Корисна інформація

Як зайти в Mail.ru, Вконтакте, ОК, Яндекс з мобільного телефону і ПК

6 Листопада 2020
85
admin Читать на русском
 1. Як обійти блокування ВК (Вконтакте), Однокласники, Яндекс, Mail.ru, Kinopoisk?
  1. Яндекс.браузер – Варіант 1
  2. Браузер ВКонтакте FreeU – Варіант 2
  3. TOR – Варіант 3
  4. VPN – Варіант 4
   1. Розширення для браузерів Opera, Google Chrome, Mozilla
   2. Hola! – популярне безкоштовне розширення
   3. VPN Master для iPhone
  5. Проксі-сервер – Варіант 5

15 травня 2017 року Президентом України Порошенком був підписаний Указ №133 / 2017 “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” щодо ряду російських компаній. Згідно з документом, санкції застосовані до 1228 фіз. і 468 юр. осіб на термін від 1 до 3-х років. Більшу частину українських користувачів мережі Інтернет цікавлять обмежувальні заходи відносно компаній IT-напрямку.

Поряд з сервісами Яндекс і Mail.ru Group, в Україні припинена діяльність популярних соціальних мереж «Вконтакте» і «Однокласники». Крім того, постраждали виробники антивірусного програмного забезпечення “Лабораторія Касперського” і “Доктор Веб”, а також постачальники популярних ERP-систем ТОВ “1С”, ТОВ “Корпорація” Парус “, ЗАТ “Галактика Центр”.

Безпрецедентне рішення викликало хвилю коментарів серед українського сегмента користувачів, багато з яких відверто несхвально відгукуються про наслідки прийнятого рішення.

Залишимо осторонь питання доцільності і своєчасності такого кроку з боку влади, а також прояви лояльності і патріотичності з боку користувачів, і спробуємо розібратися в тому, наскільки реально обійти блокування ВК (Вконтакте), Однокласників та інших заблокованих сервісів і сайтів на комп’ютері і на мобільному пристрої.

Як обійти блокування ВК (Вконтакте), Однокласники, Яндекс, Mail.ru, Kinopoisk?

Безумовно, всі провайдери України виконали указ Президента. Зокрема, заборонені російські ресурси були заблоковані такими провайдерами, як Київстар, Vodafone, LifeCell, Укртелеком, Воля Кабель, Тріолан, Добробут, Ланет та іншими.

Слідуючи за побажаннями користувачів, які хочуть продовжити мережеве спілкування через ВК, Однокласники, пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями, як обійти блокування Однокласників, ВК, сервісів Яндекс, Mail.ru, сайту Кинопоиск на телефоні і на комп’ютері.

Існує кілька способів обійти блокування – від найпростіших до більш складних, де користувач повинен мати хоча б загальне уявлення про те, як відбувається зв’язок його ПК або мобільного пристрою із заблокованим сервісом, а також мати навички встановлення програмного забезпечення (ПЗ).

Яндекс.браузер – Варіант 1

Популярна пошукова система Яндекс не зупиняє свою роботу на українському ринку, і застосовує всі необхідні заходи, щоб не втратити трафік українських користувачів. Нова версія Yandex Browser дозволяє обходити блокування заборонених в Україні сервісів і сайтів, таких як Вконтакте, Однокласники, Mail.ru і всіх сервісів Яндекса, включаючи сайт Кинопоиск.

Яндекс Браузер

Оновлений Яндекс Браузер доступний користувачам компьютерів, планшетів і мобільних пристроїв на базі Android і iOS (iPhone і iPad). Його можна завантажити як в App Store, так і в магазині додатків Google Play. Найпростіше зайти на сайт www.getyabrowser.com, і Вам буде запропонований варіант для скачування, що підходить під новий пристрій.

Крім можливості входу до ВК, ОК і на інші заблоковані ресурси, новий Yandex Browser робить Ваш пошук простіше, прискорює завантаження сторінок і захищає від вірусів.

На даний момент – це найпростіше і оптимальне рішення обходу блокування, яке не потребує ніяких додатковий дій, крім встановлення самого браузера.

Браузер ВКонтакте FreeU – Варіант 2

Після появи браузера FreeU для обходу блокування заборонених в Україні сайтів деякий час не були відомі розробники даного продукту. І лише через місяць стало відомо, це VK браузер. Інформацію про це підтвердили представники Mail.Ru Group.

ФриЮ

Технічно FreeU є оновленим браузером Аміго, працюючим все за тією ж технологією Tor, яка дозволяє перенаправляти трафік через різні вузли мережі Інтернет. При цьому швидкість відкриття сайтів знижується в кілька разів. Ще одним істотним мінусом є робота ФріЮ тільки для операційної системи Windows. Тому власникам десктопних пристроїв, що працюють на базі Mac OS, потрібно шукати інше рішення. У той же час, для смартфонів FreeU Browser доступний як для Android, так і iOS. Незважаючи на певні недоліки, браузер VK є непоганим рішенням питання обходу блокування і доступу до ВКонтакте, Однокласників і Mail.Ru.

TOR – Варіант 3

The Onion Router (TOR) – це перше, чим може скористатися користувач заблокованих ресурсів, щоб не переривати спілкування в соцмережах і не перенастроювати свої електронні адреси або сервіси. TOR Browser – це сучасний продукт «лушпиння маршрутизації», суть якої полягає в захищеному анонімному під час встановлення зв’язку. Це такий собі віртуальний лабіринт, що складається з безлічі проксі-серверів, «загубитися» серед яких при бажанні може будь-який користувач. За допомогою складної маршрутизації досягається ефект анонімності користувача.

ТОР

Встановивши браузер TOR, користувач забезпечить анонімність перебування на тому чи іншому інтернет-ресурсі, отже, ідентифікувати країну, з якої був здійснений вхід в мережу, неможливо. Разом з анонімністю і відповіддю на питання «Як обійти блокування на комп’ютері?&Raquo; користувач також отримує ризик уповільнення трафіку, що пояснюється специфікою побудови TOR. Аналогічним чином можна обійти блокування і на телефоні або іншому мобільному пристрої.

VPN – Варіант 4

Virtual Private Network (VPN) можна використовувати для браузерів домашніх персональних комп’ютерів. Для цього користувач повинен завантажити FreeGate, яка забезпечує мережеву надбудову до працюючого браузеру і забезпечує зашифроване з’єднання та інші інструменти, за допомогою яких можна обійти блокування тих чи інших веб-сайтів.

Про технічну сторону FreeGate можна досить багато інформації знайти в мережі Інтернет. Зацікавлений користувач може вибирати між TOR або VPN в залежності від своїх смакових пристрастей або технічних можливостей ПК або мобільних пристроїв. Серед переваг VPN можливість імітації користувачем місця проживання в тій країні, де заблокований ресурс дозволений для користування.

В деяких браузерах вже інтегровані налаштування VPN, як наприклад в браузері Opera. Для активації VPN в Opera необхідно в налаштуваннях безпеки поставити галочку навпроти VPN.

ВПН

Крім того існує безліч розширень для браузерів і додатків, які використовують можливості VPN.

Розширення для браузерів Opera, Google Chrome, Mozilla

Про те, як обійти блокування ВК (Вконтакте), адміністрація і розробники популярної російської соціальної мережі подбала вже в день опублікування Указу Президента України, розіславши своїм користувачам докладні посилання на ресурси, що дозволяють завантажити і встановити спеціальні розширення для браузерів ПК, а також додатки для мобільних пристроїв.

Найпопулярнішими з них є:

 • Hola!
 • TunnelBear VPN
 • ZenMate
 • friGate
 • Browsec 

Для мобільних пристроїв обійти заборону можна за допомогою:

 • Hola!
 • Turbo VPN
 • TunnelBear
 • ZenMate

Названі інструменти далеко не єдині в своєму роді, які забезпечують анонімний вхід в Мережу або дозволяють відвідувати веб-сайти, доступ до яких заблоковано. На сьогоднішній день запити в App Store за популярністю – це різноманітні аналоги VPN і TOR. Різні продукти призначені як для стаціонарних ПК, так і для мобільних пристроїв. Для користувачів пристроїв на iOS є можливість встановити інструменти для того, щоб зайти на ВК, ОК, Mail.ru, Яндекс в Україні, скачавши відповідне програмне забезпечення на VPN Browser TOR, VPN Master. Навіть поверхневий огляд способів, як обійти блокування Mail.ru, сервісів Яндекс і як продовжити користуватися популярними соціальними мережами, наочно демонструє те, що тотальне блокування будь-яких інтернет-ресурсів не виключає наявності альтернативних можливостей для користування.

Деякі користувачі віддадуть перевагу освоїти інші ресурси, інші соціальні мережі, але буде чимало і тих, хто, долаючи технічні труднощі, збереже свою звичну аудиторію або коло спілкування в межах Вконтакте або Однокласники.

Hola! – популярне безкоштовне розширення

Розглянемо, як працює розширення (плагін) для браузерів на прикладі Hola! для Google Chrome.

Для того, щоб встановити розширення Hola!, Вам потрібно відкрити Google Chrome і в пошуковому рядку написати “hola”. Потім клікнути по посиланню “Unlimited Free VPN – Hola – Інтернет-магазин Chrome”, яке буде першим у видачі.

Хола

Далі потрібно натиснути “Встановити” в правому верхньому кутку. Після встановлення значок Hola! з’явиться в правому верхньому куті браузера Google Chrome. Натисніть на нього в новій вкладці браузера і введіть назву сайту, на який Ви хочете зайти, наприклад vk.com. Після цього, Hola! автоматично вибере країну, з якої найбільш оптимально зайти на необхідний Вам веб-ресурс.

Хола 2

Для того, щоб зайти на інший сайт – Вам потрібно відкрити нову вкладку браузера і повторити процедуру.

VPN Master для iPhone

Відмінним рішенням по обходу блокування ВКонтакте, Однокласників, Яндекса і Mail.ru для мобільних пристроїв на базі iOS (таких, як наприклад, популярний iPhone 7) є безкоштовний додаток VPN Master.

Установка VPN Master дуже проста – зайдіть в App Store, натисніть в пошуку назву програми, а потім “встановити”.

ВПН мастер

Після завершення встановлення потрібно відкрити VPN Master і натиснути кнопку із зображенням щита внизу. Далі необхідно дочекатися, поки додаток налаштує оптимальне VPN-з’єднання для Вашого пристрою – про це буде свідчити значок VPN в верхньому лівому кутку екрана і поява шолома, надягнутого на зображення планети Земля. Якщо у Вас вийшло все, як зазначено в нашій інструкції – то відкривайте Ваш браузер і заходите на улюблені сайти!

Проксі-сервер – Варіант 5

Для більш просунутих користувачів ПК існує варіант використання проксі-сервера в якості посередника при передачі інформації. Після звернення до проксі-сервера, він запитує інформацію на заблокованому сайті і вже від себе передає її на новий пристрій.

Найпопулярніші ресурси з функціоналом проксі-сервера: ProxFree, Hideme, Proxfree.com, Ninjacloak, Proxyweb, Hide My Ass, Stealthy.co. Головним недоліком, як і в попередніх способах, є повільне завантаження сторінок.

Залишіть коментар

Коментарі

 1. DmitriyGold
  06.12.2018

  Здравствуйте, все это конечно хорошо ? Обойти это пол беды, а вот что делать со скоростью и потеряй интернета? Я нашёл хороший сервис и доволен им, рекомендую попробовать

 2. Danya Nosik
  16.07.2018

  Я на адроиде через Free VK зохожу

 3. miherlosev
  29.03.2018

  Можно проще – открываем proxy, вводим нужный url и все работает. Это веб сайт, работает на всех платформах.

 4. Лера
  30.12.2017

  Мне надо зайти в ВК а я не могу,как туда зайти?

 5. Александр
  12.12.2017

  Ничего ваш Яндекс не открывает

 6. Вера
  03.12.2017

  Треба скачать ключ до конца стоп і

 7. ira
  28.11.2017

  klas

 8. анжела
  23.11.2017

  нада просто скачать ключик тоді легко будеш заходити :)

 9. елена
  20.11.2017

  не могу зайти в одноклассники ноутбука ужас

 10. Александр Владимирович
  19.11.2017

  Пытаюсь, но увы,безрезультатно! На своей почте “[email protected]” сохранял интересуемую информацию,и вдруг обнаружил, что письма исчезли и доступ к ящику заблокирован.

 11. анжела
  30.10.2017

  нада скачать ключик до века :)

 12. не можу зайти на свю сторінку в олнокласники
  18.10.2017

  допоможіть зайти в однокласники

 13. любовь пелевина
  17.10.2017

  не могу зайти на свою страничку в одноклассники

 14. Светлана
  07.10.2017

  не могу восстановить свою страничку в одноклассниках

 15. Богдан
  08.09.2017

  как зайти

 16. ксения
  07.09.2017

  Хочу зайти на свою страничку

 17. Елена
  30.08.2017

  Спасибо! Поставила галочку перед VPN и зашла в ОК! Это так просто!

 18. maxim
  17.08.2017

  нада скачать vpn

 19. Юра
  13.08.2017

  а что делать на Internet explorer?

 20. аліна
  12.08.2017

  всім привіт

 21. Валра
  04.08.2017

  Это хорошо когда изучаешь механизм действия и имеешь понятия как эо происходт

 22. Ольга
  31.07.2017

  С ноута хочу зайти в ОК. На своей странице не открываются сообщения и не могу отослать подарки.

 23. андрый
  27.07.2017

  выдкрити контакти щоб люди могли общатись

 24. Люди
  26.07.2017

  Я хочу зайти

 25. аліна
  22.07.2017

  денис нада скачати це що я написала і тоді зайдеж настраницу

 26. аліна
  22.07.2017

  Отличным решением по обходу блокировки ВКонтакте, Одноклассников, Яндекса и Mail.ru для мобильных устройств на базе iOS (таких, как например, популярный iPhone 7) является бесплатное приложение VPN Master.

  Установка VPN Master очень проста – зайдите в App Store, нажмите в поиске название приложения, а затем “установить”.После завершения установки нужно открыть VPN Master и нажать кнопку с изображением щита внизу. Далее, необходимо дождаться пока приложение настроит оптимальное VPN-соединение для Вашего устройства – об этом будет свидетельствовать значок VPN в верхнем левом углу экрана и появление шлема, надетого на изображение планеты Земля. Если у Вас получилось все, как указано в нашей инструкции – то открывайте Ваш браузер и заходите на любимые сайты!

 27. Денис
  22.07.2017

  Хочу зайти на страницу

 28. аліна
  20.07.2017

  Самое простое решение – это скачать яндекс браузер что на андроид, что на пк. И можно заходить на любые сайты без всяких доп плагинов. + Бразуер быстрый и удобный. Поэтому это решение в статье бы подняли на 1 место, а не на 4

 29. Виктория
  17.07.2017

  Какое мне надо скачать приближение что бы я смогла заходить ВК???

 30. Дмитрий
  15.07.2017

  В андроиде яндекс без проблем открывает ОК, почту(свою и мэйл.ру), а вот зайти на облако мэйлрушное(у меня там 100 ГБ) – дулечки, отсылает в плэймаркет за соотв. приложением, а оно упирается в блокировку. С ПК через тот же яндекс на win10 захожу, а с андроида(с мобильника) – фигвам

  • Valeri Gulenkov
   23.02.2020

   киевстар пишет про Порошенко а ЛАЙФ работает с Яндексом нет проблем (в ОДЕССЕ

 31. Наталия
  07.07.2017

  Я ЗАШЛА ЧЕРЕЗ ЭТУ ПРОГРАММУ – – – friGate

 32. юрій
  03.07.2017

  як зайти в олднокласнгики

 33. Мастер
  27.06.2017

  Есть способ полегче.
  Без VPN и всего остального заходишь с любого браузера и устройства на сайт m
  логин, пароль и готово!!!
  Всем удачи ))))

 34. Ольга
  26.06.2017

  Не могу зайти вк

 35. аліна
  25.06.2017

  просто скачать ключик до века просто напишіть ключик сккачать

 36. Єва
  24.06.2017

  Як підключитися новачкам в ”однокласники”?

 37. Александр
  13.06.2017

  в Украине сделали отличный сервис, zaborona.help , vpn сервера все сейчас идут через Санкт-Петербург, всем любителям Арматы (лагов в игре практически не ощущается!), музыки VK, и т.д, добро пожаловать.

 38. Іра
  11.06.2017

  VPN master скачала і пише сервер не доступний,що робити

  • Potompridymaiu
   18.06.2017

   TOR Browser тебе в помощь. В отличии от разных VPN он работает стабильно и всегда.

 39. Андрей
  10.06.2017

  Хочу знову зайти вконтакте

  • Potompridymaiu
   18.06.2017

   Заходи кто ж тебе не дает то )) Вон выше сколько способов написано и это даже не все.

 40. Anet
  08.06.2017

  Я хайдми пользуюсь и на телефоне и на пк, вобще супер