Конвертер валют

Віддаю
1 USD = 39,3084 UAH
Отримую
1 UAH = 0,02544 USD
Джерело Отримую UAH
Банки 3 930,8421
Картки 3 937,1223
Міжбанк 3 962,0000
НБУ 3 954,5100

Конвертер валют онлайн: принцип роботи

Конвертер валют | калькулятор валют – це зручний сервіс розрахунку суми переказу однієї валюти в іншу в режимі онлайн за курсом НБУ, комерційних банків і чорного ринку. Вам не потрібно використовувати стандартний калькулятор і шукати актуальні курси валют на сьогодні в різних джерелах. Використовуючи сервіс валютний калькулятор Maanimo, Ви отримуєте потрібний результат в один клік. Переказ валют відбувається за частки секунди. Конвертер валют є адаптивним, тому коректно відображається на будь-яких розмірах екранів, що не впливає на його зручність для користування.

Функціонал калькулятора валют online дуже простий і інтуїтивно зрозумілий:

  1. Вибираємо валюту, яку потрібно обміняти в полі “Віддаємо”;
  2. Вибираємо валюту, яку хочемо отримати в результаті обміну в полі “Отримуємо”;
  3. В полі нижче поля “Віддаємо” вводимо необхідну суму;
  4. Після цього, відразу ж виводиться розрахункова сума за всіма доступними курсам для даної операції.

Якщо Ви хочете знати скільки потрібно до обміну, щоб отримати необхідну суму, то в такому випадку задаєте потрібну суму в полі нижче поля “Отримуємо”.

У результатах відображаються розрахунки по курсам з наступних джерел:

  • НБУ (Національний банк України);
  • Банки (середній курс купівлі / продажу в банках України);
  • Карти (середній курс обміну при конвертації за допомогою банківських карт);
  • Готівковий (курс обміну на чорному ринку).

У разі відсутності даних по якомусь курсу обміну обраної валюти – відображається прочерк. Також, натиснувши на лінк біля джерела, Ви перейдете на сторінку з детальною інформацією по ньому. Наприклад, клікнувши на значок лінку біля джерела “Банки”, Ви перейдете на сторінку курсу основних іноземних валют до гривні за даними провідних банків України.

Онлайн конвертер валют: найпопулярніші валюти

Відповідно до законодавства України заборонена конвертація іноземних валют безпосередньо без проміжного перекладу в гривню. Наприклад, долар в євро або польський злотий в євро.

Курс обміну валют онлайн може відрізнятися від готівкового курсу і курсу конвертації при оплаті банківською картою.

У нашій країні найбільш затребуваний конвертер валют долар США $ гривня, євро € гривня, російський рубль ₽ гривня і злотий zł гривня. Обмін злотого і євро на гривню більше затребувані в Західній частині України, з огляду на її близькість до Європи. В інших частинах нашої країни найбільш популярний обмін американського долара в національну валюту. Конвертація валюти в банках України стала більш затребувана після скасування 2% збору до Пенсійного фонду.