ВУСО

Про компанію

ВУСО – українська страхова компанія, створена в 2001 році. Щорічно входить в ТОП-10 за обсягом страхових виплат та в п’ятірку найбільших компаній України в області страхування туристів і страхування здоров’я в рейтингах журналу «Insurance Top».

В своїй діяльності компанія робить ставку на інноваційність рішень та online-маркетинг. Завдяки ефективній стратегії розвитку та багаторічному досвіду роботи в мережі, ВУСО є одним з лідерів в Україні за показником Інтернет-продажів. Так, користуючись послугами компанії, клієнт може замовити будь який вид страхування не виходячи з дому або місця роботи. Половину своїх полісів ВУСО реалізує саме через Інтернет.

ВУСО – це команда з 400 професіоналів, працюючих в 31 представництвах по всій країні. В результаті, більше 80% клієнтів отримують страхову компенсацію в строк до 7 діб, а 91% споживачів послуг компанії цілком задоволені співпрацею з ВУСО. Крім цього, клієнти можуть бути впевнені, що навіть під час кризи вони завжди зможуть отримати виплату, адже активи компанії перевищують страхові резерви в 4 рази.

Рейтинговий комітет «Стандарт-Рейтинг» присвоїв ВУСО рейтинг фінансової надійності на рівні uaАА, що характеризує її як страхову компанію з дуже високою фінансовою стійкістю порівняно з іншими українськими СК.

Місія компанії – надавати високий рівень страхового обслуговування, перевершуючи очікування клієнта.

Контакти

Офіційний сайт vuso.ua
Назва компанії Приватне акціонерне товариство «‎Страхова компанія «‎ВУСО»
ЄДРПОУ 31650052
Головний офіс 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, 31
Графік роботи Пн-Пт: 9:00-18:00, Сб: 10:00-17:00
Гаряча лінія 0 800 503 773
Електронна пошта [email protected]
Соціальні мережі