Залишіть відгук

Відгуки

 1. ВВ Гурьев
  15.11.2019

  Тоже могу хорошо отозваться о карте MasterCard. У меня, правда что, Gold. Условия все равно хорошие, и обслуживание не хромает. Получил ее быстро довольно, оформлял тоже без лишних проблем. Активно пользуюсь электронным кошельком мастерпасс (отличная вещь, скажу я вам) и собираю баллы по программе rewards. Оплата за обслуживание карты небольшая. Ну и большой плюс, как уже говорили, это коридоры Fast Line и консьерж-сервис. Так что лично меня все устраивает, все нравится.

 2. Яна
  22.10.2019

  У меня карта MasterCard World Elite от этого банка, пользуюсь ей почти год, пока не жалуюсь. Так как я часто летаю за границу, карта для меня сейчас просто незаменима, так как есть Fast Line, которая позволяет быстро проходить контроль. Помимо этого, есть доступ в зал ожидания Mastercard Lounge в нескольких аэропортах Украины и в бизнес-залы Masterсard в европейских аэропортах.
  Поддержка круглосуточная, работает хорошо, меня несколько раз выручали, даже когда я находилась за границей. Да и в целом, условия хорошие, ни разу не пожалела что данную карту оформила, обратившись именно в этот банк.

 3. Геннадиййййййй
  15.02.2018

  Це не Банк, а “КОЛХОЗ” із минулого, таких пихатих та некваліфікованих працівників, я ще не бачив!!!
  Укргазбанк, м. Чернігів, відділення пр-т Перемоги, 44.
  Прицівники Банку (дві касирши) порушують чинне законодавство, нормативи НБУ та просто нахабно брешуть. Така поведінка не то, що не коректна, вона ганьбить не лише Укргазбанк, а й всю банківську систему. Це я можу стверджувати, як працівник на керівних посадах в Банка в минулому.
  Сьогодні 15.02.2018 року я завітав до відділення для придбання 600 дол. США. На мое прохання продати валюту, дві касирши відповіли, що продати можуть лише 100 дол. по 5 дол купюрами. У іншого спеціаліста я спитав, чи можу я купити 600 дол., та покласти на депозит на місяц – було відмовлено, хоча в продукті депозитів, які пропонуює Укргазбанк – така можливість є. Після відмови, я погодився придбати 100 дол. купюрами по 5 дол., на що мені відповіли, що це можливо за наявності паспрота – це незважаючи на те, що я вказав, що НБУ прийнято давно вже рішення про те, що паспорт не потрібен при обміні валют на сумму до 150 тис. грн. . ТОБТО УКРГАЗБАНК НЕ КЕРУЕТЬСЯ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, А ТОМУ Й ДЕПОЗИТИ ГАРАНТОВАНІ ДЕРЖАВОЮ ВИ НЕ ПОВЕРНЕТЕ НІКОЛИ. Касири після відмови мені продати валюту, продавали “менялам” за відкат суми значно більші ніж 600 дол., – чи знає про це Директор мені невідомо. Керівництво Банку Ви можете переглянути відео, якщо буде необхідно від мене додаткове пояснення, то його надам. Ви позорите нашу країну, банківську систему, таким недопрацівника не місце на займаних посадах – вони навіть спілкуються з кліентами вульгарно, з неповагою. Прийміть міри будьласка, чекаю на вибачення, та на звільнення двух працівників каси Укргазбанк, м. Чернігів, відділення пр-т Перемоги, 44.