Корисна інформація

Кращі ідеї для бізнесу з нуля в Україні

2 Березня 2023
8
admin Читать на русском
 1. Як знайти свою нішу в бізнесі – ключові моменти
 2. Вибір ніші для бізнесу: потенційні клієнти і збут
 3. Позиціонування і конкуренція
 4. Бізнес-ідеї без вкладень – робота в Інтернеті для початківців
  1. Переваги та особливості
 5. ТОП вакансій для роботи в Інтернет
 6. Бізнес ідеї для малого бізнесу
  1. Бізнес ідея №1. Кадрове агентство
  2. Бізнес ідея №2. Декоратор залів
  3. Бізнес ідея №3. Фотограф
  4. Бізнес ідея №4. Ремонт квартир
  5. Бізнес ідея №5. Випічка тортів
  6. Бізнес ідея №6. Продаж ікри
  7. Бізнес ідея №7. Вендинговий бізнес
 7. Бізнес ідеї для домашніх умов
 8. Бізнес для невеликих містечок
 9. Перспективні напрямки бізнесу
  1. Бізнес на криптовалюта
  2. Брендовий бутік взуття чи одягу
  3. Будівництво
  4. Реалізація охоронних систем
  5. Ювелірна справа
 10. Підсумки

В умовах кризи все більш привабливими стають ідеї для бізнесу з мінімальними вкладеннями. Вкласти велику суму в справу, яке в разі успіху обіцяє великі прибутки через кілька років, зважиться не кожен.

Кажуть, що ідеї витають у повітрі, але як знаходити бізнес ідеї, здатні приносити прибуток? Пропонуємо вам розглянути найактуальніші бізнес ідеї в Україні, які допоможуть вам почати власну справу і стати господарем власної долі.

Як знайти свою нішу в бізнесі – ключові моменти

Потенційно перспективній ніші притаманні такі якості:

 • затребуваність – діяльність, якою планують займатися, викликає інтерес у суспільстві;
 • новизна – йде рука об руку з затребуваністю, але привертає клієнтуру незвичністю ідеї;
 • перспектива розвитку – наскільки буде зростати з часом попит на послугу або товар;
 • конкурентоспроможність – чи зможе нова справа змагатися з уже присутніми на ринку;
 • прибутковість – здатність приносити дохід, фінансовий потенціал.

Всі вільні ніші для бізнесу можуть потенційно стати прибутковими при грамотному підході. Вибираючи, які ніші для бізнесу не зайняті, важливо зосередитися на тих, в яких бізнесмен вже має певні знання і досвід.

Порожні ніші здаються привабливими на перший погляд, але, будучи новачком в обраній сфері, прорахувати можливі ризики, стратегію і подачу буде практично неможливо.

Вибір ніші для бізнесу: потенційні клієнти і збут

Не всі свіжі і цікаві ідеї на практиці виявляються прибутковими – багато за підсумком не виходять навіть на самоокупність. Щоб правильно вибрати нішу, слід задати собі кілька питань, які допоможуть зрозуміти її перспективи. Ось приблизний їх перелік:

 1. На кого орієнтований бізнес, або яка його цільова аудиторія?
 2. Чи буде ідея цікава своїй цільовій аудиторії?
 3. Чому клієнти будуть вибирати саме цю послугу і саме у цього постачальника?
 4. Які можливі недоліки ідеї?

Визначаючи аудиторію, потрібно взяти до уваги гендерний фактор, віковий діапазон цільової аудиторії, рівень доходів потенційних покупців і їх соціальний статус.

Наприклад, запускаючи інтернет-магазин з продажу фітнес-трекерів, які відстежують стан організму власника під час заняття спортом, цільовою аудиторією будуть активні молоді люди, порівну чоловіки і жінки, віком від 20 до 35 років із середнім і високим рівнем достатку.

Недоліки та можливі слабкі місця потрібно вивчити особливо ретельно. Щоб зрозуміти, яку нішу вибрати, є сенс опитати знайомих і друзів, зібрати інформацію в соціальних мережах або навіть організувати невелике дослідження – в залежності від масштабів справи, яке планується запустити. Саме нехтування потенційними ризиками і погубило багато нововиявлених фірм.

Проаналізувавши всі зібрані дані, можна приступати до конкретики – підраховувати необхідні вкладення, визначатися з кінцевою ціною на продукт, спрогнозувати час, за яке діло вийде на самоокупність і принесе перший прибуток.

Построение стратегии бизнеса

Позиціонування і конкуренція

Аналізуючи вигідні ніші для бізнесу, не варто захоплюватися виключно обсягом попиту на дану послугу або товар. Навіть при великому інтересі, який проявляють клієнти, можна не досягти успіху через некоректну подачу.

Успіх бізнес-ідеї багато в чому забезпечують такі чинники:

 • правильне позиціонування;
 • рекламне посилання;
 • здатність виділятися на тлі конкурентів.

На що будуть робитися акценти при позиціонуванні і розробці рекламного посилання, безпосередньо залежить від виду послуг, що пропонуються.

Зверніть увагу, що будь-яка незаконна комерційна діяльність протизаконна згідно з нормами законодавства. Для того щоб уникнути проблем з законом необхідно зареєструвати свою діяльність, дізнатися як це зробити правильно і максимально просто ви можете в цій статті.

Бізнес-ідеї без вкладень – робота в Інтернеті для початківців

Фрілансером бути останнім часом не тільки зручно, але й вигідно. Хто ж такий Фрілансер? Якщо узагальнити – фахівець, який працює вільно, на себе. Саме він відповідає за пошук клієнтів і взаємодія з ними. У нього немає керівництва, є – клієнти, і перед ними він відповідає за все.

Працювати фрілансери можуть в різних нішах, все залежить від того, які ідеї для бізнесу вони вибрали при старті. Необов’язково сфера діяльності пов’язана з інтернетом, хоча найчастіше поширена думка, що такі фахівці мешкають в мережі. Це дійсно так. Вся справа в тому, що для починаючого підприємця набагато простіше почати роботу саме в рамках «всесвітньої павутини»:

 • Мінімальні фінансові вкладення;
 • Можливість випробувати бізнес ідеї для початківців з невеликим ризиком;
 • Величезна аудиторія клієнтів;
 • Швидка окупність.

Саме тому відзначається стабільне зростання кількості фрілансерів – до 30% щорічно по Україні.

Переваги та особливості

Головне достоїнство віддаленої роботи в тому, що замовник, коли шукає, може не зустрічаючись повністю ознайомитися з потенційним виконавцем, навіть не гірше ніж при співбесіді. Цим він значно економить час не тільки собі, а й вам.

Ідеї для бізнесу з нуля будуть представлені трохи нижче, а зараз давайте розберемося, які особливості діяльності в інтернеті. Як люди знаходять роботу, чи можливо це? Так, звичайно, можливо, причому є багато варіантів, як знайти прибуткову справу до душі:

 1. Використовувати одну з численних фрілансерських бірж;
 2. Сарафанне радіо ніколи не втратить своєї актуальності. Якщо ви будете якісно робити свою роботу, то замовники будуть однозначно рекомендувати вас своїм колегам;
 3. Створення власної веб-студії, але це за умови достатнього досвіду і наявності керівних здібностей.

Перший варіант найпродуктивніший. Досить пройти простий процес реєстрації, щоб додати інформацію про:

 • Свої вміння і навички;
 • Вказати контакти для зв’язку;
 • Розповісти про наявний досвід;
 • Створити портфоліо з виконаними роботами.

В результаті потенційний замовник зможе скласти про вас власну думку на основі цих даних не гірше, ніж могло б бути при співбесіді тет-а-тет. Якщо ви ще сумніваєтеся, що таке можливо, нижче ми запропонуємо для вас ідеї для бізнесу в Україні в мережі, які можна випробувати негайно, якщо ви відчуваєте в собі потенціал.

Как начать бизнес

ТОП вакансій для роботи в Інтернет

Отже, які ідеї для бізнесу в Інтернеті «найгарячіші» і актуальні?

 1. Копірайтери і складачі тексту. Хто такий копірайтер? Це людина, яка пише тексти на різні теми. Тексти при цьому можуть бути інформаційними, розважальними, комерційними, які продають і ін. Робота копірайтером може приносити хороший дохід, після того, як ви напрацюєте авторитет і покажете свій професіоналізм. Потрібно мати живе мислення, грамотно писати, вміти схоплювати завдання «на льоту»! Якщо в шкільні роки ви були майстром творів, welcome!
 2. Дизайнер. Відмінний варіант для людей з розвиненим естетичним смаком. Якщо ви в школі добре малювали, то варто спробувати такі ідеї для малого бізнесу в інтернеті. Веб дизайнер створює дизайни сайтів, груп в соціальних мережах, логотипи і навіть дизайн для поліграфії, він здатний візуалізувати будь-яку креативну ідею свого клієнта. Напрямок дуже перспективний, і воно ще довго буде залишатися таким. Якщо вам до вподоби такий варіант, ви можете навчитися ремеслу, благо сьогодні багато навчальних закладів розповідають про те, як стати веб-дизайнером, відкриваються курси, як оффлайн, так і в мережі.
 3. Програміст. Він створює сучасні інтелектуальні рішення для сайтів, ПО. Цьому ремеслу не навчитися за короткі терміни, але якщо у вас є до цього тяга і ви пройдете шлях – від «чайника» до «гуру», то будете отримувати солідні гроші.
 4. Інтернет-маркетолог, людина, що вміє продати все і всім. Хороший маркетолог здатний продумати концепцію розвитку будь-якого бізнесу, вибрати оптимальні шляхи реалізації рекламної компанії. Хороші інтернет-маркетологи в наш час на вагу золота.
 5. Менеджер проектів добре підходить для тих, хто любить комунікації, може працювати в режимі багатозадачності. Дуже важливо щоб менеджер проектів розбирався по суті кожного процесу роботи, починаючи від етапу створення дизайну макета сайту і закінчуючи заповненням молодого ресурсу.
 6. Оператори call-центру – робота з мінімальною відповідальністю, але необхідністю багато спілкуватися з людьми. Якщо ви володієте високою психологічною стійкістю і чітко викладаєте свої думки в будь-яких ситуаціях – це ідеальна робота для вас.
 7. Адміністрування сайтів і груп у соціальних мережах. Зарплата, як правило, невелика, але і робота нескладна. Вам потрібно підтримувати порядок, публікувати новий контент. Зазвичай роботодавці вимагають від адміністраторів сайтів мінімальні навички в написанні статей та графічному дизайні.
 8. Приватний консалтинг з тих питань, в яких ви добре розбираєтеся. Є багато прикладів, коли фахівці в своїх сферах йшли в цей бізнес. Найчастіше це галузі пов’язані з юридичними послугами або будівництвом.
 9. Викладання мов, наприклад, через Скайп або інші месенджери.

Бізнес ідеї для малого бізнесу

Редакція Maanimo пропонує розглянути ТОП актуальних варіантів в цьому розділі! Цілком можливо, що ви знайдете тут щось для себе.

Бізнес ідея №1. Кадрове агентство

Такі ідеї для малого бізнесу універсальні і підвладні кожному. Досить мати такий набір якостей, як:

 • Уважність
 • Цілеспрямованість
 • Завзятість
 • Комунікабельність

Схема організації нескладна, але потрібна наявність офіційного статусу підприємця. Ви можете безпосередньо працювати з претендентами або ж сконцентруватися на роботодавців і їх завдання. В іншому спектр необхідних заходів починається з цих пунктів:

 1. Пошук місця для офісу;
 2. Формування анкет;
 3. Створення реєстраційних карток;
 4. Оснащення робочих місць всім необхідним обладнанням.

Головне – сконцентруватися не на тому, щоб вразити клієнтів розмахом, а реально допомагати людям знайти роботу.

Секретарь говорит по телефону

Бізнес ідея №2. Декоратор залів

Розглядаючи ідеї для малого бізнесу в Україні, не можна не згадати про декораторів залів. Це відмінний варіант для вас, якщо у вас є хороший смак і розвинене почуття стилю. Вам потрібно буде відчувати бажання клієнта, «бачити» зал і пропонувати конструктивні варіанти, граючи палітрою кольорів.

Незважаючи на те що цей вид діяльності не вимагає великих матеріальних витрат, найкраще спочатку вести свій бізнес правильно і для прогнозування його результатів написати бізнес план. Як це зробити правильно і які переваги вам це дасть ви можете прочитати тут.

У цього напрямку є серйозна перевага: безліч інформації по темі, численні курси від майстрів, можливість збереження реквізиту для наступних урочистостей. Звичайно, база клієнтів не напрацюється за 1 день, а починати доведеться з малого. Запропонуйте свої послуги друзям, колегам, просто знайомим, зробіть все на совість. Так ви отримаєте перші роботи для портфоліо, відгуки клієнтів, практичний досвід.

Бізнес ідея №3. Фотограф

Це хороший варіант ідеї для малого бізнесу з нуля. Він підходить не тільки тим, хто має професійні навички в цій ніші, але також і тим, хто тільки-тільки робить перші кроки в даному векторі. Що потрібно:

 • Знайти якісне обладнання.
 • Підібрати реквізит.
 • Ознайомитися з новими тенденціями.
 • Мати в наявності необхідне програмне забезпечення.
 • Почати напрацьовувати клієнтську базу.

Не забудьте створити віртуальне портфоліо зі своїми роботами і намагайтеся з кожного кадру робити твір мистецтва, тоді і клієнти не змусять себе чекати.

Бізнес ідея №4. Ремонт квартир

Варіант бізнес ідеї для малого бізнесу по ремонту квартир в Україні, також не вимагає особливих капіталовкладень спочатку. Все що потрібно:

 • Робоча форма;
 • Мінімальний набір інструментів.

Почніть з розміщення оголошень на всіх доступних дошках і форумах, підійдуть як регіональні дошки оголошень, так і всеукраїнські зразок OLX. Якщо є можливість, охопіть газети, створіть простенький сайт. Якщо у вас вистачає досвіду і клієнтської бази, можна зібрати професійну  бригаду з необхідними навичками і бути прорабом.

Процесс ремонта в комнате

Бізнес ідея №5. Випічка тортів

Шукаєте свіжі ідеї для малого бізнесу? Розгляньте такий смачний варіант, як випічка тортів і приготування десертів на замовлення. Практика показує, що цей напрям дуже популярний, плюс швидко окупається. Головна складність в тому, щоб створювати по-справжньому смачні гастрономічні шедеври.

Почніть з приготування випічки для домашніх заходів друзів, даруйте їх знайомим, готуйте для власного задоволення. Так ви наберетеся колосального досвіду, зробите красиві фотографії, освоїте нові техніки (наприклад, з мастикою), сформуєте власну книгу рецептів.

Не бійтеся експериментувати. Вивчіть контент в інтернеті, не бійтеся вкладати гроші в рекламу. Можливо, варто відразу ж створити персональний сайт, вказавши на ньому всі умови співпраці, запропонувавши ознайомитися з видами послуг та варіантами робіт. В ідеалі наповнити сайт реальними відгуками від клієнтів.

Бізнес ідея №6. Продаж ікри

Організуйте правильні канали поставки, так як іноді перед святами вирішити це питання буває непросто. Головне тут – продавати якісний товар. Дивно, але на цю пропозицію попит завжди великий. Плюс в тому, що цей елітний продукт не пред’являє якихось особливих вимог до зберігання. Схема може бути такою:

 1. Визначте місця продажу ікри.
 2. Продумайте варіанти взаємодії з постачальниками.
 3. Виберіть хороший товар.
 4. Домовтеся про каналах поставок.
 5. Вирішіть всі робочі моменти з тарою та фасуванням.
 6. Проведіть рекламну кампанію.

До слова, в літній період дуже добре «йде» сушена і в’ялена риба. Можна налагодити паралельні закупівлі.

Бізнес ідея №7. Вендинговий бізнес

Якщо ви шукаєте інноваційні ідеї для малого бізнесу, то це яскравий їх представник. Вендінг – це бізнес на основі спеціальних торгових апаратів, які дозволяють організувати продажу без продавця. Звичайно, цей вид підприємництва неможливий без стартових капіталовкладень, але в подальшому вони з лишком окупляться.

Що потрібно:

 • Сам апарат;
 • Продукція;
 • Точка харчування;
 • Територія для розміщення (невелика).

Звичайно, потрібно мати статус ФОП, укласти договір на установку, вирішити питання з обслуговуванням і можливим ремонтом, якщо такі заходи будуть потрібні. В сервіс входять такі завдання:

 • Заповнення апарату витратними матеріалами;
 • Інкасація грошей;
 • Контроль наявності здачі і так далі.

Так ви можете почати продавати вже в самий найближчий час чіпси, воду, каву, сухарики і багато іншого.

Автоматы самообслуживания

Крім того, вам можуть сподобатися і такі ідеї:

 1. Ведення корпоративів. Якщо у вас є організаторські здібності, ви вмієте спілкуватися з людьми, то можете спробувати себе в цій ніші. Для початку можна спробувати організовувати невеликі сімейні свята, підібрати реквізит, придумати індивідуальні «фішки»!
 2. Точка швидкого харчування. Це означає, що ви будете реалізовувати продукти власного виробництва в тих місцях, де є велике скупчення людей. Особливо це актуально біля шкіл, ТЦ, лікарень, різних навчальних і громадських закладів. В якості продуктів можуть виступати бутерброди, хот-доги, картопля фрі, шаурма, салати і багато іншого.
 3. Відеоканал на Ютьюб. Створюйте актуальний контент, розвивайте канал, набирайте аудиторію і отримуйте дохід від реклами. Все просто, головне – творчий підхід.
 4. Надання ріелторських послуг. Якщо ви зможете звести один з одним продавця і покупця, то у вас на руках залишиться чистий дохід у вигляді певного відсотка від угоди. Тут важливо бути зібраним, постійно вивчати пропозиції на ринку України, вміти домовлятися з людьми і описувати всі плюси вибору того чи іншого об’єкта нерухомості.
 5. Ремонт техніки. Цю послугу можна надавати, як самостійно, так і передавати роботу на аутсорс.
 6. Організація побачень. Креативний напрям. Придумуйте цікаві формати побачень для закоханих, і вони обов’язково це оцінять по достоїнству.
 7. Доставка їжі та води. Це відмінне рішення для тих, хто любить смачно готувати і готовий доставляти продукти харчування за адресами клієнтів. Зробіть гарне меню і розповсюдьте інформацію про свою пропозицію.
 8. Транспортування вантажів. Ви можете використовувати для цієї мети, як особистий транспорт, так і взятий в оренду, оформити покупку в кредит, найняти додатковий персонал (вантажники, водії і так далі).

Бізнес ідеї для домашніх умов

Ідеї для бізнесу на дому дозволяють почати свою справу людям, незалежно від віку і соціального статусу. Ви самі зможете складати персональний графік, вибрати той вектор, де потрібно найменше вкладень. Пропонуємо вам кілька хороших рішень:

 1. Вирощування овочів, фруктів, квітів в теплицях. Актуальність наявності, так як люди з величезним задоволенням купують круглий рік продукти без ГМО, вирощені без використання шкідливих хімікатів. Ну, а красиві квіти – це гідна прикраса будь-якого свята.
 2. Виробництво варення, солінь і маринадів. Якщо ви хоч трохи вмієте готувати, то можете виготовляти варення, компоти, мармелад, мариновані огірки, помідори або соковиту квашену капусту… Особливо це зручно для тих, у кого є своя дача і власна натуральна сировина високої якості.
 3. Миловаріння. Дуже добре підходить для підприємців-початківців. Ця ідея бізнесу на дому для жінок не вимагає серйозних вкладень коштів, так як всі матеріали продаються за доступною ціною, є безліч безкоштовних майстер-класів по цій темі. Починати можна не обов’язково в спеціальному приміщенні. Для старту підійде навіть ваша кухня. З основних пристосувань і інгредієнтів будуть потрібні: мильна основа, масла, ефіри, спеціальні барвники та наповнювачі, ароматичні аромати, різні форми і ваги.
 4. Виготовлення оригінальних прикрас з полімерної глини. Теж непоганий варіант, хто хоче робити бізнес в Україні своїми руками. Полімерна глина коштує недорого. Ви можете сформувати власний бренд і створювати креативні прикраси. Для початку можна робити прості вироби для підлітків, поступово відточуючи свою майстерність.
 5. Рибний промисел. Якщо ви завзятий рибалка, то улюблена справа може приносити серйозний прибуток. При великих масштабах потрібно буде передбачити оренду водойми і закуп мальків.
 6. Розведення страусів на фермі. Ви будете заробляти не тільки на живий птиці, м’ясі і яйцях, але також можна організовувати екскурсії на ферму. Рентабельність перевищує 100%!
 7. Виготовлення незвичайних модульних картин. Також майстрині можуть вишивати роботи муліне або бісером, малювати акрилом, плести креативні конструкції з макраме.
 8. Фотостудія на дому дозволяє надавати послуги, «не відходячи від каси». Звичайно, потрібно оснастити якусь кімнату спеціальним обладнанням для світла, мати в наявності реквізит.
 9. Продаж вареної кукурудзи – так, бізнес сезонний, але в теплу пору року охочих знайдеться чимало. Хороший хід, щоб заробили діти і підлітки на канікулах.
 10. В’язані речі на продаж – тут коментарі зайві. Ручна робота завжди цінується дорого, а в’язані вироби як ніколи в тренді.
 11. Виробництво сиру – непоганий варіант для ідеї для малого бізнесу на дому. Тут важливо розуміти, що в основі успіху лежить робота з якісною сировиною (молоком), тому постарайтеся знайти гідного постачальника. Також паралельно можна налагодити випуск сирків, паст, сиру з різними смаковими наповнювачами. Для роботи буде потрібно спеціальне обладнання і приміщення, що відповідає санітарним нормам.
 12. Виготовлення м’ясних напівфабрикатів. На початковому етапі цілком допустимо ліпити пельмені або заготовки для котлет своїми руками, а після отримання стабільного прибутку і клієнтів – придбати спеціальне обладнання. Зосередитися слід на якості продукції, що випускається і пошуку покупців.

Якщо ви поки підліток і на роботу вас брати не хочуть, то не впадайте у відчай. Завдяки цій статті ви можете самі організувати собі прибутковий бізнес. Ознайомтеся і почніть заробляти вже сьогодні.

Огород

Бізнес для невеликих містечок

Ідеї для бізнесу в маленькому місті не так мізерні, як багато хто може припустити. Звичайно, в таких населених пунктах є певні складнощі з нерозвиненою інфраструктурою, алеподібна проблема може стати відповіддю на питання про те, в якому векторі розвивати власну справу.

 • Приватний дитячий садок. Нерідко в невеликих українських містечках, СМТ, селах і селах просто немає нормального дитячого садка (або немає зовсім, і батькам доводиться відвозити дітей за багато кілометрів). Приватний дитячий садок вирішує таку проблему. Звичайно, для роботи в форматі цієї ідеї для малого бізнесу в маленькому місті України необхідна наявність відповідної освіти та любов до дітей.
 • Рішення для домашніх проблем. Простіше кажучи, в основі цієї ідеї для малого бізнесу в маленькому місті лежить допомогу по дому. Ваші працівники будуть за запитом готувати, прасувати, прати, прибирати, збирати меблі, лагодити електрику.
 • Хлібопекарня. Свіжа випічка, а це не тільки хліб, а й булочки, рулети та інше, користуються стабільним попитом круглий рік. Звичайно, потрібно буде зробити певні капіталовкладення в обладнання, але при правильному підході ця ідея для бізнесу в маленькому місті з нуля окупиться вже через рік.
 • Відкриття курсів (іноземні мови, танці, йога, бойові мистецтва). Якщо ви володієте будь-то навиком, то можете навчати йому інших людей. У маленьких містечках можна зробити висновок безпосередньо договір з клієнтом і працювати прямо вдома, в тому числі, і в режимі online!

Перспективні напрямки бізнесу

Час завжди вносить свої корективи, тому цілком реально організувати перспективний бізнес на трендових напрямках.

Бізнес на криптовалюта

Працюючи з технологією блокчейн, можна домогтися серйозних заробітків, а варіантів підприємництва просто маса:

 1. Майнінг цифрових активів – видобуток криптовалют.
 2. Реалізація обмінника для криптовалют.
 3. Проведення ICO.
 4. Торгівля на криптобиржі.
биржа Бинанс

Звичайно, потрібно спочатку розібратися в питанні, і тільки потім починати заробляти на цьому, маючи в активі фундаментальні знання. Але цей напрямок перспективний і за ним майбутнє.

Майнинг ферма

Брендовий бутік взуття чи одягу

Завжди будуть ті люди, які хочуть перебувати на піку трендів, одягатися стильно і модно! Створення брендового бутіка – Якщо домогтися успіху в цьому векторі, можна отримувати до 100 000 доларів чистого прибутку щомісяця (звичайно, багато що залежить від місця розташування, обраного сегмента і так далі). Найкраще, якщо такий шоу-рум буде розташований в престижному районі. Якщо такої можливості немає, можливо, варто розглянути варіант переходу на торгівлю через інтернет!

У чому головний секрет? В закупівлю товарів. Елітні бутіки імпортують речі з Америки і Європи. Продумуйте рекламні кампанії, відбирайте новинки, взаємодійте з брендами, будьте в курсі новин з подіумів. Якщо ж немає великого стартового капіталу, можна піти второваним шляхом, почавши реалізовувати товари з Китаю. Тільки вибирайте щось незаяложені, якісне і цікаве, щоб залучити досвідчену аудиторію.

Будівництво

Девелопмент завжди вважався успішним напрямком для бізнесу. Невипадково найбільше мільярдерів саме в даній галузі. Звичайно, будуть потрібні фінансові вливання, і в списку основних витрат – викуп землі і безпосередньо будівельні роботи. Завдання підприємця – придбати будівельні матеріали за оптовими зниженими цінами, знайти чесних постачальників і завжди приділяти увагу коректному оформлення документації.

Реалізація охоронних систем

Перераховуючи перспективні напрямки бізнесу, не можна не згадати про створення охоронних систем, до послуг яких так часто вдаються успішні і заможні люди. Ви можете взяти на себе обов’язок по захисту власності приватного або юридичної особи від посягань ззовні.

Ювелірна справа

Будуть проходити року, століття, змінюватися цілі епохи, а коштовності ніколи не втратять своєї ціни. Це більше, ніж просто аксесуар або прикраса – це вигідна інвестиція, яку роблять багато сучасних людей.  Почавши свою ювелірну справа, створюючи красиві вироби, ви ніколи не залишитеся без клієнтів (за умови, що ви робите справжні витвори мистецтва). Що для цього потрібно?

 1. Отримати ліцензію.
 2. Купити обладнання.
 3. Знайти постачальників матеріалів.
 4. Виконувати взяті на себе зобов’язання.

До речі, якщо усієї суми для старту відразу немає, деякі статті витрат можна погасити, використовуючи такі фінансові інструменти, як лізинг!

Ювелир работает

Підсумки

Бізнес-ідеї – це не статичне поняття. З кожним днем з’являється все більше варіантів і напрямків. У чому криється секрет успіху? Напевно, все-таки в тому, щоб вибирати те, що вам по-справжньому подобається, ніж вам цікаво займатися.

Якщо ж міркувати чисто з практичної точки зору, то новачкам, які стоять у лінії старту, варто розглянути бізнес ідеї без вкладень в Україні, про які йшла мова в цій публікації. Зокрема, мова йде про роботу в інтернеті. Чому такий формат найбільш затребуваний і зручний:

 • Подібні бізнес ідеї для початківців не вимагають вкладень (або майже не вимагають).
 • Можна почати прямо тут і зараз.
 • Так як немає колосальних витрат при вході, мінімізуються в прямій пропорційності і ризики.

У будь-якому випадку, у вас в арсеналі тепер кращі ідеї для бізнесу в Україні, які ви можете застосовувати на практиці, модернізувати, додавати щось своє. Поставтеся до питання з серйозністю і відповідальністю, і тоді все обов’язково вийде! Перш ніж зважитися на якісь глобальні проекти, логічно спробувати свої сили в малих формах. Так ви зрозумієте, якими можуть бути труднощі, як знаходити рішення, напрацюєте зв’язки і партнерські канали.

Залишіть коментар

Коментарі

 1. seoquick
  06.02.2020

  Принять решение о создании собственного малого бизнеса довольно непросто и волнительно. Нас пугают трудности, страх неудачи, а также неуверенность в собственных силах. Но ведь только умение брать на себя ответственность, работать на результат, мыслить на два шага вперед, а также верить в себя и в свои силы могут позволить вам заработать действительно большие деньги, а также получить удовольствие от своей работы.

 2. Дарья Нежина
  21.01.2020

  Меня уже довольно долго преследует мысль о создании собственного бизнеса, но так, чтоб при этом не потратить целое состояние. Нашла статью (ifish2.ru/idei-biznesa-2020/), в которой толково описано, какие есть варианты без вложений и с разными суммами вложений. Вроде теперь хоть немного прояснилось, что делать. Надеюсь скоро начать)

 3. Сергій Мостюк
  18.11.2019

  Хороші ідеї! Але краще все робити з напарником. Ну, звісно, якщо правильно його обрати

 4. meerikolas eryko
  28.02.2019

  Статья интересная, еще рекомендую посмотреть на ютубе интервью “Сооснователь Новой Почты Вячеслав Климов: предпринимательство — это зона для свободных людей ” www.youtube.com/watch?v=gTVJi7w_4mA Много интересного и полезного о создании и развитии бизнеса , как он начинал и о том как эффективно управлять -посмотрите , однозначно будет полезно

 5. Андрей Алексеевич
  20.09.2018

  Отличная статья, есть дельные и перспективные идеи, грамотно все изложено.
  Если хотите более подробно узнать как построить прибыльный бизнес заходите сюда www.zolotayazhila.tk

 6. Олег_T
  06.07.2018

  И какой бы не была идея, необходим интернет-магазин. Очень у многих бизнес “не идет” из-за неправильной или отсутствующей раскурутки в интернете. Просто есть один момент: создавая интернет-магазин, надо думать об этом сразу и заказывать уже оптимизированный сайт.

 7. Valeria Melnychenko
  26.04.2018

  Интересные идеи, которые возможно воплотить в жизнь. Я больше всего поддержую идеи онлайн бизнеса, который создаю самостоятельно с международной компанией Qnet. Больше о бизнесе и о компании вы можете узнать на ее сайте.
  Важно отметить, что компания предоставляет широкий спектр товаров, международные гарантии, отличный бонусный пакет и иные преимущества, от которых невозможно отказаться. В бизнес попала совершенно случайно, изначально организовывая отдых с компанией- партнером Qnet и узнав впоследствие о возможности создания бизнеса. Одним словом, делайте правильный выбор и выбирайте правильную идею для реализации.

 8. Валентин
  28.07.2017

  Как по мне бизнес, в котором не нужно думать об аренде помещения – это идеальный вариант. Меньше трат и проблем. Я склоняюсь все таки к онлайн-бизнесу, можно открыть хоть интернет-магазин, хоть онлайн-сервис. Главное желание) Я свой магазин сделал достаточно быстро