ВІДІ-Страхування

Про компанію

ВІДІ-Страхування – страхова компанія, заснована в 2007 році. Профіль компанії – всі види автострахування, а головна мета – надання клієнтам широкого спектру якісних послуг.

Страхова компанія належить міжнародній групі «‎VIDI», яка в Україні представлена автомобільною компанією ВІДІ, та є одним з лідерів на ринку легкових автомобілів та офіційним дилером автомобільних брендів зі світовим ім’ям.

Міжнародний багаторічний досвід VIDI і страхове партнерство з одними з найбільших у Європі дилерських центрів дозволяють ВІДІ-Страхування якомога краще розуміти потреби автомобілістів і тим самим надавати їм всеохоплюючий захист на професійному рівні.

ВІДІ-Страхування в цифрах це: 10 місце в рейтингу найбільших страхових компаній України на ринку КАСКО, 4 місце в ТОП-10 страхових компаній на ринку КАСКО Києва і 98% задоволених якістю послуг клієнтів.

Компанія має на ліцензії на 11 добровільних та обов’язкових видів страхування. Найбільшою популярністю в клієнтів користуються добровільне страхування авто від різноманітних ризиків (КАСКО), обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАГО або «‎автоцивілка»), страхування від нещасних випадків на транспорті та добровільне страхування цивільної відповідальності (ДЦВ або «‎добровільна автоцивілка»).

Контакти

Офіційний сайт insurance.vidi.ua
Назва компанії Товариство з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «ВІДІ-Страхування»
ЄДРПОУ 35429675
Головний офіс 08131, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 56
Графік роботи Пн-Пт: 9:00-18:00
Гаряча лінія 044 50 33 555
Електронна пошта [email protected]
Соціальні мережі