Універсальна

Про компанію

Universalna – страхова компанія з тридцятирічним стажем, одна з найстаріших СК на українському ринку.

Компанія надає широкий спектр страхових послуг, найбільш популярними з яких є страхування рухомого та нерухомого майна, страхування відповідальності, страхування життя та здоров’я, агро- та авіастрахування і страхування туризму.

За результатами минулого року компанія займає лідируючі позиції на страховому ринку за кількістю наданих полісів авіа- та агрострахування (1 та 2 місце в ТОПі відповідно), в області страхування від нещасних випадків (3 місце) та входить в п’ятірку найбільших компаній за обсягом виданих полісів КАСКО за даними журналу «‎Форіншурер»‎.

Мережа компанії охоплює всі регіони та налічує більше 1000 точок продажів на території країни. Крім цього, споживачі мають змогу придбати страхові поліси в мережі партнерів компанії – АЗК ОККО, Приватбанку, Ощадбанку, відділеннях Укрпошти тощо. До послуг клієнтів також онлайн-магазин компанії: придбати поліс можна не виходячи з дому або місця роботи.

Місія компанії – працювати для того, щоб клієнти спокійно та не відволікаючись займались своїми справами і були впевнені, що їх здоров’я, майно, бізнес і активи надійно захищені.

Контакти

Офіційний сайт universalna.com
Назва компанії Приватне акціонерне товариство «‎Страхова компанія «‎Універсальна»‎
ЄДРПОУ 20113829
Головний офіс 02000, м. Київ, бульв. Лесі Українки, 9
Графік роботи Пн-Пт: 9:00-18:00
Гаряча лінія 0 800 500 381
Електронна пошта [email protected]
Соціальні мережі