Корисна інформація

Як заробити гроші підлітку в Україні в інтернеті і не тільки?

2 Березня 2023
8
admin Читать на русском
 1. Як заробити грошей підлітку старше 14 років?
 2. Як заробити гроші підлітку в інтернеті?
 3. Способи заробітку в інтернеті
  1. Рерайт
  2. Копірайт
  3. Сео-копірайт
  4. Створення власного сайту
  5. Постинг
  6. Модератор
  7. Заробіток на файлах
  8. Читання рекламних листів
  9. Участь в опитуваннях
  10. Обробка зображень
 4. Як почати заробляти гроші підлітку не в інтернеті?
  1. Кур’єрська доставка
  2. Робота на пошті
  3. Прибирання садів і ділянок
  4. Вигулювання собак
  5. Репетиторство – шкільні уроки з учнями молодших класів
  6. Вожатий в табір
  7. Розклеювання оголошень
  8. Рукоділля
  9. Мийка автомобилів
  10. Роздача листівок
  11. Ремонт техніки
 5. Висновок

Наш світ любить гроші і чим більше грошей, тим для нього краще. Це розуміють підлітки, які шукають відповідь на питання: як заробити грошей. І знаходять безліч способів.

Бажання заробляти у підлітка – аж ніяк не примха. По-перше, підліток з дитячих років засвоює просту істину – без грошей у сучасному світі не прожити. Мама з татом не будуть вічно працювати, забезпечуючи сина або дочку всім необхідним. Рано чи пізно вони підуть на пенсію, і працювати доведеться саме вам. Тоді ви зіткнетеся з тим самим вибором між першочерговими потребами будь-якої людини (їжею, комфортом, одягом) і розвагами (кіно, дискотеки, навушники для комп’ютера). Ви зрозумієте і логічно обгрунтуєте всі «ні» ваших батьків, які не могли дозволити навушники за 200 доларів, і шукали аналог дешевше.

По-друге, потреба заробляти визначена улаштуванням нашого світу. Підліток розуміє, що для того, щоб його бажання реалізовувалися, потрібно багато грошей. У батьків бюджет чітко розпланований, на кишенькові витрати залишається мало. Єдиний вихід – шукати способи заробітку.

Як заробити грошей підлітку старше 14 років?

Коли дитина стає підлітком, вважається що він досяг певного інтелектуального рівня і може впоратися з простою роботою, але робота кур’єром, розклеювачем оголошень або рознощиком флаєрів не вимагає прояву індивідуальності. Вона швидко набридне і не принесе морального задоволення.

Як заробити гроші підлітку в інтернеті?

У зв’язку з розвитком комерційного бізнесу в мережі інтернет з’явилася потреба в рекламі товарів і послуг, рерайтер і копірайтерів, постінге, обробки графічної і текстової інформації, модерації сайтів. Все це вимагає оперативності, уважності і дозволяє проявити свій індивідуальний характер. А хто, як не підлітки відрізняються високою швидкістю виконання завдань!

Способи заробітку в інтернеті

Отже, ви задалися питанням: як заробити гроші в 16 років?

Існує 10 способів ефективного заробітку:

Рерайт

Це робота з текстом. Тим, хто добре володіє словом і вміє правильно складати речення, заробіток рерайтером припаде до душі. По-перше, така робота дозволить проявити себе і в разі успіху роботодавець зможе після досягнення 18 років працевлаштувати вас на свою фірму. По-друге, писати тексти можна на різні теми, можна вибрати одну, а можна вибрати кілька, в яких ви будете почувати себе як риба у воді. По-третє, за такою роботою час летить непомітно. А коли ви наберетеся досвіду, обсяг написаних статей буде збільшуватися, що призведе до збільшення заробітку.

Копірайт

Це теж робота з текстом, але трохи складніше. Якщо рерайт дозволяє працювати з готовим текстом (ви його можете шукати самостійно або вам надасть текст роботодавець), то копірайт має на увазі якусь обізнаність в обраному вами питанні. Припустимо, ви добре розбираєтеся в комп’ютерах, знаєте програми, значить, крім опрацювання вже написаних статей на цю тему, можете запропонувати свої ідеї та оформити їх у тексті, та так, щоб люди зацікавилися і захотіли спробувати вашу ідею в дії. Копірайт у цьому плані межує з сео-копірайтом – – написанням текстів для просування в пошуковій системі.

Подросток работает за компьютером

Сео-копірайт

Основним завданням сео-копірайтера стає пошукове просування товарів або послуг фірми. Все не так складно, як може здатися на перший погляд. Всі ми активні користувачі інтернету, але при цьому поставивши в пошуковому рядку якесь слово шукаємо відповідь на першій сторінці, рідко заглядаючи на другу, третю, а вже до десятої навряд чи хто доходить. Так ось сео-копірайтер прагне написати такий текст, який би займав тільки першу сторінку в пошуку. Для цієї роботи має бути певна майстерність і вміння розуміти, що хоче чути, бачити і знати користувач, тобто бути в деякому роді і психологом.

Створення власного сайту

Багато підлітків настільки розумні, що можуть дати фору будь-якому дорослому. Адже яскравий і заразливий приклад розробника Facebook. Правда, ця молода людина вже була студентом, але серед підлітків теж можна знайти самородків.

 • На сайті можуть розміщуватися товари, які ви виготовляєте самостійно або послуги, які ви можете надати. Ви можете найняти своїх друзів в якості помічників.
 • Можна розміщувати товари відомих фірм, замовляючи їх за однією ціною, а продаючи з невеликою націнкою, періодично влаштовуючи акції і знижки для підтримки активності клієнтів. Тобто створити свій власний інтернет-магазин. Головне, щоб товаром цікавилися.
 • Сайт може містити також і аудіо-, відеоматеріали, за які користувач буде ставити лайки. Чим більша кількість лайків вони наберуть, тим більша кількість коштів прийде на ваш рахунок.

Постинг

Найпростіший вид заробітку. Вам потрібно буде розмістити текст, який дає роботодавець, в групах або спільнотах в соціальній мережі. Чим більша кількість оголошень ви розмістите, тим більша кількість грошей отримаєте. Робота не пильна, вимагає тільки оперативності.

Модератор

Робота вимагає деяких адміністративних навичок, вміння керувати колективом, суворо стежити за виконанням правил. Необхідно проводити відповідність написаним коментарям, повідомленнями з правилами співтовариства, групи, стежити за працездатністю сайту.

Заробіток на файлах

Зареєструйтесь у будь-якому файлообміннику. Після завантажте цікавий користувачам файл, отримайте посилання з його місцезнаходженням і намагайтеся розмістити посилання скрізь, де можете: в групі в контакті, на своїй сторінці, в повідомленнях друзям і т.д., домагаючись того, щоб якомога більше користувачів завантажили ваш файл. Платити вам будуть за кількість завантажень.

Читання рекламних листів

Все що вам потрібно, просто вміння реєструватися на сайті і читати. З цією роботою впорається навіть першокласник! Гроші вам платять за кількість прочитаного.

Участь в опитуваннях

Любите опитування і тести? Тоді цей спосіб заробітку для вас! Просто реєструйтеся в системі, яку запропонує роботодавець, проходьте тести і отримуйте гроші. І цікаво, і прибутково.

Обробка зображень

Вмієте працювати з фотошопом? Тоді ви знахідка для замовників! Багатьом на сайти потрібні якісні зображення, але не багато хто володіє мистецтвом їх обробки. Обробляючи графічні зображення. Ви отримаєте чималі гроші, на які прямо в інтернеті можете купити все, що побажаєте.

Відповідаючи на питання як заробити гроші підлітку в 14 років або в 16 років, ми знайшли безліч рішень, якими користуються мільйони підлітків усього світу. Будьте успішними, здивуєте себе і батьків високими доходами, працюючи в мережі.

Користуючись відомою приказкою «готуй сани влітку, а воза взимку», можна домогтися гарних результатів уже зараз.

Інтернет – це не тільки місце спілкування та розваг, у ньому можна заробляти великі суми грошей. Та так, щоб ваші друзі вам заздрили!

ретушь фото

Як почати заробляти гроші підлітку не в інтернеті?

Немає нічого дивного в тому, що тінейджери вже у віці 12-16 років намагаються знайти собі заняття, яке може принести хоча б невеликий прибуток. Кишенькові гроші від батьків, звичайно ніхто не відміняв, але підлітку хочеться заробити гроші самостійно. Цьому сприяють і внутрішнє бажання до самореалізації, і розуміння непростої економічної ситуації в країні. Якщо у вашого «чада» немає тяги до інтернету, то можливо йому сподобаються нижчевикладені ідеї заробітку для підлітків.

Як заробити грошей підлітку в Україні, якщо досвіду роботи і відповідної освіти ще немає? Все просто: варто розглядати варіанти, де ці критерії не є ключовими. І таких цілком достатньо, щоб вибрати заняття до душі:

 • Кур’єрська доставка;
 • Підробіток на пошті;
 • Збиральні роботи на ділянках і в садах;
 • Вигул собак, а також перетримка тварин;
 • Уроки з молодших класів;
 • Сезонна робота вожатим у таборі;
 • Розклеювання оголошень;
 • Рукоділля;
 • Мийка авто;
 • Роздача флаєрів;
 • Ремонт техніки.

В основному, ці заняття актуальні в літню пору, враховуючи основну обов’язок підлітка — відвідування школи. Але якщо ви відчуваєте в собі сили займатися не тільки навчанням, то заробляти можна практично в будь-який час року. Розглянемо тепер варіанти заробітку докладніше.

Кур’єрська доставка

Для жителів мегаполісу знайти подібний підробіток дуже просто. Працювати можна з чим завгодно: дрібною побутовою технікою, кореспонденцією, квітами, подарунками, навіть з продуктами і ліками.

Доставка товарів значно спроститься, якщо ви будете добре орієнтуватися в місті або певному його районі, а також маєте власний велосипед. Це спростить завдання і дозволить заощадити час.

Робота на пошті

За подібними вакансіями слід звертатися безпосередньо в поштове відділення. Ймовірно, розносити пошту підлітку не довірять, а от допомагати в самому відділенні сортувати періодику або посилки, цілком. Так, грошей багато не заробити, але починати з чогось потрібно. Тим більше, завдання під силу будь-якому школяреві.

Прибирання садів і ділянок

Любіть працювати на свіжому повітрі? Багатьом держустановам часто потрібні послуги озеленювача або прибиральника території, особливо в міжсезоння. Та й штатні садівники рідко відмовляться від енергійних помічників.

Якщо є можливість, то можна підключити до процесу своїх друзів, зібравши власну команду озеленювачів. Так можна і заробити, і придбати славу борців за екологію і чистоту в місті.

Вигулювання собак

Це заробіток №1 для багатьох підлітків в Європі, який у нас поки тільки набирає популярність. Втім, сьогодні і у нас достатньо тих, хто тримає домашніх вихованців, але через зайнятість не може забезпечити повноцінну прогулянку. Тому, якщо ви любите тварин і не проти провести з ними час на вулиці, такий заробіток саме для вас!

Дуже часто люди шукають не тільки “вигульщиків”, але і тих, хто може дати притулок тваринам на пару днів відрядження або інших роз’їздів. Якщо батьки поділяють ваші погляди, то в цьому може брати участь вся сім’я.

Выгул собак

Репетиторство – шкільні уроки з учнями молодших класів

Ви відмінник і добре знаєте шкільну програму по одному або кількох предметів? Саме час спробувати себе в ролі репетитора. Тим більше, далеко не всім молодшокласникам до душі заняття з дорослими. Тому у вас є всі шанси домогтися успіху!

Вожатий в табір

А якщо бути точніше, то його помічник, оскільки вихователь за кожну дитину несе кримінальну відповідальність. А ось бути “на підхваті” може бути будь-який підліток: від школяра до пенсіонера. Але молоді-то простіше знайти спільну мову, чи не так? Про оплату в даному випадку можна домовитися, як з керівництвом табору, так і безпосередньо з самими вожатими, в залежності від типу табору.

Розклеювання оголошень

На питання, де заробити грошей підлітку, даний варіант підробітку чи не перший в черзі на відповідь. З огляду на розмах роботи рекламних агентств сьогодні, а також їх необхідність в персоналі. За літо можна заробити не тільки на морозиво з соком, але і на більш серйозні речі. Головне — проявити працьовитість і поставитися до завдання з відповідальністю. На перших порах нових працівників, а тим більше, підприємливих підлітків, завжди перевіряють.

Рукоділля

Більше підійде для дівчаток, але і хлопці можуть спробувати для себе нове заняття. Виготовлення “фенічек”, прикрас, вишивка і в’язання милих дрібничок — посібників в інтернеті досить, щоб навчитися створювати шедеври і заробляти за їх продаж гроші. Почніть зараз і є всі шанси, що через пару-трійку років у вас буде власний бренд, аудиторія якого вийде далеко за рамки шкільних приятелів і знайомих!

Мийка автомобилів

Ні, влаштовуватися на автомийку і чекати замовлень необов’язково. Досить знати, коли в мегаполісі годину-пік і де в цей час пробки. Поки водії нудьгують, пускайте в хід свої послуги: протирайте фари, капот, номери і диски автомобіля. Так, не завжди зручно носити з собою інвентар, але можна домовитися з охоронцем найближчої заправки або парковки, щоб зберігати все там. Оплата такої праці буває дуже щедрою.

Роздача листівок

Рекламні агентства часто в пошуку тих, хто не проти постояти біля входу в метро та інших людних місцях, щоб роздати рекламну поліграфічну продукцію. До речі, у підлітків виходить впоратися із завданням швидше — дорослі завжди ставляться з повагою до дитячої праці. Та й вам відпочити від комп’ютера і кілька годин провести на свіжому повітрі буде корисно!

Оплата погодинна, головне відразу відкинути думку про те, як викинути флаєра, а в кінці дня прийти за зарплатою. Замовники, як правило, контролюють промоутерів, а новачків особливо.

Раздача рекламных листовок

Ремонт техніки

Любите возитися з електронікою і знаєте, як правильно тримати паяльник? Тоді саме час застосувати знання на практиці з користю для власного гаманця! Так, у порівнянні з досвідченими майстрами ви отримаєте оплату менше, але наб’єте руку і наберетеся досвіду, а це цінується дорожче будь-яких грошей.

Важливо. Важливо. Першими клієнтами можуть стати колеги і знайомі ваших батьків. Продемонструвати ж свої здібності юного техніка можна на домашній техніці. Напевно в арсеналі знайдуться старі пилососи, які потребують заміни ізоляції подовжувача або щось серйозніше, наприклад, невеликий ремонт духовки або електроплити. Потренуйтеся на цьому, а після можна і “запускати рекламу” через родичів і знайомих.

Висновок

Як бачите, способів заробити грошей підлітку в Україні в 2020 році досить, було б бажання працювати і отримувати за це законне винагороду. І це будуть ваші власні гроші з повним правом розпорядження ними.

У тому, що ваша дитина вирішила заробити гроші самостійно, немає нічого ганебного для вас самих. Навпаки, це привід для гордості: до нього прийшло усвідомлення в необхідності використовувати власні навички з користю для сімейного бюджету. Підтримайте підлітка, але ні в якому разі не контролюйте так, щоб він це відчував. Це допоможе йому відчути впевненість в собі і цінувати гроші, зароблені власною працею.

Залишіть коментар

Коментарі

 1. Софія Конопська
  16.10.2021

  Как начать зарабатывать?

 2. Денис Малевский
  02.09.2021

  Поскольку я живу в пгт то у меня мало вариантов. Либо интернет либо надо ходить по всяким заведениям где есть шанс что найдется работа (почта, кафе, склад или та же автомойка или пилорама) но все же работать неофициально не очень прикольно

 3. Александр Коток
  30.01.2021

  Можно иметь неплохой дополнительный заработок с партнерской программы Глобал 24, рефералы приложением активно пользуются. Плюс за само скачивание можно получить 1грн и реферал закрепляется навсегда.

 4. Даниил Папазов
  17.11.2020

  Незнаю даже 12 лет скоро 13 но довольно тяжело выбрать да и н все подходят к моему городу даже в час пик нету пробок город небольшой не знаю что делать

 5. dima dranko
  09.01.2020

  Как начать зарабативать?

  • Денис Ліпський
   14.03.2020

   Для начала начни учить русский)

 6. Лиза
  16.11.2019

  Как начать работать ?

 7. Алексей
  23.10.2017

  Пока что ни чего.