Курси валют

Курси банків

  • Готівковий
  • Картковий

Оновлення курсу 21.05.2024 16:30

Валюта
USD
EUR
CHF
GBP
PLN

Всі курси банків

Курс НБУ

Офіційний курс гривні на 22.05.2024

Валюта Курс  
USD 39,80520
EUR 43,26430
CHF 43,77080
GBP 50,63220
PLN 10,16680
RUB 0,43973

Всі курси НБУ

Міжбанк

Оновлення курсу 21.05.2024 17:00

Валюта
USD / UAH
EUR / UAH
EUR / USD

Міжбанк онлайн

Курс валют в Україні на сьогодні – це вагома складова фінансової життя для організацій і для звичайних громадян. За рахунок нашого порталу вам надана можливість провести конвертацію валюти по заданому курсу.

Всі дані, надані на нашому сайті, отримані з відкритих джерел, тобто з офіційних сайтів банків. Чисельні дані і графіки регулярно оновлюються залежно від зміни курсу. Ви можете ознайомитися з даними по курсам валют на сьогоднішнє число, ознайомитися з цінами на купівлю та продаж.

Вам не буде потрібно довгий пошук необхідної інформації, просто оновіть цю сторінку і завжди володійте актуальною інформацією.

Курс валют в Україні

Найбільш затребуваною валютою в Україні вважається долар, після нього за популярністю йдуть євро і рубль. Дані грошові одиниці затребувані, і їх пропозиція здійснює формування актуальною вартості, а цінова категорія валюти в гривні вирішує курс обміну. Простими словами, курс валюти на сьогодні в Україні, це актуальна ціна валюти однієї держави, яка виражена в грошовій одиниці іншої держави.

Для того, щоб зуміти найоптимальнішим способом зробити обмін валюти, потрібно бути обізнаним щодо даних курсу в українських банківських організаціях на сьогоднішній день, а також знати скільки коштує долар, євро і російський рубль на чорному ринку. На нашому порталі ви знайдете повноцінний список недержавних банківських організацій і дізнаєтеся курс валют в Україні в онлайн режимі. За допомогою нашого сайту ви можете ознайомитися з готівковим курсом долара, євро і рубля в обмінних пунктах України.

Також функціонал нашого сервісу дозволяє:

  • побачити курс валют на міжбанківському ринку, оновлення якого відбувається автоматично в режимі онлайн;
  • провести його порівняння з курсами комерційних банківських організацій і вибрати найоптимальніший варіант;
  • графік курсу валют в Україні допоможе проаналізувати динаміку курсу долара, євро і рубля за весь минулий період.

Відомості, щодо курсу валюти в банках показуються виходячи з їх середніх значень по території всієї України. Також присутній найменший і найбільший показник. Існує реальний курс по зареєстрованим заявками клієнтів, за рахунок них відбувається формування попиту. Курси актуальних грошових одиниць по відношенню до української гривні надані правдивою інформацією на поточний момент і підлягає регулярному оновленню.

Курс валют онлайн в Україні

Курс валют онлайн в Україні підлягає оновленню щодня після того, як завершиться торг на міжбанку. Показник курсу вираховується за допомогою різниці між попитом і пропозицією на кожен тип валюти. Орієнтиром для установки особистого курсу вважається та ціна, за якою банк купує валюту на торгах.

Курс гривні до найактуальніших закордонних валют визначається НБУ щодня, крім вихідних днів після того, як закінчуються торги на міжбанку. Він діє на наступний робочий день. Показник, встановлений перед вихідними або святами дійсний протягом усіх цих днів, а також актуальний на перший робочий день після вихідних. Курс опубліковується не пізніше 18 годин на офіційному порталі НБУ.

Офіційні дані по відношенню курсу гривні до долара вираховуються виходячи з середніх значень всіх вироблених угод (враховується покупка і продаж на міжбанку), які були оформлені за допомогою системи ВалКлі. Допустимі похибки досягають + -2%. Готівковий курс грошової одиниці може бути з похибкою в ± 5%, і він вважається найближчим до рівноважних показників.

Курс валют онлайн в Україні по відношенню гривні до інших грошових одиниць вираховується згідно з підтвердженим офіційно курсом гривні, по відношенню до:

  • американського долара;
  • виходячи з вартості даної валюти до долара США.

За допомогою нашого сервісу у вас є можливість завжди знати курс валюти в Україні на сьогодні, а також завжди бути в курсі найактуальніших новин, які відбуваються в комерційних банківських організаціях. За допомогою нашого порталу у вас з’явилася можливість знати курси валюти НБУ.

Ми спеціально створили сайт, який поєднував би в собі всю актуальну інформацію, що стосується діяльності комерційних банків по відношенню до конвертації гривні в долар, євро, рубль. Разом з нами ви завжди будете в курсі всіх змін, що допоможе вашому бізнесу, або особистим побутовим потребам зробити правильний вибір.