Корисна інформація

Актуальні рекомендації: як швидко заробити гроші в Україні?

10 Листопада 2020
7
admin Читать на русском
 1. Як заробити гроші вдома без вкладень?
  1. Спосіб №1. Звичайна робота, тільки з дому
  2. Спосіб №2. Робота з контентом
  3. Спосіб №3. Заробіток на знанні іноземних мов
  4. Спосіб №4. Заробіток для вебмастера
  5. Спосіб №5. Продаж товарів через Інтернет-магазин
  6. Спосіб №6. Робота на телефоні і в чаті
 2. Як швидко заробити багато грошей – ТОП 6 способів швидкого заробітку в Україні
  1. Спосіб №1. Продаж непотрібних речей
  2. Спосіб №2. Надання посередницьких послуг
  3. Спосіб №3. Підробіток і виконання дрібних доручень
  4. Спосіб №4. Участь в партнерських програмах
  5. Спосіб №5. Заробіток на популярному акаунті в соц. мережах
 3. Оригінальні способи заробити грошей з нуля
  1. Спосіб №1. Заробіток на букмекерстві
  2. Спосіб №2. Заробіток на handmade
  3. Спосіб №3. Форекс
  4. Спосіб №4. Криптовалюта

Заробити гроші, яких вистачало би на гідне життя в нашій країні, не так легко. Україна знаходиться в непростій політичній ситуації, до того ж впливає інфляція, війна на Сході – все це є прямою причиною низьких соціальних виплат і все ще високих інфляційних показників. Це відображається у стрімкому зростанні вартості продуктів в магазині і нестабільному курсі долара.

У наш час практично кожен замислюється про те, яким способом отримати додаткові кошти для самого себе і своєї сім’ї. Як заробити гроші – головна думка даного матеріалу і редакція Maanimo постаралася по максимуму розкрити це питання.

Як заробити гроші вдома без вкладень?

Як заробити гроші, сидячи в інтернеті в 2024 році? Легко, всі професії, які називають «віддаленими» не можуть виконуватися без постійного підключення до мережі. В першу чергу це відноситься до фрілансерам, фахівцям служби підтримки, бухгалтерії та ін. Maanimo пропонує Вам ознайомитися з величезною кількістю дієвих способів як заробити гроші в Україні в 2024 році. Ви можете це зробити як в інтернеті, так і іншими способами. Просто вірте в свої сили і постарайтеся знайти ту нішу, яка Вам сподобається найбільше. Пробуйте і все вийде.

Спосіб №1. Звичайна робота, тільки з дому

Робота прямо з вашого будинку може бути різноманітною. Ви можете бути навіть бухгалтером, який становить звіти, але робить це, використовуючи свій ноутбук і домашнє крісло. Досить просто зайти на багато сучасних сайти з пошуку роботу та в умовах вибрати «віддалено» або «на дому». Вам запропонують велику кількість різних варіантів, як можна заробити гроші не виходячи зі своєї квартири.

Важливо. Останнім часом стала поширеною практика працевлаштування працівників бухгалтерії віддалено. Це стало можливим завдяки переходу на електронний документообіг, який був впроваджений пару років назад. Для роботодавця такий підхід вкрай привабливий – йому не потрібно забезпечувати робоче місце свого працівника, плюс він може прийняти на роботу співробітника з будь-якої точки України.

Спосіб №2. Робота з контентом

Контент – це інформація, розташована на будь-якому сайті. Іншими словами – це прості тексти, які несуть з собою якесь «навантаження». Контент можна розділити за змістом:

 1. Інформаційний.
 2. Діловий.
 3. Суворий.
 4. Розвиваючий.
 5. Новинний.

Ваше завдання – наповнювати контент сайту. Також можна перевіряти тексти, які зробили інші працівники. Найкращий варіант – це СЕОшник. Він працює з ключовими запитами на кожному сайті і підганяє їх під пошукові системи, робить оптимізацію метаданих та аналітику. Але для роботи seo-спеціалістом необхідні великі знання і постійний розвиток.

Спосіб №3. Заробіток на знанні іноземних мов

Як заробити гроші в інтернеті, якщо закінчив кафедру іноземних мов, запитаєте ви? Якщо ви знаєте на хорошому рівні іноземні мови, то пошук роботи значно полегшується. Досить використовувати свій скайп і займатися онлайн-репетиторством. Ви зможете заробляти не тільки в гривнях, а й доларах, значно підвищивши обсяг своїх особистих коштів.

Найбільш ходовий мову в інтернеті – китайський. Так, це не англійська, адже його знають вже дуже багато. Але і на нього знайдуться бажаючі. У мережі дуже багато сайтів, які дозволять вам залишити оголошення на репетиторство, потім з вами зв’яжуться клієнти. Це один з кращих методів, який відповідає на питання «як швидко заробити гроші?».

Учитель английского

Спосіб №4. Заробіток для вебмастера

Якщо у вас є кілька сайтів, то вебмастер – ідеальний варіант. Можна сидіти вдома і працювати за своїм комп’ютером розвиваючи власні проекти, при цьому отримувати достатню кількість грошей. Якщо ви не цікавилися, як заробити багато грошей на своєму сайті, то вам варто поцікавитися над актуальними способами монетизації сайтів (партнерські програми, AdSense та ін.)

Спосіб №5. Продаж товарів через Інтернет-магазин

Ще один привабливий варіант, який допоможе підвищити свій заробіток, але для нього потрібен постачальник або оптовик. Саме у нього ви будете купувати певні речі. Для початку варто зробити кілька кроків:

 1. Домовиться про розрахунки з оптовиком.
 2. Вирішити яким способом буде відбуватися реалізація товару (через соціальні мережі, дошки оголошень, контекстну рекламу та ін.).
 3. Далі почати рекламну кампанію і дочекатися перших замовлень.
 4. Поступово розширювати асортимент.
 5. Вивчати дії конкурентів.

Давно замислювалися про те, як заробити гроші, сидячи вдома? Тоді продавайте речі через інтернет.

Спосіб №6. Робота на телефоні і в чаті

Тут уже все залежить від вас. Ви комунікабельна людина, не конфліктні, любите поговорити? Чи зможете витримати цілий день? Тоді можете спробувати себе в сфері роботи «на телефоні». Ви можете продавати продукцію, пропонувати її або послуги певної компанії. Також можна знайти місце, де вам доведеться працювати прямо в чаті. Якщо ви не знаєте, як заробити гроші вдома цим способом, то краще за все влаштується на роботу в call центр і перейняти у них досвід.

Як швидко заробити багато грошей – ТОП 6 способів швидкого заробітку в Україні

Як заробити гроші в Україні швидко? Основна проблема багатьох наших співвітчизників в тому, що вони не готові чекати довго – їм потрібен моментальний заробіток. Іноді до цього примушують життєві ситуації, в іншому випадку, це просто особиста риса. Ми пропонуємо ознайомитися зі способами миттєвого отримання виручки, а ви собственнолічно зрозумієте, як заробити гроші в інтернеті без вкладень і станете більш «гнучкими» у виборі напрямів діяльності.

Спосіб №1. Продаж непотрібних речей

У кожної людини є більше кількість непотрібного мотлоху. І навіть ті, хто скажуть, що такого немає, просто забули про нього. Старі речі, предмети, до яких ви маєте якісь симпатії, але не використовуєте. Зараз в інтернеті є велика кількість сайтів, вони дозволяють продавати що завгодно. Як заробити гроші з нуля і швидко? Позбавтеся від великої кількості домашнього мотлоху. Цілком можливо варто почати скуповувати такий непотріб за безцінь і перепродувати, що скажіть?

Спосіб №2. Надання посередницьких послуг

Посередники – популярна професія, яка з кожним роком набирає обертів. Ви можете займатися практично чим завгодно. Найчастіше, посередники замовляють товари для інтернет-магазинів, контент для різних ресурсів, а також багато іншого. Це заняття вимагає від людини великої універсальності знань в продажах. Якщо вони у вас є, то питання, як швидко заробити гроші в інтернеті швидко реалізуємо.

Спосіб №3. Підробіток і виконання дрібних доручень

Щоб підвищити свій заробіток, варто подумати про підробіток. Вона може  бути різноманітною, наприклад, вигул собак або доставка документації. Це принесе вам:

 1. Додатковий дохід.
 2. Багато вільного часу для інших занять.
 3. Як заробити більше грошей на підробітки? Найчастіше графіки на таких роботах дуже гнучкі, тому ви можете легко домовитися з шефом і поєднувати кілька робіт відразу. Цілком можливо, що в такому випадку підробки стануть основним вашим джерелом доходу.
Выгуливание собак

Спосіб №4. Участь в партнерських програмах

Це варіант для тих, хто не знає, як можна заробити грошей в інтернеті. Для цього способу вам потрібно мати свій блог або сайт. Суть способу в тому, що ви погоджуєтеся рекламувати певну продукцію, послуги, ресурс, що завгодно. Для цього, потрібно помістити посилання на своєму сайті. За це ви будете отримувати певний заробіток – за покупку або перехід користувачів з вашого ресурсу. Багато популярних веб-майстра заробляють пристойні кошти цим способом.

Спосіб №5. Заробіток на популярному акаунті в соц. мережах

Як можна заробити грошей, якщо у вас є популярний аккаунт у Вконтакте, Інстаграме або Твіттері? Досить просто публікувати рекламні пости. Це доступно тільки  тим людям, які мають певну репутацію в соціальних мережах, наприклад, велика кількість підписників.

Оригінальні способи заробити грошей з нуля

Щоб зрозуміти, як же заробити гроші в Україні, потрібно трохи часу провести в інтернеті. Якщо перші варіанти були найбільш типовими і простими, то ми пропонуємо ознайомитися з дійсно оригінальними методами. Як і будь-яка інша робота, вони не можуть гарантувати моментальний заробіток, але стати цікавою підробітком легко. Ми покажемо, як заробити грошей в найкоротші терміни за допомогою оригінальних способів.

Спосіб №1. Заробіток на букмекерстві

Сумнівна затія, скажіть ви. Але багато людей постійно заробляють на цій справі, при цьому, виграють дійсно великі суми. Так, в якійсь мірі, це проста гра і потрібно везіння. Але якщо зайнятися цією нішею серйозно, то ви зрозумієте, що і тут можна заробити великі гроші з нуля.

Отже, для того, щоб почати поповнювати свій бюджет, ви повинні любити спорт. Інакше цей метод буде для вас справжньою мукою. Далі за списком:

 1. Вибирайте найулюбленішу спортивну дисципліну, а краще кілька – це підвищить шанси заробітку.
 2. Потім все залежить від вас. Потрібно аналізувати склади команд, постійно читати новини, враховувати моральний настрій гравця або спортсмена.
 3. Також пам’ятайте, вам потрібен якісний ресурс. Зараз дуже багато шахраїв в світі ставок, тому гарантії виплат немає ніде. Кращий спосіб, це поставити невелику суму на декількох сайтах і перевірити їх чесність

Заробіток на ставках – дуже цікавий варіант для тих, хто цінує і розбирається в спорті. Але і часу доведеться витратити більш ніж достатньо.

Спосіб №2. Заробіток на handmade

З англійської це означає – своїми руками. Вам неодноразово розповідали про те, як заробити гроші, використовуючи ютуб або інші ресурси. Але ви завжди хотіли отримати якийсь істотний рада, який допоможе займатися чимось, а не проводити дні і ночі в «мережі».

Створення виробів своїми руками, це не тільки додатковий заробіток, а й розвиток власної фантазії, спритності, а також мислення. Можна цілими днями клацати мишкою і вводити капчу, а можна зайнятися чимось корисним. Ручна робота в наш час дуже цінується, адже практично всі виготовляється машинним способом. Для заробітку вам потрібно:

 1. Зайняти свою нішу і побудувати плани. Вирішити, що ж саме ви будете створювати. Це можуть бути шарфики, браслети і навіть просте мило.
 2. Закупити матеріали. Так, без іскри не може бути вогню. Тому доведеться трохи витратитися, але суми, найчастіше, виходять символічними.
 3. Обзавестися першими клієнтами. А ще краще – створити невелику рекламу, сторінки в соціальних мережах з фотографіями своїх виробів, попросити друзів розповідати своїм знайомим про вашу справу.
 4. Розвиватися і прагнути до кращого.
Хендмейд

Спосіб №3. Форекс

Ви ніколи не хотіли стати трейдером? Це неймовірно цікава професія, яка дозволяє людям розвиватися і постійно рухатися вперед. У ній є свої ризики, але такі присутні практично на будь-якому робочому місці. Основна перевага такого заробітку в тому, що вам не потрібно вкладати свої гроші. Багато біржі пропонують бонусні суми для початку свого довгого шляху.

Отже, щоб стати трейдером, не потрібно бути економістом, але знання в сфері фінансів тут допоможуть. У будь-якому випадку, доведеться осягати багато інформації на ходу. Суть трейдерства – передбачати коливання ринку, вкладати невеликі суми і заробляти на цьому гроші. В даний момент це виходить у десятків тисяч людей, чому ж ви гірші? Цей варіант дуже цікавий, але і важкий, кращі фахівці в цій сфері досягали успіху роками.

Спосіб №4. Криптовалюта

Ще один оригінальний спосіб підробітку полягає в торгівлі криптовалюта, їх обміні, купівлі та Майнінг. Потрібно постійно стежити за курсом, а далі все залежить від вас. Наприклад, одна одиниця біткоіни в момент його створення коштувала приблизно 550 доларів. Зараз ту ж кількість можна продати майже за 8 тисяч. Відчуваєте різницю? У кожної криптовалюта є своя вартість, а грамотний обмін може принести свої «плоди». У будь-якому випадку, вкластися в таку справу – вигідно і перспективно.

Залишіть коментар

Коментарі

 1. Аня Береза
  15.12.2020

  Я уже второй год работаю в интернете, получаю не плохой заработок. Зарплата мне начисляется на мобильный счет. Через приложение Глобал 24 мне очень удобно вывести деньги с мобильного на карту, комиссия не большая, приложение работает хорошо.

  • Виталий Чуйко
   13.02.2021

   Хочу попробовать что мне надо скачать или делать

 2. Николай Сакун
  01.07.2020

  Сейчас будет более актуально работать из дома :)

 3. Василий Буздуган
  13.04.2020

  хачу попробувать.

 4. Сергей Сергей
  04.03.2020

  Классная статья

 5. Iconic Obzorych
  09.12.2019

  Із усіх перечислених варіантів, дійсно швидко можна заробити тільки на продажі речей, букмекерці та трейдингу. Все інше – зазвичай довше та дає в короткостроковій перспективі невеликі гроші. До речі досить пізнавальна стаття вийшла в цілому.

 6. Игорь Дрыга
  03.12.2019

  50/50