тарифного плану) сплатити повну ціну пакета.

З 01.02.2023 р. Vodafone Україна переглянула тарифні плани у бік збільшення їх вартості. Тепер вартість тарифного плану Unlim 3G Plus становить 90 грн. за 28 днів замість абонплати 75 грн., яка була раніше.

Щоб оновити послугу, потрібно перезавантажити телефон шляхом послідовного виключення і включення. Таким нехитрим способом відбувається оновлення інформації про затребуваному тарифному плані.

Мобільний зв’язок (передоплата) Vodafone Unlim 3G Plus
Абонплата на 4 неділі 160 грн.
4G/3G/2G Інтернет Безліміт
Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт
Дзвінки на інші мережі (0,20 грн/хв поверх пакета) 100 хвилин включно
SMS&MMS на моб. мережі Україны 0,20 грн/шт.
Дзвінки за кордон 1 грн/хв
SMS&MMS на моб. мережі за кордон 0,50 грн/шт.

Vodafone Red Extra: базова ціна тарифних пакетів

Vodafone Red Extra має кілька підвидів тарифних планів, які відрізняються між собою обсягом трафіку в мережі Інтернет, дзвінками за кордон або на телефони інших мобільних операторів. Дзвінки в мережі незмінні для всіх тарифних планів і є необмеженими. Як видно в таблиці нижче, вартісна вилка становить від 55 до 170 грн.

Мобільний зв’язок (передоплата) Vodafone RED Extra XS Vodafone RED Extra S Vodafone RED Extra M Vodafone RED Extra L
Абонплата на місяць 85 грн. 100 грн. 130 грн. 190 грн.
Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт
4G/3G/2G Інтернет (100 МБ / 5 грн поверх пакета) 2000 Мб 5000 Мб 10000 Мб 14000 Мб
Дзвінки в мережі (0,50 грн/хв поверх пакета) 60 хв 75 хв 150 хв 300 хв
SMS&MMS на моб. мережі (0,50 грн/шт поверх пакета) 30 по Україні 50 70 150
Дзвінки за кордон (0,50 грн/хв поверх пакета) 3 грн/хв 25 хв 35 хв 75 хв
Соцмережі: Facebook, Instagram, Twitter 2000 Мб Безліміт
Текст в Viber, WhatsApp, Skype, Telegram 2000 Мб Безліміт

Vodafone Red Extra S: умови тарифікації

 • Internet (100 МБ) – 5 грн, для денних тарифів максимальна кількість пакетів по 100 МБ до закінчення доби має не перевищувати 20.
 • Ціна 1 хв. розмови з абонентом іншої мережі – 50 коп/хв.
 • Щомісяця потрібно поповнювати рахунок на 70 грн.
 • За користування (для денних тарифів) стягується плата за дзвінки в мережі Водафон у розмірі 2 грн незалежно, були вони затребувані чи ні.

Vodafone Red Extra M

 • Дзвінки на телефони інших операторів – 50 коп/хв.
 • Для денних тарифів необмежені вихідні в мережі обійдуться щоденно 2 грн. Плата стягується незалежно від використання послуги.
 • Кількість дзвінків на інші мережі 2 години 30 хвилин. Щомісячний пакет коштує 105 грн.
Vodafone Red Extra

Vodafone Red Extra L

 • За стандартний денний пакет доступу до всесвітньої мережі Internet 5 грн.
 • За дзвінок на телефон іншого провайдера абонент заплатить 50 коп. за хвилину.
 • Плата за необмежені дзвінки всередині мережі Vodafone Україна досягне 2-х грн. за кожен день, незалежно, користувався цією послугою абонент чи ні.

Vodafone Red Extra XS:

 • Нові абоненти, які хочуть підключити пакет Vodafone Red XS, наділені правом скористатися спеціальною пропозицією, згідно з якою вартість місячного пакету послуг складе 40 грн.
 • Безлімітні Facebook, Twitter, текстові та графічні повідомлення в Viber, WhatsApp, Skype і Telegram на 6 місяців.

Щоб підключити пакет Vodafone Red, клієнт або купує новий пакет, або здійснює перехід на новий план згідно умовам. Перехід на новий тарифний план можна зробити самостійно, зателефонувавши на номер *101*444#. Перевірити правильність підключення клієнт може за номером *101*4#.

Важливо для правильного розрахунку по-новому зробити завершення всіх відкритих сесій Internet-серфінгу або інших онлайн операцій. Якщо цього не зробити, то система буде вести розрахунок за старим алгоритмом.

Як перевірити свою SIM-карту і телефон на готовність до 4G LTE?

Абоненти компанії Vodafone Україна можуть перевірити свій мобільний телефон і SIM-карту на підтримку мережі четвертого покоління. Для цього потрібно всього лише ввести USSD-команду: *222#

4G LTE

Як зателефонувати оператору Vodafone?

Компанія Vodafone в Україні ввела поділ номерів, за якими можна додзвонитися в службу підтримки. Щоб дізнатися, як зателефонувати оператору Vodafone, необхідно згадати, який вид обслуговування закріплений за клієнтом.

Абоненти, що не укладали контракт і користуються зв’язком по передоплаті, а також клієнти, які уклали контракт, можуть звернутися в службу підтримки наступними способами:

 1. Зателефонувавши на номер 111. Плата за дзвінки з номерів цього оператора мобільного зв’язку не знімається. З номерів інших операторів використовувати цей спосіб не рекомендується – занадто дорого обійдеться дзвінок. Якщо немає бажання слухати велику кількість зайвої інформації, то перед тим, як зателефонувати оператору на Vodafone, можна вчинити наступним чином:
  • Після набору номера запускається автовідповідач. На його прослуховування не варто витрачати більше 1 секунди.
  • Далі слід натиснути кнопку 3. Починається озвучування інформації цього розділу. Також не потрібно слухати її більше 1 секунди.
  • Після цього потрібно натиснути кнопку 0 і почекати, поки відбудеться з’єднання з оператором.
 2. Тим, хто не знає, як зателефонувати оператору Vodafone з міського номера і не платити, потрібно запам’ятати номер 044-24-0000. Особливо зручно це буде жителям столиці, яким не доведеться оплачувати міжміські дзвінки.
 3. Через інтернет на офіційному ресурсі компанії.

Якщо ви є корпоративним клієнтом, то зателефонувати оператору Vodafone ви зможете, скориставшись одним із таких способів:

 • Зателефонувати 044-24-0000-1. Даний номер призначений для ключових клієнтів компанії. Такими вважаються корпорації, у яких є більше 20 номерів.
 • Набравши 044-24-0000-4. За цим номером варто звертатися клієнтам, у яких налічується до 20 номерів цього оператора.
 • Скориставшись онлайн чатом на офіційному сайті мобільного оператора, доступному для ключових клієнтів.
Оператор колцентра

Як перевірити свій рахунок і пакет послуг тарифного плану?

За допомогою USSD запитів абоненти Vodafone можуть отримати багато корисної інформації, такої як наприклад: залишок на основному і бонусному рахунках, назва тарифу та обсяг послуг, включений в неї, і ін.

USSD-коди для Тарифів за передоплатою відрізняються від контрактних.

USSD запити Передоплата Контракт
Перевірити рахунок *101# *110*10#
Перевірити додатковий рахунок *101*10#
Перевірить бонусний рахунок *777*1# *110*14#
Перевірить залишок послуг в тарифі по Україні *101*4# *110*20#
Перевірить залишок послуг в тарифі в роумінгу *600*1# *600*1#

Роумінг Vodafone Україна: тарифи для Європи, Росії, Єгипту та ОАЕ

У компанії для приватних осіб пропонується кілька тарифних планів вигідного роумінгу за ціною від 60 до 150 грн за місяць.

 • “Безвіз вікенд” – вигідний роумінг в країнах Європи на 3 дні.
 • “Роумінг, як вдома” – вигідний роумінг в 16 країнах Європи на 7 днів.
 • “Польща, як вдома” – роумінг в Польщі за вигідними тарифами на 1 день або 1 місяць.
 • “Україна онлайн” – роумінг в Росії на 7 днів.
 • “Гаряча відпустка” – роумінг в Єгипті та ОАЕ на 7 днів.

Ці плани включають вхідні та вихідні дзвінки в мережі Vodafone Україна і на інших мобільних операторів, дзвінки на телефонні номери тієї країни, де знаходиться абонент, і дзвінки в інші країни. Крім цього, мобільний Internet і SMS-повідомлення.

Vodafone Роумінг Безвіз вікенд Роумінг, як вдома Польша, як вдома Україна онлайн Гаряча відпустка
Абонплата за місяць 60 грн. на 3 дні от 120 грн. на 7 днів 99 грн. на 30 днів 100 грн. на 7 днів 150 грн. на 7 днів
Країни Європа 16 країн Європи Польша Росія Єгипет и ОАЭ
Все вх. і вих. дзвінки в мережі Vodafone Україна 30 хв + 30 хв 100 хв 200 хв 100 хв + 100 хв 5 хв
Вих. дзвінки на номера ін. операторів України 30 хв 10 грн/хв 10 грн/хв 10 грн/хв 10 грн/хв
3G/2G Інтернет 100 Мб 120 Мб 200 Мб 100 Мб 150 Мб
SMS на всі напрямки 10 шт. 100 шт. 200 шт. 100 шт. 5 шт.
Замовити *600*9# *600# *600*480# *607# *600*4#
Перевірити *600*91# *600*1# *600*480*1# *607*1# *600*41#
Відключити *600*90# *600*0# *600*480*0# *607*0# *600*40#

Vodafone Україна: якість сервісу, соціальні ініціативи

Vodafone Україна є сучасним оператором мобільного зв’язку. Якість послуг контролюється державними органами, зокрема, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ).

Компанія реалізує благодійні проекти соціальної спрямованості, надаючи допомогу дітям з малозабезпечених сімей, підтримуючи гарячу лінію донорів крові в Україні. Компанія розробила програму Smart Routers, в яку включені пішохідні маршрути (в тому числі і екскурсійні) в різних містах України.

Vodafone Україна здійснює діяльність за допомогою команди професіоналів, розглядає кадрові ресурси як один з найважливіших факторів у досягненні успіху на ринку. Для бажаючих почати або продовжити трудову кар’єру в Vodafone Україна пропонуються вакансії, список яких публікується на сайті в розділі “Вакансії”.

Vodafone Україна: контакти, зворотний зв’язок з клієнтами

Vodafone Україна має свої сторінки в соціальних мережах, що сприяє тіснішій комунікації з абонентами, вирішенню виникаючих проблем або публікації новин компанії. Широке і відкрите подання в соцмережах також свідчить про прозорість ведення бізнесу і клієнтоорієнтованості.

Facebook https://www.facebook.com/VFUkraine/

Twitter https://twitter.com/Vodafone_UA

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCca4LDwZ0UFczThXXqMa0BA

На сайті працює онлайн консультант, готовий відповісти на питання, що цікавить, або вирішити проблему. Абоненти можуть зв’язатися з представниками компанії за телефонами: 0800 400 111 або 111. Всі дзвінки безкоштовні. Адреса Головного офісу Прат “ВФ Україна”: 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15.

Залишіть коментар

Коментарі

 1. Нина Шупта
  20.05.2021

  Да, дороговат стал водафон.Кстати вы знали что можно пополнить водафон без комиссии через Глобал24 электронный кошелек. Я так заодно и домашний интернет оплачиваю без комиссии.

 2. Анастасия Троценко
  14.05.2021

  Да нормальные тарифы, что сейчас не дорого?Цены везде растут. Кстати знали что на водафоне можно пополнить счет без комиссии через Глобал24 электронный кошелек. Я так даже домашний интернет оплачиваю без комиссии.

 3. Михаил Довгун
  20.06.2020

  Самий кончений зв’язок який я бачив в Україні,ворогу даже не порекомендую.

 4. Алексей Куцан
  28.02.2020

  Вот как это называется пополнил счет на 85 гр набрал код для активации услуги на 4 недели пришла смска: неможлыво выконаты операцию. Ну ладно думаю, забил, наберу позже. в итоге на следующий день зашёл для активации услуги, пришло сообщение? недостаточно денег на счету из-за того что не активировал вовремя остаток, типа все деньги ушли. пришлось пополнить баланс заново…

 5. Василь Шевченко
  25.02.2020

  Водафон самостійно піднімає тарифи не дивлячись ні на що! Гра в одні ворота, тобто Водафон забиває громадянам! Якість послуг не покроащується, добавляють обсяг інтернету і плати на 25% більше, а я взагалі інтернетом від водафону ніколи не користувався!

 6. Галина-Марковна Устич---Ксёндз
  03.02.2020

  Ужасно!!!! Зачем в каждом пакете впариваете интернет, ведь старшее поколение не пользуется им и телефоны у них только позвонить и вызвать скорою.Из за стоимости многие переходят на других операторов. У стариков пенсия 2 тыс гривень. Создайте дешевый пакет только для звонков

 7. Woxter Miyota
  07.01.2020

  когда появится тариф Vodafone One?

 8. Любов Богуцкая
  21.11.2019

  Очень плохо. Нужно создать специальный дешевый пакет только для звонков. А интернет не нужен.Многие не пользуются но платят.

 9. Константин Марченко
  16.11.2019

  Водаофон это дорогущая некачественная связь.Нет нормального тарифа доступного массам.За 90. грн. пусть сами себе звонят…

 10. Александр Левченко
  10.09.2019

  Водафон наглеет. Раньше, если вовремя не получилось пополнить, пополняешь на сумму тарифа и подключали автоматом. Теперь делают “грамотно” еще надо набрать комбинацию цифр типа подтвердить что оплатил тариф, если не набрал то штампуют по 7 гривен день а по другим операторам молчу даже. Держат нас за не пойми кого усложняют специально. чтобы ободрать. за 10 дней 180 содрали и вы не внимательны тариф не на месяц а на 28 дней. Уловок куча принципиально буду уходить и всю семью выведу.

 11. Григорій Ковальчук
  02.09.2019

  Не знаю как другие операторы, но Водофон постепенно затягивает гайки. Если тариф будет увеличиваться буду с Водофоном завязывать. Для меня 60 грн. дорого, а пришла СМС что будет повышаться на 90 грн. Мне не надо не интернет не другие опции, только 5-8 звонков в день…

  • Юра Лещ
   09.09.2019

   “Водофон” конечно же не альтруист, но в реале только он один может обеспечивать связь оккупированных территорий Донбасса с Украиной – так что нам – жителям того же Донецка – выбирать особо не приходится – приказал Киев нам жить в оккупации – живём, приказал пользоваться “Водофоном”, и только им – пользуемся – а иначе ни родственникам, ни друзьям, ни знакомым позвонить будет просто невозможно….. а насчёт цены ты прав – и 60 гривен для меня – пенсионера – с моими действительно 5-8 звонками в день сумма достаточно большая…самый хороший тариф был – это когда было 80 гривен за 90 суток пользования…..

   • Михаил Горчук
    02.10.2019

    Точно!!! И я платил 80грн. за 90 дней, а потом водафон обнаглели и начали снимать с тех кто сам никому не звонит, а только принимает звонки.Чем дальше тем дороже, а пенсии никто не поднял.

 12. Игорь Буганков
  03.08.2019

  К сожалению, я не могу сказать об этом операторе мобильной связи ничего хорошего. За полтора года, что я с #Водафон, стоимость моей мобильной связи выросла более, чем в 2 раза и, чувствую. что – это не предел. В июле стоимость пакета выросла с 65 до 85 гривень. Я изменил тариф на 80 грн, но с 1 августа стоимость услуг снова выросла до 90 грн. На сегодняшний день, более дешевого тарифа у #Водафон нет. Сейчас на сайт Президента Украины направлены 2 электронные петиции, с просьбой ограничить аппетиты оператора мобильной связи #Водафон, заходите и подписывайте их. Кроме того, на Фейсбуке создана группа “Ошукані Водафоном Україна”, присоединяйтесь.

 13. Валерій Печений
  16.07.2019

  Всі пакети 4g покриття якогоі великих містах слабеньке. З мешканців сіл деруть взагалі за повітря.Пакети не прозорі, багато прикритих капканів.Активація місячних інколи з відвертим шахрайством(пропадає автоматична при наявності оплати пакету.За рік ціни зрозли вдвічі, маніпулюють пакетами.Бувають два пакети з однаковою ціною, але різними умовами.Людина переходить на кращий пакет, автоматом на другий місяць ціна на нього взлітає на 30%. Не рекомендую!

  • Денис Шаповалов
   16.11.2019

   Повністю і цілком згоден. Єдине дійсно радує – що можна (хоча (!) поки що дуже складно) знайти альтернативу. Не будемо підтримувати! Бо ми ж і зробили цю компанію монополістом

   • Виктор Шило
    27.05.2020

    Повністю згоден. Компанія за 2 роки перетворилась на банду шахраїв з великими апетитами.Їхні тарифи мяко кажучи деруть селян як ,,липку”
    .

 14. Татьяна Викторовна
  16.07.2019

  Мало того,что сами по себе несколько раз в год повышают тариф,не меняя ничего в обслуживании.Был у меня пакет RED EXTRA XS .Стоил 45 гр,через несколько месяцев стал 65грн и уже сегодня прислали сообщение ,что пакет уже стоит 85 грн.И что изменилось? НИЧЕГО!!!ЁВсе минуты и ГБ остались теже. Решили,что безвластие даёт возможность грабить народ. А ещё практикуют,снимать со счета деньги,если там остаются после оплаты пакета.У мужа так снимали постоянно.пока не стал ложить копейка в копейку.Позор Водафону. Будем переходить на другие операторы! Буду в Киеве на днях,зайду в их офис…

 15. Валера Таран
  15.07.2019

  Переходим все на лайф……

 16. Виталий Иванченко
  10.07.2019

  ДЕЛАЮТ ЧТО ХОТЯТ, ИГНОРИРУЮТ ВСЕ ПРАВА ПОЛЬЗОВАТЕЛЕЙ. В УСЛОВИЯХ ТАРИФА ОДНО А ПЕРЕВОДЯТ НЕ СПРОСЯСЬ И ПОВЫШАЮТ ПЛАТУ КОГДА ХОТЯТ. НЕТ НА ВАС УПРАВЫ !!! УЙДУ КОГДА КОНЧАТСЯ ДЕНЬГИ ОБМАНОМ ВЗЯТЫЕ.

 17. Виталик Виталькин
  02.07.2019

  Водафон вы реально на дне !!!!!повышаете тарифы и не улучшаете качества!!!!!!

 18. Татьяна Зинченко
  15.06.2019

  Согласна со многими. Нужно менять оператора.Удачи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 19. Галина Водзинська
  15.06.2019

  “Водафон Україна” дурить своїх абонентів. Прийшло смс повідомлення 13.06.2019 – копіюю текст:” З 01.07.19 вартість пакета на 4 тижні становитиме 85 грн. Якщо пакет не підключений, надаватимуться безлімітні дзвінки в мережі за 7 грн/день. Вартість послуг понад пакет: дзвінки по Україні – 0,60 грн/хв, Iнтернет – 7 грн/100 МБ. Деталі на www.vodafone.ua/a-tariffs або 111*6
  Заощадьте 1 міс розмов і зафіксуйте витрати наперед із послугою “Рік без абонплат”. Набирайте *365# для підключення (вартість – 935 грн)””.
  На ділі зміни відбулися не з 1.07.2019 а, в Кропивницьку з 13.06.2019 року абонент не може підключити послугу “Рік без абонплат” за діючою ціною. Натомість витрачаючи свої кошти. Як рекомендувати вашу роботу???

 20. Юрий Косик
  19.05.2019

  Такая же ситуация и на киевстар

 21. Наталья Дубровина
  17.05.2019

  Водафон это настоящие *******! Нет других подходящих слов для этого оператора. Подключили без спроса услугу Гудок, (первые 3 дня бесплатно), сразу позвонила и говорю – отключите!!! Пополнилась на месяц на 62 грн, знаю, что там был еще остаток, так они списали с меня за якобы заказанный мною гудок и дальше давай списывать с меня каждый день по 6 грн, так как типа не хватает на счету оплаты на месяц 65 грн. И через 10 дней сделала попытку позвонить, а мне рассказывают что у вас недостаточно средств, дайте денег!!! Звоню, где деньги, Зин?!! Так по вашему тарифу если вы положили меньше 65 грн, с вас списывают ежедневно 6 грн. Так я, говорю, даже телефон в руки не брала! Это не важно, такие условия. Звонили или нет – не важно. Вот такой замечательный тариф – ты им можешь не пользоваться, а за 10 дней заплати 60 грн. Понимаете ли, им очень деньги нужны.))) В Киевстаре хоть снимают абонплату, если звонок исходящий был, а эти просто воруют деньги. Даже СМС не прислали, что списывают абонплату!!!

 22. Борис Ерофеев
  08.05.2019

  Со многими комментариями согласен. Мы пенсионеры, какой к чёрту интернет, когда у компьютера плохо видишь. В одно время был тариф, нас ещё устраивало: снимались 3 гр в день если был вызов. Специально для жены купил симку, якобы будут сниматься деньги в день вызова, сначала так и было, а потом само перешло на тариф за 100 гр . Да и ещё телефон не поддерживает интернет, дешёвый, но нас вполне устраивает, он нужен только позвонить. Куда либо звонить нет особой необходимости, а с новыми тарифами вообще перестали оплачивать, стоят только на приём. У меня есть предложение ввести тарифы начала мобильной связи: позвонил, оплатил за соединение и минуты разговора, конечно в разумных ценах. Поверьте, при таком тарифе звонки были бы, иногда надо позвонить, но вспомнишь о ценах и уже не хочется. Ведь на заре мобильной связи эти тарифы были, считаю, что их надо восстановить. Плохие менеджеры в Водафоне, ведь это дополнительная была бы прибыль для них. Также знаю и молодых людей, которые пополняют счет на мизерную сумму только для того чтобы позвонить в этот день , возможно раз или два.

  • Александр Силин
   22.11.2019

   А Вы посмотрите на Украинского оператора 3mob(Тримоб). Я тоже пенсионер, уже 7 месяцев пользуюсь им вместо Водафона. Пришлось, правда, купить стартовый пакет (35 грн), но посекундная тарификация, сравнительно дешевые звонки, и, главное, плата за конкретно использованные услуги – связь(30 коп/мин. на других операторов), интернет, СМС – все раздельно. Никто ничего не снимает просто так. Есть деньги на счету – пользуешься, а нет так нет. Да, с 1-го мая 2019 уже возможна миграция к любому оператору со своим номерм. Я недавно перевел жену с Водафоновским номером на Тримоб. Это не реклама, зайдите на сайт и сами убедитесь.

 23. Raisa Byshenko
  21.04.2019

  Сегодня убедилась в том, что очень безобразно обслуживает нас этот оператор. Хотела перейти с пакета ред экстра икс с на другой тариф, набрала комбинацию подключения, как указано на сайте мобильного оператора, тут же сняло деньги и оставило на том же пакете,, что и был, только обновили пакет на три дня раньше, свинство. С трудом смогла дозвониться до оператора. чтобы выяснить причину, объяснили, что не могу перейти на тот пакет, который хотела бы, нужно купить новый, заодно и попрощаться со старым номером, что меня не устраивает. Плохо….

 24. Няша Лунная
  06.04.2019

  Это не связь, теперь невозможно не пользоваться мобильным интернетом тебе его тупо навязывают.
  Даже когда его купишь то никакого заявленого обьема нет, он почти НИГДЕ не работает.

  В день 4 грн. сдирает каждый день если тебе не нужна абонплата. Теперь придется каждый день когда нужно звонить пополнять на 4 грн. Фигню сделали.
  надо уходить на другого оператора опять.

 25. Дмитрий Влодимирович
  15.03.2019

  Привет Всем!Помогите разобратся плочу 125 гр за 4 недели безлемит интэрнэт а его нет что делать операторы гонят что то свае толку ноль зачем он вобще нужен

 26. King Himmer
  12.03.2019

  Я перешел на безлим, только из-за раздачи на свой рабочий ноут, и как студенту ещё доплачивать за то, чтобы раздать инет, это очень не легко и очень тупо. Задумываюсь на переход на другого оператора

 27. Владимир Кришень
  09.03.2019

  В водафоне с ЮМС. В данный момент в нашем районе нет не то, что инета, нет и связи. для звонка надо найти место. поэтому прошу в последний раз (не раз обращался с просьбой, улучшить качество связи), сделайте дешевый тариф просто для разговора, вместо Ваших СМС с предложениями пополнить счет и получить бонус. неужели выгодней за мои 20 грн. предлагать свои 50 грн.? Надоело….

 28. Svetlana Ananko
  02.02.2019

  Почему увеличивается слишком часто стоимость услуг,а время пользования этими услугами укорачивается?

 29. Александр Лавриненко
  01.02.2019

  Мобильные операторы-нет на вас Ю.Тимошенко.Когда она была премьером,она вашу наглость по поводу монопольных сговоров на счёт повышения цен, утихомиривала Антимонопольным комитетом,который тогда действительно работал и гонял вас всех.Поэтому и цены не росли каждый квартал.

  • Alla Larchenko
   15.02.2019

   давайте проголосуем за ЮТимошенко может во всём наведёт порядок.

   • Александр Лавриненко
    15.02.2019

    А давайте за неё проголосуем и заметьте:четыре президента садили или мечтали видеть Тимошенко в тюрьме,при этом сами безбожно грабили украинцев.Если её выберут,места мало будет всем ананасам!!!

 30. Недовольный клиент
  03.01.2019

  Просто ужас!!Вчера пополнил счёт на 80 гривен пол минуты поговорил с другом сегодня смотрю а у меня 71 гривна на счету подскажите на сколько нужно пополнять Водафон Ред с??

 31. Иван Процук
  31.12.2018

  СЕГОДНЯ ЗВОНИЛ Я ОПЕРАТОРУ ЧТОБ МНЕ ПОДКЛЮЧИЛИ Vodafone FAMILY Plus А ОН МНЕ ОТВЕЧАЕТ ЧТО ВАМ НЕ ПОДХОДИТ ЭТО ТАРИФ И ДАЮТ ДОРОГОЙ, А ЗАЧЕМ ВЫ ДАЁТЕ НЕДОСТОВЕРНУЮ ИНФОРМАЦИЮ МНЕ КАЖДАЯ КОПЕЙКА НА СЧЕТУ КАК ПЕНСИОНЕРУ

 32. Мирослав Оліградський
  24.12.2018

  Тарифний план LIGHT+ водафон надати відмовив мені. Чому публікуєте недостовірну інформацію? Прошу автора цієї статті вияснити і надати відповідь в лічку на фейсбуці

 33. leandr
  22.12.2018

  Подключил роуминг уикенд. Деньги списали, а роуминг в Венгрии не работает. Дозвонился потратив больше 20 минут до службы поддержки. Оказалось, что начислили 100Mb вместо роуминг уикенда. Сказали что надо перезапускать телефон, чтобы активировать услугу. При этом на сайте вудафона про это ничего в описании не сказано. Переподключить они не могут. Сказали надо снова платить 80 гривен, чтобы подключить ту же услугу)
  Не рекомендую

 34. Наталья Пархоменко
  19.12.2018

  прощай водафон. очень жаль.

 35. Евгений Маковкин
  11.11.2018

  Вообше то Водафон стал плохим наследником МТС. Пора тикать с этого оператора!

  • Владимир Очинский
   07.03.2019

   а куда “тикать”, кругом одно и то же!

 36. vorona
  31.10.2018

  О, я много могу написать, что я думаю, но вижу все уже написали до меня…Согласна с каждым негативным комментарием до единого слова!!! Неужели эти отзывы не читают владельцы компании?!

  • Евгений Маковкин
   11.11.2018

   Да владельцам безразлично! Они на Мальдивах отдыхают!

 37. Роман Романов
  30.10.2018

  В черговий раз підключив послугу 12 ГБ на 3 місяці і дізнався, що тепер ця послуга коштує вже не 50, а 100 гривень. І питання не в грошах, а неприємно відчувати, що тебе зробили дурником. Якщо за три місяці це неприємне відчуття не затихне, то зміню оператора (додатковий і для Інтернету).
  Так свого часу назавжди розпрощався із “Воля-кабель”.

 38. Сергей Левый
  16.09.2018

  Не знаю що навіть написати.Нічого відповісти на такі огидну брехню.Цинічну і зуївалу.

 39. батя
  09.09.2018

  Все деньги обдирают – в этом смысле самый успешный оператор в мире!!! Мне “нравится” тариф “Стандартный”- 3 грн в день и никакой альтернативы для оккупированной территории. Все вылазят из щелей и наживаются на горе простых людей. Убрали МТС и с успехом наживаются на войне.

 40. Алексей Башкато
  02.09.2018

  Сказать плохой оператор значить не че го не сказать у меня проблема с интернетом 5 день и походу эту проблему решать нехотят 5 операторов и все лапшу вешают это не вадафон демофон только деньги дерут а работать нехотят