Провідна

Про компанію

Провідна – одна з найбільших українських страхових компаній, яка успішно здійснює свою діяльність на українському ринку страхування з 1995 року. Багатий досвід, профессіоналізм керівництва та співробітників та ефективна стратегія розвитку забезпечили компанії довіру клієнтів та перші сходинки рейтингів.

Провідна пропонує низку з 80 страхових продуктів із обов’язкових та добровільних видів страхування для фізичних та юридичних осіб. Крім цього, компанія регулярно вивчає потреби споживачів, проводить регулярні дослідження економічної та соціально-демографічної ситуації регіонів для надання доступних страхових продуктів за вигідною ціною жителям кожного регіону, аналізує ринки нерухомості, транспорту, туризму, авторинок, розвиток малого та середнього бізнесу для створення страхових продуктів відповідно до потреб кожної галузі.

Мережа компанії охоплює всю країну і на даний момент налічує 24 відділення, 22 центри клієнтського сервісу та контакт-центр. Станом на сьогодні в Провідній працевлаштовані близько 2 тис. співробітників.

Місія компанії – зберігати та піклуватися про добробут кожного жителя України, пропонуючи доступні, необхідні та якісні страхові продукти. Головний пріорітет – задоволений якісним обслуговуванням клієнт.

Контакти

Офіційний сайт providna.ua
Назва компанії Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Провідна»
ЄДРПОУ 23510137
Головний офіс 03049, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 25
Графік роботи Пн-Пт: 9:00-18:30
Гаряча лінія 0 800 50-45-45
Електронна пошта [email protected]