Ексклюзив

Доступна «первинка» в Україні: огляд на лютий-2021

14 Травня 2021
Aleksej Karyi Читать на русском

У лютому забудовники продовжують радувати українців святковими знижками на квартири і навіть на перший внесок. А деякі компанії дарують золоті прикраси до Дня закоханих, звичайно ж, за умови придбання апартаментів. Maanimo традиційно підібрав найактуальніші і вигідні варіанти від компаній-забудовників на лютий 2021 року.

Київ

Забудовник Інтергал-Буд дарує знижку в 12% на лімітовану кількість квартир в ЖК CITY HUB до 14 лютого, а також знижку до 225 тис. грн на готові квартири в ЖК Академ-Квартал до кінця лютого.

Компанія KSM-GROUP фіксує ціну 20 900 грн/м² на двокімнатні квартири в 5 черзі в ЖК Кришталеві джерела, а також дарує знижку 7% на панорамні однокімнатні квартири і розстрочку до 36 місяців в ЖК Авеню 42 до кінця лютого.

До Дня закоханих компанія GEOS підготувала святкову знижку 14% на всі квартири в ЖК Family&Friends, а також в ЖК Orange City. Скористатися пропозицією можна до кінця лютого.

5d0911369ed04

Львів

Придбати квартиру зі знижкою 6% в ЖК Globus Central Park пропонує компанія Globus. Скористатися спеціальною пропозицією можна до 28 лютого.

Дарує знижку в розмірі 80 тис. грн на квартири площею від 90 м² в ЖК Вільне місто забудовник Квітка. Майстерня будинків. Пропозиція доступна до кінця лютого.

У ЖК Семицвіт від компанії Інтергал-Буд діють зимові знижки на квартири – до 1 400/м². Скористатися своєю знижкою можна до кінця лютого.

Дарує золоті прикраси до Дня закоханих за умови придбання квартири в ЖК Щасливий і ЖК Щасливий Platinum компанія НоваБудова. Пропозиція доступна до кінця лютого.

Одеса

Забудовник Гефест пропонує вигідні умови придбання квартир – вартість апартаментів в ЖК Еллада стартує від $777/м², а також покупець може оформити розстрочку до 50 місяців. В апарт-комплексі Каліпсо діє спеціальна ціна на студії, розташовані на 2 і 3 поверхах, – $25 тис. За умови 100% оплати. А в ЖК Посейдон діє розстрочка на 40 місяців. Пропозиції доступні до кінця лютого.

705 s3project

Компанія ОДЕК Девелопмент дарує 3 м² за умови придбання квартири в житловому районі Сади Рів’єри. У мікрорайоні Таїровські сади діє спеціальна ціна на квартири від 390 тис. грн, початковий внесок – від 10%. У ЖК Aqua Marine також діє спеціальна ціна на квартири в розстрочку – від 910 тис. грн. Пропозиціями можна скористатися до кінця лютого.

Забудовник Будова пропонує купити квартиру в ЖК Скай Сіті або ЖК Омега в розстрочку на 3 роки без подорожчання, за умови внесення первинного внеску в розмірі 30%. Пропозиція доступна до 26 лютого.

Дніпро

Придбати квартиру в ЖК Bartolomeo Resort Town від компанії Рівер Таун Девелопмент можна в розстрочку до 35 місяців з початковим внеском від 35%. Пропозиція діє на обмежену кількість квартир, скористатися ними можна тільки до кінця лютого.

ЖК Терракотта

Харків

Компанія Строй Сіті Девелопмент дарує знижку 14% на початковий внесок на 4 типи планування в ЖК Urban One Sumskaya до Дня закоханих. У ЖК IT-Парк Manufactura діє знижка 1 500 грн/м² при придбанні smart-апартаментів 23 м² або квартир від 45 до 58 м² на верхніх поверхах. Пропозиції доступні до кінця лютого.

У ТИТУЛ Будинок на Пушкінській від забудовника Альянс-Девелопмент діє знижка 10% на 14 квартир. Також в цьому ж ЖК діє розстрочка під 0% на 3-і 4-кімнатні квартири з початковим внеском від 30% до кінця 2021 року.

Залишіть коментар

Коментарі