Котирування нафти онлайн сьогодні в світі: ціна, динаміка, графік

 • Brent
 • WTI
 • Urals
85,16 0,1700
 1. Котирування нафти на сьогодні в режимі онлайн
 2. Ціна на нафту: графік на сьогодні
  1. Ціна на нафту WTI
  2. Ціна нафти Brent
  3. Ціна на нафту Urals

На Maanimo представлені котирування нафти відомих еталонних марок: американська WTI, європейська Brent і російська Urals. Користувачі мають можливість подивитися в режимі реального часу графік динаміки цін і зробити аналіз ситуації на торгових ринках. Ціна нафти вказана в доларах США.

Котирування нафти на сьогодні в режимі онлайн

Ціна на нафту сьогодні на світовому ринку відноситься до показника зростання і розвитку економіки. На сьогоднішній день найбільш затребуваними марками нафти є Brent і WTI. Збільшення попиту на продукцію і підвищення ціни сигналізує інвесторам про те, що відбувається пожвавлення в області виробництва і збуту. Зменшення попиту показує негативну динаміку на нафтовому ринку.

Глобальні зміни геополітичної ситуації в світі також можуть мати значний вплив на вартість нафти. Наприклад, введення санкцій відносно країн-виробників.

Ціна на нафту тарифікується за барель і має досить важливе значення для тих, хто займається торгівлею на ринках акцій і товарних ринках. Ф’ючерси на нафту є одним з найбільш популярних фінансових інструментів на різних світових біржах.

Ціна на нафту: графік на сьогодні

Барель нафти в даний момент є показником стабільності і якщо нафта збільшує свою вартість на світовій біржі, то це супроводжується активністю гравців ринку. Що є хорошим показником для інвестування в “чорне золото”.

Маанімо містить всю актуальну інформацію на поточний момент про такі показники, як котирування нафти на сьогодні. На даному веб-сайті Ви отримаєте детальну інформацію за допомогою зручного графіка і таблиць, які оновлюються в режимі реального часу.

Ціна на нафту WTI

Нафта марки WTI (West Texas Intermediate) також відома під назвою Texas light sweet і використовується, як правило, для виробництва бензину. Видобуток WTI відбувається в американському штаті Техас.

Класифікація суміші WTI:

 • легка малосірчаниста нафта;
 • щільність – близько 827 кг/м³ при 39,6 градусах API;
 • вміст сірки – 0,4-0,5%.

Ціна нафти WTI на сьогоднішній день є найбільш низькою серед основних конкурентів. На ціну WTI впливає як вартість поставок і інфраструктура, так і економічне зростання країн-покупців.

Ціна нафти Brent

Нафта марки Brent є однією з найпопулярніших марок на біржах. Брент відноситься до категорії еталонної марки і є основою для ціноутворення багатьох інших сортів нафти.

Марка нафти Брент стала еталонною завдяки наявності незалежних постачальників і високому попиту різних споживачів і переробників. Висока ліквідність Brent забезпечує маркерний сорт даної марки. Слово Brent утворено від перших букв назв горизонтів родовища & mdash; Broom, Rannoch, Etive, Ness і Tarbert.

Класифікація суміші Brent:

 • легка малосірчаниста нафта;
 • щільність – близько 825-828 кг/м³ при 20 °C (38,6-39 градусів API);
 • вміст сірки – близько 0,37%.

Ціна нафти Брент в останні кілька років значно вище ціни її основного конкурента – нафти WTI.

Ціна на нафту Urals

Нафта Urals утворена змішанням важкої нафти Уралу та Поволжя і легкої західносибірської нафти Siberian Light. Таким чином, відповідно до класифікації Urals – це високосірчиста нафта з вмістом сірки близько 1,3% і щільністю 31-32 градусів API.

Ф’ючерси Urals торгуються на Московській біржі і Санкт-Петербурзькій міжнародній товарно-сировинній біржі (СПбМТСБ).

Ціна нафти Urals значно впливає на котирування російського рубля по відношенню до американського долара. Висока вартість Urals сприяє зміцненню національної валюти Російської Федерації.