Рейтинг кредитних компаній (МФО) в 2024 році

Останнім часом, послуги мікрокредитування для фізичних осіб в Україні закріпили за собою статус найбільш затребуваних на фінансовому ринку. Понад 600 мікрофінансових організацій (МФО), що надають «швидкі кредити», або так звані «кредити онлайн», на сьогоднішній день офіційно зареєстровані в нашій країні.

Конкуренція в напрямку мікропозик досягла “захмарного” рівня. Потенційному позичальникові складно розібратися в умовах кредитних компаній, побачити наскільки висока ймовірність отримати позику і, в принципі, вибрати для себе найбільш оптимальний варіант.

З огляду на статистику видачі позик на фінансовому порталі Maanimo, і взявши до уваги ключові показники, якими керуються споживачі при виборі МФО, ми підготували рейтинг кращих кредитних організацій в Україні.

Методика розрахунку рейтингу кредитних компаній

Ключовими параметрами при виборі кредитора є:

  • відсоток схвалення;
  • максимальна сума першої позики за умови видачі “нульового” кредиту;
  • максимальна сума повторної позики;
  • процентна ставка по кредиту;
  • рейтинг відгуків клієнтів кредитних компаній.

Кожен із зазначених параметрів оцінюється за п’ятибальною шкалою. Винятком є ​​відсоток схвалення, який дорівнює кількості балів і, відповідно, може бути більше 5.

Відсоток схвалення видачі кредиту визначається як співвідношення кількості виданих позик до загальної кількості унікальних переходів на сторінку кредитної компанії з фінансового порталу Maanimo. Наприклад, якщо у кредитної компанії 5% схвалення, то це означає, що з 100 осіб, які перейшли на форму заявки п’ятьом з них видано позику.

Нарахування балів за іншими показниками відбувається за наступним алгоритмом: 5 балів – кредитним компаніям, у яких обраний параметр є найкращим. При цьому, якщо таких організацій кілька – кожній з них буде присвоєно максимальний бал. 4 бали нараховується МФО, у яких обраний показник менш вигідний для споживача і так далі.

В результаті, перше місце займає мікрофінансових організація з найбільшою кількістю балів сумарно за всіма показниками.

Якщо при виборі кредитної компанії Ви керуєтеся будь-яким одним параметром, то кожен стовпець можна сортувати і вибудовувати рейтинг за потрібним Вам показником.

Рейтинг мікрофінансових організацій буде підлягати періодичному оновленню і з часом будуть додаватися нові кредитні компанії. Щоб залишити свій відгук про кредитора, потрібно клікнути на рейтинг відгуків і Ви автоматично перейдете на сторінку кредитної компанії, де можна не тільки поставити рейтинг, але і написати коментарі.