Корисна інформація

Приват24 – ваш кращий живий інтернет-банкінг

4 Березня 2023
1
Yaroslav Rizhok Читать на русском
 1. Приват 24: ваш кращий живий інтернет-банкінг
 2. Історія створення Приват24
 3. Особливі можливості
 4. Функції для фізичних осіб у Приват24
  1. Платежі
  2. Замовлення готівки
  3. Перекази
  4. Послуги зв’язку
  5. Квитки
  6. Комуналка
  7. Акції (Бонус Плюс, Продукти, Купони Бонус Плюс)
  8. Страхування
  9. Кредити
  10. Замовлення води
  11. BlaBlaCar – пошук попутників
  12. Купівля квітів
  13. Доставка їжі
  14. Оплата косметичної продукції
  15. Ігровий центр
  16. Подарункові сертифікати
  17. Сервіс квитанцій
  18. Сервіс довідок
  19. Оплата Хостингу
  20. Благодійність
  21. Депозити
  22. Скарбничка
  23. Приват24 для бізнесу
  24. Соціальний кабінет
 5. Особистий кабінет Приват24: реєстрація управління рахунками
 6. Як завантажити і встановити мобільний додаток Приват24
 7. Приват24: безпека і конфіденційність роботи
 8. Чому люди обирають Приват24 як кращий інтернет банкінг?

Секрети популярності сервісу Приват24: доступність, мобільність, мультифункціональність. Мобільний додаток Приват24.

Система Приват24 – це хороший інструмент для проведення платежів без особистого візиту в банк. Вона працює за наявності у клієнта банківської карти Приватбанку. Банк постійно працює над поліпшенням якості цього сервісу і розширенням його можливостей.

Сьогодні дана система електронних платежів – найзручніший засіб для розрахунків в онлайн режимі. Вона дає можливість управляти рахунками ПриватБанку через інтернет в режимі реального часу. Система працює дуже швидко і має низькі тарифи.

Клієнт може стежити за своїми операціями і управляти рахунками з будь-якого підключеного до інтернету пристрою.

Робота у Приват24 дає можливість цілодобово мати доступ до своїх рахунків.

Приват 24: ваш кращий живий інтернет-банкінг

Унікальний продукт, який створили “батьки” Приват24, – це API (програмний інтерфейс програми). Він включає всі інструменти, які необхідні для розвитку бізнесу в інтернеті. При його створенні були полегшені відносини між покупцями і продавцями. Саме API робить Приват24 хорошим механізмом у сфері поповнення гаманців і виведення коштів з електронних гаманців на банківські карти. Весь процес відбувається дуже швидко, знадобиться буквально пара хвилин.

В системі Приват24 впроваджена підтримка 24 години на добу у вигляді чату. Ця служба дає можливість вирішити будь-яке питання, яке виникає у клієнта. Щоб поставити його оператору, потрібно натиснути на спеціальний значок зверху.

Сьогодні послуги Приват24 в Україні використовують понад 6,3 млн людей. І це число постійно зростає. Але Приватбанк не стоїть на місці і постійно працює, щоб послуги удосконалювалися і далі розвивалися.

Історія створення Приват24

ПриватБанк – це системний банк України і найбільш великий у країні. На його депозитних рахунках зберігається понад третина всіх вкладів фізичних осіб.

Він є лідером за основними фінансовими показниками на банківському ринку України. Маючи широку мережу закордонних філій, ПриватБанк завоював позитивну репутацію серед іноземних банківських фахівців. Тож не дивно, що його основний онлайн продукт – Приват 24, має таку широку клієнтську базу.

Важливі періоди розвитку послуги банкінгу:

 • 1996 рік вважається роком створення Приват24. Тоді ще не було центрів з обробки дзвінків від клієнтів. І у творців з’явилася ідея механізму, через який кожен клієнт зможе сам переглядати свій баланс на рахунку.
 • 1995 рік: Приватбанк перший з банків України член платіжної системи Visa International. Після цього він одразу почав масово випускати дебетні картки Visa. І ще гостріше постало питання про те, щоб своєчасно інформувати клієнтів, що мають банківські карти.
 • 1999 рік: поява мобільних телефонів дозволило використовувати мобільний повідомлення. Тому оповіщення про зміни на рахунках стали виробляти через sms. Така ідея була новаторською для всіх банків.
 • 2001 рік: Приватбанк презентував послугу sms – оповіщення змін балансу на рахунку. Сьогодні ж нею користується вже більше 10 мільйонів чоловік.

У той же час з’явився механізм управління рахунками через мережу інтернет. Ось тоді і почалися роботи над Приват24.

Головною проблемою творців живого інтернет-банкінгу була реалізація системи безпеки і можливість безпечного входу в особистий кабінет Приват24. Відмінним рішенням була пропозиція зробити це, відправляючи одноразовий пароль (OTP) на телефон клієнта.

Такий доступ у Приват24 дозволив вирішити всі завдання, поставлені перед банком. І тут Приватбанк теж став новатором.

2002 рік: випробуваний перший варіант Приват24. Вже тоді для входу в систему був використаний ОТР-пароль, а зашифрований протокол допоміг здійснити віддалений доступ, використовуючи мережу інтернет. Всі дані тепер захищалися від хакерів і злому системи. Крім цих заходів тут також були створені сотні алгоритмів, які забезпечували безпеку системи.

Так, при незаконному доступі до аккаунту клієнт оповіщається через sms. Запобігти ж будь-якій операції можна, просто зателефонувавши за номером, який приходив в sms.

З того часу інтерфейс системи онлайн банкінгу багато разів змінювався і вдосконалювався. Були змінені алгоритми подання інформації, якість виписок з особового рахунку, а також для управління аккаунтом. І сьогодні також удосконалюються програми для банківських послуг.

Вже минуло 9 років, але зміни не закінчилися. Продовжує змінюватися також і зовнішній вигляд системи, і внутрішнє наповнення. Так, сьогодні перекази в Приватбанку проходять за кілька хвилин, а в інших банках тривають до 1 години.

Особливі можливості

Реалізовані в Приват24 інструменти дозволяють проводити безліч платежів – від оплати комуналки до міжнародних переказів, бути більш мобільними і йти нарівні зі світовими банківськими тенденціями.

Слід зазначити зручний інтерфейс Приват24, його досить докладні текстові підказки та відео-покажчики, які зводять до нуля ймовірність для користувача заблукати серед великої кількості інформації. Навігація зроблена грамотно, клієнт інтуїтивно знаходить і вибирає необхідні йому функції. Інформаційна складова інтерфейсу розумно компонується з рекомендаціями або підказками, які формуються в результаті аналізу історії відвідувань і більш ранніх дій користувача.

Функції для фізичних осіб у Приват24

У Приват24 дуже зручно зроблений перегляд інформації про рахунки клієнта, його кредити і відкриті ним депозити, страховки, контроль лімітів кредитних карт, і кожен клієнт має повний доступ до виписок за своїми рахунками.

Крім того, тут можливо поповнити свій або чужий мобільний і стаціонарний телефони, ТБ, інтернет, профіль SKYPE, SMS-banking.

Сьогодні для того, щоб замовити собі дебетову або кредитну карту, не обов’язково йти у відділення банку. Досить зробити це в Приват24. Тут же доступні й інші операції з картами:

 • блокування;
 • розблокування;
 • додавання карти;
 • CVV2-код карти;
 • Зняття CVV-2 блокування;
 • Зняття PIN-блокування.

В Приват24 можна змінювати персональні налаштування: свої персональні дані, налаштування безпеки – логін і пароль входу в систему, а також управляти своїми комунікаціями.

В розділі “ІНФО” можна ознайомитися з “Угодою користувача”, регламентом і тарифами, а також подивитися свої реквізити.

Приват24 дає можливість познайомитися зі своїм персональним банкіром, який може обслужити клієнта при відвідуванні відділення банку. Там є його координати і фото.

Платежі

Даний сервіс дозволяє здійснювати перекази між вашими рахунками на картку ПриватБанку, а також по Україні (власникам карт інших банківських установ), міжнародні Swift платежі.

Одним з корисних рішень розробників Приват24 безсумнівно є календар регулярних платежів. З його допомогою можна налаштувати платежі, які будуть проводитися із заданим часовим інтервалом. Це дуже зручно для оплати комунальних платежів, кредитних проплат, відкладання грошей на депозит і тому подібних виплат, які потрібно робити регулярно.

Замовлення готівки

Безсумнівно приємним доповненням є інструмент замовлення і обміну валюти через живий інтернет банк Приват24. Можливо замовити потрібну кількість готівки в валютах: долари США, євро або російські рублі, а потім забрати їх в найближчому зручному для вас відділенні ПриватБанку яке можна вибрати у списку, що випадає.

Ще при виборі цього пункту меню відкривається можливість замовити доставку готівки за конкретною адресою службою інкасації Приватбанку. Єдина умова – мінімальна сума доставки 10 000 грн.

Перекази

Найскладніші операції по переказах коштів в будь-який куточок земної кулі дуже просто зробити через Приват24. І для цього не треба мати фінансову освіту або особливі навички роботи з функціоналом. Простота і доступність рішень дозволили працювати з перекладами кожного клієнта. Тепер без походу в банк можна зробити будь-який грошовий переказ за допомогою 8 систем грошових переказів, відкрити депозит або закрити особистий рахунок.

Як отримати/відправити переказ через Приват24?

Для отримання або відправки досить вибрати систему перекладу, потім у вікні ввести номер відправлення і потрібну вам суму і валюту в якій воно здійснюється, потім Приват24 запропонує вам кілька варіантів зарахування грошей на рахунок (гривнева або валютна карта, якщо така є)

Послуги зв’язку

В даному розділі надана можливість поповнення рахунку, як свого телефону так і масове поповнення. Можливо поповнити рахунок на Укртелеком, Welton Telecom, оплатити послуги ТБ і інтернета, а також поповнити свій рахунок у Skype.

Квитки

У двадцяти великих містах України сьогодні є можливість викликати таксі через Приват24. При цьому клієнт сам вибирає рівень комфорту поїздки (стандарт, преміум або мікроавтобус). Також існує можливість вибору оплати (готівковий або безготівковий розрахунок).

У Приват24 квитки можна купити на поїзд, автобус або літак з будь-якого потрібного напрямку по Україні та за кордоном. Для цього треба визначитися з маршрутом, вибрати кінцеве місце, а також додаткові послуги. Для підтвердження замовлення та оплати досить зберегти QR-код квитка. А коли клієнт вже безпосередньо сідає в транспорт, потрібно просто пред’явити його в телефоні.

На цьому купівля квитків не закінчується, також в даному розділі можливо придбати квитки в кіно, театр, подивитися афішу заходів по містам України, огляд спортивних подій, забронювати номер в готелі, зручний функціонал додатка допоможе визначитися з вибором!

Комуналка

Оплатити будь-які комунальні рахунки (вода, газ, світло, зв’язок, телебачення, інтернет) легко і просто тепер, не виходячи з дому. Також є дуже зручний сервіс – можна включити всі рахунки в календар регулярних платежів. Тоді всі квитанції формуються автоматично при настанні зазначеної дати. І згадувати про оплату комуналки тепер щомісяця не потрібно – про це за вас подумає Приват24.

Для оплати послуги досить ввести номер розрахункового рахунку у відповідності графу «Створити новий платіж».

Акції (Бонус Плюс, Продукти, Купони Бонус Плюс)

Цей сервіс дає можливість приєднатися до акцій, які проводяться Приватбанком спільно з різними магазинами і торговими марками. Участь в цих акціях дає можливість збільшення бонусів при оплаті картою Приватбанку як мінімум удвічі, а то і в кілька разів. Кожна акція має свою тривалість, яка також вказується c таймером зворотного відліку в цьому сервісі.

Страхування

Тут представлені різні обов’язкові і добровільні страхові програми. Це і страхування майна, і медичне страхування, і страхування від нещасних випадків, ОСЦПВ (автоцивілка), страхування кредитного ліміту. Перейшовши на будь-яку з цих програм, клієнт отримує можливість ознайомитися з усіма істотними моментами страхової програми, отримати відповіді на свої питання щодо страхування та укласти необхідний йому договір.

Кредити

Даний сервіс дозволяє оформити кредит на автомобіль, погасити відсоток по кредиту, а також залишити заявку на отримання позики і змінити кредитний ліміт в режимі онлайн.

Замовлення води

За допомогою цього розділу можна замовити воду “Аляска”. Її доставлять за вказаною адресою в потрібний клієнтові час. Сервіс зручний тим, що працює по всій Україні, досить просто вибрати потрібне місто, адресу фактичного місця проживання та потрібну кількість.

BlaBlaCar – пошук попутників

За допомогою цього підрозділу клієнт переадресовується на офіційний сайт, де має можливість опублікувати свою поїздку і знайти людей, які теж їдуть в те саме місце, що і ви, або знайти машину, яка їде в потрібному напрямку, і підсісти в неї.

Купівля квітів

Це сторінка, на якій представлені букети у формі тварин та інших незвичайних форм. Тут можна вибрати букет різної тематики, оплатити його і оформити замовлення на доставку за конкретною адресою потрібної людини на певний день і час.

Доставка їжі

Сервіс оформлення замовлення їжі з доставкою по Україні або самовивозом з величезним асортиментом в будь-якому місті.

Оплата косметичної продукції

Це можливість оплатити замовлення косметики або засобів по догляду за шкірою мережевих косметичних компаній, не відвідуючи представництва цих компаній.

Ігровий центр

Тут представлені топові онлайн ігри, в яких передбачена оплата за участь або введення грошей у гру. Зручність полягає в можливості поповнення рахунку в грі без походу до терміналу.

Подарункові сертифікати

Купівля подарунка може перетворитися на рутинний обов’язок. Щоб полегшити цей процес, був розроблений сервіс “Подарункові сертифікати”. На ньому представлені магазини і торгові центри, які випускають подарункові сертифікати на покупки. З можливістю оплатити його прямо на сторінці клієнт отримує можливість покупки подарунка, не виходячи з дому.

Сервіс квитанцій

Перейшовши на цей сервіс, можна отримати квитанцію, яка була оплачена раніше або у відділенні банку, або через банкомат, або термінал.

Сервіс довідок

Цей сервіс дає можливість отримати необхідну довідку, не звертаючись у банк. Це може бути виписка по рахунках, операціях або інша з представленого в Приват24 списку. А також довідки, необхідні для надання в державні органи.

Оплата Хостингу

Даний сервіс створений для людей, які тісно пов’язані зі сферою IT, і дозволяє в короткий термін оплатити послуги хостингу в онлайн режимі.

У Приват24 можливо оплатити наступні хости:

 • Hosting.ua;
 • AvaHost.ua.

Благодійність

Представлена ​​вкладка дає можливість швидко і просто зробити пожертвування на добру справу. З спливаючого вікна можна вибрати напрямок, куди будуть перераховані гроші, суму переказу і карту, з якої гроші будуть списані, можливі види пожертвування вказані в списку, що випадає

Депозити

Даний розділ дозволяє клієнту бачити свої заощадження в гривневому еквіваленті, також додати або видалити рахунок, зняти або додати готівку.

“Відкрити депозит”

Функція “відкрити депозит” показує існуючі види ставок, відсотки, терміни, а також можливі щомісячні виплати відсотків на карту банку.

https://youtube.com/watch?v=xVp3oDuxmXA

Скарбничка

Дана послуга дозволяє збирати гроші на окремому рахунку, які нараховуються від кожної зробленої покупки або надходження грошей на рахунок. Функціонал інтернет-банкінгу Приват24 дозволяє налаштувати потрібні вам умови накопичення грошей на карті, варто тільки правильно налаштувати «Мету накопичення» в залежності від ваших потреб. Існує кілька варіантів надходжень грошей на рахунок:

 • від надходжень;
 • від витрат;
 • регулярні платежі;
 • округлення залишку.

Приват24 для бізнесу

Це, по суті, мобільний банк. Для користування ним потрібно додаток для iPhone або Android. Вони дозволяють управляти грошима з будь-якого місця за умови підключення телефону до інтернету. Таким чином, Приват24 в мобільному телефоні клієнта – це зручно!

Можливі послуги, що надаються:

 • Виставлення рахунку;
 • Створення електронного магазину;
 • Організація інформаційної розсилки;
 • Мобільний платіжний термінал;
 • Мерчант;
 • Інтернет-еквайрінг;
 • Електронний цифровий підпис;
 • Способи комунікації з клієнтами у вигляді чату;
 • Проведення анкетування, розсилка повідомлень, запрошень, створення спільного заходу та інші інструменти для успішного маркетингу.

Соціальний кабінет

Даний розділ ділиться на кілька підрозділів, що здійснюють допомогу як пенсіонерам, так і звичайному обивателю:

 • “Пенсійне обслуговування”;
 • “Соціальне обслуговування”;
 • “Персональні документи”.

Пенсіонерам він допомагає впорядкувати отримання виплат в підрозділі “Пенсійне обслуговування”. Тут можна написати заяву на отримання пенсії на карту, а також переглянути інформацію про її перерахунку.

Для працюючих осіб тут відображені документи, необхідні для нарахування пенсійної виплати. Можна зробити розрахунок майбутньої пенсії і подати заяву на її виплату.

У розділі “Соціальне обслуговування” одержувачі субсидії можуть подивитися інформацію про субсидії, документи для призначення і зробити її розрахунок.

Хто зіткнувся із соціальними виплатами, отримають відповіді на свої питання і дізнаються, як отримати допомогу, якщо народилася дитина, про допомогу особам з інвалідністю та особам, які ними опікуються. А також заповнити форму заяви на виплату соціальної допомоги.

У підрозділі “Персональні документи” висвітлюються питання щодо отримання паспорта громадянина:

 • видача ID-карти;
 • оформлення паспорта;
 • обмін паспорта;
 • відновлення при втраті або крадіжці;
 • непридатності.

Особистий кабінет Приват24: реєстрація управління рахунками

Для того, щоб зареєструватися в системі, потрібно зайти на сайт Приват24. Після цього переходимо до реєстрації в сервісі. Далі потрібно внести такі дані:

 • номер телефону;
 • 4 останні цифри карти ПриватБанку;
 • електронну пошту;
 • пароль входу в Приват24 (мінімум 6 букв і цифр).

Ввести потрібно свої справжні дані. Після цього потрібно натиснути “Продовжити”.

За номером телефону проводиться пошук в системі банку потрібного контрагента, у якого цей телефон вказаний як фінансовий. На цей номер приходить SMS з паролем до системи Приват24. Цей пароль потрібно ввести в форму, що закінчить етап реєстрації.

Щоб увійти у Приват24, заповнюємо поле логін (номер телефону) і пароль, а потім натискаємо “Увійти”.

Після цього на вказаний номер телефону приходить SMS з паролем (8 цифр). Він одноразовий і діє не довше 30 хвилин. Потім його треба оновлювати, якщо не встигли скористатися. Така система захищає і дає можливість входити в систему з будь-якого комп’ютера, який підключений до інтернету.

Після введення в форму пароля з SMS, потрібно натиснути “Увійти”. Відкриється сторінка з великою кількістю вкладок – досить зручний інтерфейс, який містить підказки та інформаційні структуровані блоки – це ваш особистий кабінет у Приват24.

На вкладці «Виписки» відображаються віртуальні рахунки: UAH, USD, EUR, карти: VISA EL VISA Classic і Visa Classic Internet. Крім того, відображаються кредити, депозити, цінні метали та страхування, а також основні послуги:

 • поповнення мобільного телефону;
 • оплата рахунків;
 • переказ по Україні або на закордонні рахунки;
 • управління депозитними рахунками, зокрема і їхнє відкриття.

Як завантажити і встановити мобільний додаток Приват24:

Бути не тільки на зв’язку, а й оперативно управляти своїм банківським рахунком дозволить мобільний додаток віддаленого банкінгу Приват24. Додаток, що працює в сфері інтернет-банкінгу, може бути встановлений для операційних систем Android і Apple iOS. Він полегшує користування системою Приват24 для клієнтів, які працюють в інтернеті не з комп’ютерів, а заходять з телефонів або планшетів. Мобільна версія системи Приват24 дозволяє використовувати всі основні функції сервісу. Єдина відмінність тут – менша частка використання статичних та динамічних паролів.

Додаток доступний для скачування на   веб-сайті ПриватБанку в розділі Приват24 в двох варіантах: для пристроїв з оперативною системою Android і iOS.Також є можливість отримати посилання по SMS.

За даними Приватбанку, послугами мобільного додатка Приват24 користуються понад 2,5 мільйона людей (1,8 мільйонів користувачів ОС Android і більше 500 тисяч власників мобільних телефонів iPhone). І це тільки мобільні користувачі без урахування користувачів стаціонарних комп’ютерів. Щодня на мобільні сервіси Privat24 здійснює вхід понад 200 тисяч осіб. Слоган мобільного додатка Privat24 – “Увесь ПриватБанк у Вашому смартфоні”, абсолютно відповідає дійсності і реальним можливостям.

Якщо ви є клієнтом Приватбанку, але з якихось причин ще не встановили мобільний додаток Privat24 на свій смартфон, то клікніть на банер нижче, щоб завантажити Приват24 в один клік.

Приват24: безпека і конфіденційність роботи

Розробники віддаленого банкінгу Приват24 презентують свій продукт як максимально надійний і захищений від зовнішнього вторгнення. Конфіденційність інформації про клієнтів гарантується політикою банку і є одним з пріоритетних правил при обслуговуванні клієнтів.

В сервісі розроблена багаторівнева система безпеки:

 • Щоб здійснити вхід у Приват24, потрібні 2 пароля: постійний (придумує клієнт) і динамічний (підтвердження операцій). Динамічний пароль кожного разу створюється новий і приходить на телефон у вигляді sms.
 • Існують ліміти на суми операцій дня і протягом місяця.
 • Для шифрування даних сервіс використовує SSL-протокол для захисту з’єднання між web-сервером і браузером на робочому комп’ютері клієнта.

Користувач може самостійно встановити обмеження кількості скоєних транзакцій протягом заданого періоду, що безумовно є одним з інструментів захисту. У розділі «Налаштування» користувачеві пропонується безкоштовне антивірусне програмне забезпечення, а при несанкціонованому доступі до облікового запису приходить повідомлення про це.

Чому люди обирають Приват24 як кращий інтернет банкінг?

Приват24 Україна – це система, яка знаходиться в постійному розвитку і доповненні. З її допомогою можна максимально спростити свої безготівкові операції та контроль за рахунками і платежами. Це ідеальний інструмент, покликаний зробити складні фінансові інструменти близькими і простими для будь-якої людини, навіть найвіддаленішої від банківського сектора економіки. Використання системи Приват24 дозволяє швидко і ефективно вирішувати проблеми, які стосуються грошей.

Підбиваючи деякі підсумки того, що було викладено у статті, слід зазначити універсальність сервісу як головну причину високої популярності Приват24. Цим сервісом однаково успішно користується великий, середній і малий бізнес, фізичні особи і підприємці. Приват24 затребуваний тими, хто вважає за краще користуватися мобільним сервісом і вибирає віддалені транзакції замість візиту до відділень банку. Послуги Приват24 – сучасні і технологічні. Здається, що розробники передбачили всі можливі бажання свого клієнта. Крім цього, високий ступінь захисту і оперативність транзакцій на даний момент не має аналогів на українському фінансовому ринку.

Залишіть коментар

Коментарі

 1. Сергей
  20.11.2017

  Разве еще есть “Раздел «Экстренные деньги»”?