Інформаційно-фінансовий портал Maanimo не є кредитною компанією, брокером або представником будь-якого кредитора і не здійснює видачу кредитів, позик або інших фінансових продуктів.

Редакція Маанімо прагне вибрати ті продукти і послуги, які, на нашу думку, будуть позитивним чином впливати на фінансове благополуччя відвідувачів нашого веб-сайту.

Сервіс підбору і порівняння на Maanimo

Maanimo порівнює пропозиції різних мікрофінансових організацій, тим самим допомагаючи користувачам сайту економити свої гроші і час при виборі кредитора. Даний веб-сайт є сервісом порівняння і пропонує безкоштовну послугу, яка з’єднує споживачів з фінансовими організаціями, які можуть задовольнити їх запит. При цьому, схвалення вашої заявки не гарантовано. Для отримання докладної інформації про статус вашого запиту, причини відмови або з інших питань, які відносяться до надання фінансових послуг, необхідно зв’язатися з вашим кредитором безпосередньо.

Незважаючи на те, що фінансові продукти, послуги та компанії вибираються незалежно, ми хочемо, щоб Ви знали, що Maanimo може отримати невелику комісійну винагороду від тієї мікрофінансової організації, на сайті якої Ви оформите заявку і отримаєте кредит протягом 30 днів після натискання на одне з наданих нами посилань.

Умови кредитування агреговані з офіційних сайтів кредитних компаній або отримані від їх представників. Вони не включають в себе можливі штрафні санкції та пеню за несвоєчасне погашення, згідно взятого на себе зобов’язання.

⚡️ Функціонал підбору, порівняння і вибору фінансових пропозицій на Maanimo.com є абсолютно безкоштовним для користувачів і не передбачає будь-якого виду комісій або прихованих платежів.

Рекомендації

Maanimo співпрацює тільки з перевіреними кредитними компаніями, які входять до державного реєстру фінансових установ та мають відповідні ліцензії на надання послуг кредитування, видані Нацкомфінпослуг України (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг).

Перед підписанням договору-оферти, рекомендуємо уважно ознайомитися з його змістом, щоб знати всі свої права і обов’язки за даним договором. Все мікрофінансові організації, представлені на сайті maanimo.com, здійснюють свою діяльність відповідно до чинного законодавства України.

Правова інформація

Кредитні компанії надають фінансові послуги на підставі Свідоцтва “Про реєстрацію фінансової установи” та Ліцензії “Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту”. В Україні, обидва ці документи видає “Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг” (Нацкомфінпослуг).

Укладення договору між споживачем послуги кредитування (позичальником) та мікрофінансовою організацією (кредитором) здійснюється в електронній формі дистанційно в режимі “онлайн”. Згідно Закону України “Про електронну комерцію” даний договір в електронній формі про видачу кредиту онлайн прирівнюється до договору, укладеному в письмовій формі.

Крім вищевказаних, основними документами, які регулюють взаємодію між кредиторами і позичальниками є:

❗️ Після уважного прочитання вищевказаної інформації, Ви можете повернутися на сторінки підбору і порівняння фінансових пропозицій, перейшовши за посиланнями нижче.