Корисна інформація

Гроші на халяву: 5 способів швидко знайти кошти

4 Листопада 2020
1
admin Читать на русском
 1. Де терміново взяти гроші в невеликій кількості?
 2. Де можна взяти гроші на велику покупку?
 3. Де швидко взяти гроші?
 4. Де знайти гроші терміново, не оформлюючи кредитів і позик?

Ситуації, в яких терміново необхідні кошти, виникають у кожної людини. Однак не всі можуть швидко зорієнтуватися, де взяти гроші терміново і при цьому легальним способом.

Існує кілька безпечних варіантів пошуку додаткового джерела доходу. Наскільки вони доступні, залежить від розміру необхідної суми і терміновості питання.

Де терміново взяти гроші в невеликій кількості?

Якщо потрібно порівняно скромна сума, в межах 200-300 $, можна взяти їх у борг у знайомих або також оформити кредит в банку. Якщо кредитна історія залишає бажати кращого або відповідних варіантів кредитування на даний момент немає, можна скористатися послугою мікропозик. Розмірковуючи, де взяти гроші в інтернеті, можна звернутися за допомогою до мікрофінансових організацій і оформити кредит в короткі терміни.

Переваги мікропозик:

 1. Швидке рішення про видачу коштів.
 2. Можливість позики невеликої суми на короткий термін.
 3. Гнучкі умови кредитування.
 4. Мінімум необхідної інформації і підтверджуючих документів.

Домовленість про видачу коштів можна підписати за один день, не виходячи з дому, безпосередньо в онлайн-режимі. Зазвичай на отримання коштів на карту йде до 15 хвилин. На повернення позиченої таким способом суми дається до 1 місяця. Своєчасне повернення коштів підвищує довіру організації до клієнта і в наступний раз можна розраховувати на більш лояльні умови.

Недолік мікропозик – високі відсотки в порівнянні з банківськими кредитами і короткий термін, протягом якого необхідно виплатити борг і відсотки по ньому.

Де швидко знайти гроші, не користуючись послугами МФО? Крім мікропозик у організацій, за допомогою інтернет-ресурсів можна знайти можливість взяти гроші в борг у приватних осіб. При цьому строки і розміри позики і відсотки по ній обговорюються індивідуально.

Де можна взяти гроші на велику покупку?

При необхідності терміново дістати багато грошей – для відкриття бізнесу, покупки житла або авто і інших цілей, краще звертатися в банк за отриманням позики. Оформлення кредиту – процедура досить швидка і дозволяє отримати велику суму в своє розпорядження протягом декількох днів. Щоб отримати банківський кредит, позичальник повинен відповідати кільком умовам:

 • мати підтверджений дохід (в якості зарплати або іншого доходу) протягом 6 місяців, що передують видачі кредиту;
 • «чиста» кредитна історія;
 • наявність поручителя (в окремих випадках).

Чистота кредитної історії має на увазі, що всі попередні кредити, які були взяті потенційним позичальником, були повністю повернуті в строк або стабільно виплачуються на даний момент.

Частий недолік банківських кредитів на великі суми – наявність застави у вигляді цінного майна, нерухомості або автомобіля. У разі несвоєчасної виплати банк має право залишити за собою майно, позначене у вигляді застави по кредиту.

Де швидко взяти гроші?

Як варіант, де взяти грошей «на халяву», є можливість звернутися в ломбард, щоб закласти цінну річ. Величина суми грошей, яку вдасться виручити таким способом, залежить від цінності самої речі, яку закладають, і оцінки ломбарду. Вартість речей при оцінці може виявитися нижчою за ринкову, але це продиктовано особливостями роботи ломбарду.

Здати під заставу можна такі речі:

 • коштовності;
 • предмети старовини, антикваріат;
 • апаратуру;
 • комп’ютерну техніку;
 • • мобільні телефони.

Закласти можна тільки цінності, придатні до подальшої реалізації – адже якщо клієнт не забере річ в певний термін, ломбард має право її продажу. З цих міркувань не приймаються неробочі предмети техніки, необроблені коштовні камені, ювелірні вироби в незадовільному товарному стані.

Умови роботи з ломбардами містять свої нюанси. Щоб здати річ з максимальною вигодою, бажано звернутися в кілька ломбардів і порівняти розміри сум, які вони будуть готові видати на руки. Особливості роботи ломбардів:

 • закласти цінну річ може тільки повнолітня особа – необхідно надати паспорт або інше посвідчення особи;
 • ломбард нараховує певну комісію за зберігання речі;
 • повернути річ можна буде тільки після повної виплати її заставної вартості і відсотків за позикою.

Де знайти гроші терміново, не оформлюючи кредитів і позик?

Борги і кредити для деяких людей – досить непривабливий спосіб знайти гроші в короткий термін. Як дістати кошти, не вдаючись до позик? Для цього можна зайнятися продажем власних речей. Зробити це можна через спеціальні сайти або соціальні мережі, розмістивши оголошення про продаж.

Найпростіше продати ті речі, які вже не використовуються. Замість того щоб віддати їх безоплатно, краще знайти на них покупця і заробити певну суму. При продажу через інтернет потрібно проаналізувати, які речі мають попит – наприклад, певні предмети одягу викликають інтерес тільки в конкретний сезон. Чим вищою буде ціна, тим довше річ може перебувати на продажу, тому якщо гроші потрібні терміново, варто коригувати вартість.

Один з варіантів отримання грошей в досить стислі терміни – виконання роботи з відрядною оплатою. Це може бути робота в інтернеті або невелика посада з мінімальною зайнятістю в фірмі або конторі. Існує кілька типових видів швидкого заробітку, що не вимагають особливих навичок:

 • роздача листівок;
 • презентації товару;
 • навантаження або розвантаження товару;
 • робота кур’єром.

Деякі види зайнятості оплачуються погодинно або щодня, що дозволяє знайти готівку швидко і без тривалого працевлаштування.

Робота в інтернеті дозволяє заробляти у вільний від основної зайнятості час. Це може бути:

 • робота онлайн-консультантом;
 • виконання перекладів з / на іноземні мови;
 • написання статей;
 • монтаж або розшифровка аудіозаписів;
 • обробка фото на замовлення;
 • дизайн логотипів, листівок і т.д.

Всі ці варіанти дозволяють отримати певну суму грошей в порівняно стислі терміни. 

Залишіть коментар

Коментарі

 1. Artem Shin
  01.07.2020

  Ломбард особо много денег не даст ((( проверено!