Ціни на бензин: А-95, А-92, ДП, газ – всі АЗС в Україні

 • A-95+
 • A-95
 • A-92
 • ДП
 • СГ
60,2656 0,0000

На нашому фінансовому порталі містяться найактуальніші відомості щодо ціни на бензин, газ і дизельне паливо по всім АЗС в Україні. Також, Ви зможете зробити порівняння цінових показників палива і побачити в таблиці і на графіку наскільки збільшилася або зменшилася ціна за 1 літр. Вартість бензину в Україні представлена в режимі реального часу на сьогодні. Оновлення інформації відбувається щоденно.

 1. Вартість бензину в Україні сьогодні
 2. Як дізнатися ціну на бензин, дизельне паливо і газ?
 3. Найбільші АЗС в Україні
  1. ОККО – ціни на паливо сьогодні
  2. WOG: ціни на автозаправках вашого міста
  3. БРСМ-Нафта: ціни автозаправної мережі в Україні
  4. Укрнафта: ціни актуальні на сьогодні
  5. Авіас: ціни на бензин

Вартість бензину в Україні сьогодні

Всі АЗС в Україні ціни на бензин, дп і газ, як правило, оновлюють кожну годину. Ринок палива має важливе значення для економіки України, і для нього, як і для великої кількості категорій іншої продукції, остаточна вартість безпосередньо залежить від численних витрат, в тому числі квот і податків.

Актуальні ціни на бензин на заправках в Україні в 2019 році доступні на даній сторінці. У таблиці вказані роздрібні показники найпопулярніших АЗС в різних областях країни. Публікація даних проводиться з офіційних порталів АЗС Shell (Шелл), WOG (ВОГ), ОККО, БРСМ, Укрнафта та інші. Ми маємо в своєму розпорядженні найбільш достовірні дані про ціну палива за 1 літр. З нашою допомогою Ви в будь-який момент зможете отримати інформацію про те, яка ціна бензину сьогодні в Україні.

Необхідно відзначити, що вартість палива на заправних станціях України вказується в середніх роздрібних показниках. Всі дані надані в ознайомлювальних цілях.

Як дізнатися ціну на бензин, дизельне паливо і газ?

Для цього потрібно скористатися простим, зручним і інтуїтивно зрозумілим функціоналом на нашому порталі. На графіку можна вибрати середню ціну на бензин, дизельне паливо або газ за останній тиждень. За умовчанням встановлена вартість бензину А-95. Таким чином, можливо бачити динаміку зміни ціни на різні види палива.

У таблиці в алфавітному порядку вказані найбільш популярні мережі АЗС в Україні з поточними цінами на бензин А-95 +, А-95 і А-92, ДП і газ в гривнях за 1 літр. Всі стовпчики можливо сортувати за зростанням і зменшенням значень, зазначених в них, для того, щоб побачити найбільш низьку або високу вартість палива. Також, в таблиці показано зміну ціни палива в більший або менший бік.

Крім того, в пошуковому вікні над таблицею зліва можна вибрати будь-яку область України, після чого в таблиці залишаться тільки ті АЗС, які розташовані на обраній території. У правом пошуковому вікні можливо ввести назву потрібної АЗС, щоб відразу знайти її в таблиці.

Найбільші АЗС в Україні

Існує кілька АЗС, представництва яких розташовані по всій території країни. Ці АЗС і є найпопулярнішими і затребуваними серед водіїв.

ОККО – ціни на паливо сьогодні

Один з найпопулярніших пошукових запитів в Україні: “Яка зараз ціна на бензин ОККО?”. Дана компанія належить до концерну “Галнафтогаз”, який займається реалізацією палива та супутньої продукції за допомогою своєї власної мережі заправних комплексів. Ціни на ОККО практично ідентичні вартості бензину на АЗС WOG (ВОГ) та SOCAR (СОКАР).

Необхідно відзначити, що саме “ОККО” є першою українською заправної станцією, в якій були встановлені спеціалізовані зарядні пристрої для електромобілів, де зарядити свій авто можна абсолютно безкоштовно. На даний момент встановлено 34 пристрої для зарядки електромобілів. Чисельність співробітників ОККО – понад 10 тисяч, кількість АЗС – 399, магазинів – 395, ресторанів – 41, кількість пунктів заправки зрідженим газом LPG – 174, кількість власних нафтобаз – 10.

WOG: ціни на автозаправках вашого міста

Також, популярністю на території України користуються АЗС компанії WOG. Ціни на бензин WOG відображені в таблиці нашого порталу. Вперше ці АЗС з’явилися в 2000-му році.

“ВОГ” часто здійснює різні акційні заходи та розіграші, під час яких ціни на бензин даної компанії знижуються більш ніж на 1 грн. WOG поставляє паливо з-за кордону і його склад повністю відповідає стандартам ЄВРО-5.

Ціни WOG на бензин характеризуються повною відповідністю з вартістю пального на інших автозаправних станціях преміального стандарту. Купуючи бензин на даній АЗС, Ви отримуєте високий рівень обслуговування. Заправка “ВОГ”, ціни якої відповідають якості, користується великою популярністю в Україні як і місце де можна смачно поїсти і відпочити.

БРСМ-Нафта: ціни автозаправної мережі в Україні

АЗС «БРСМ-Нафта» відноситься до числа мережі автозаправок національного характеру. Вона існує з 1995 року. Паливо поставляється з Республіки Білорусь. У столиці України розташовуються 9 АЗС і 38 в області. На всій території країни знаходиться кілька сотень комплексів. Ціни “БРСМ-Нафта” відносяться до середньої категорії. Вони знаходяться приблизно на рівні мережі “Авіас”. На даній заправці Ви зможете придбати три види 95-го палива, 92 бензин, Євро ДП і газ.

Ціни БРСМ доступні кожному і тим самим збільшують попит споживачів. Всі дані відображаються на нашому порталі, і Ви прямо зараз зможете з ними ознайомитися в таблиці вище.

Укрнафта: ціни актуальні на сьогодні

Популярна АЗС “Укрнафта” з’явилася в 1994 році. Цей заправний комплекс належить до числа найбільших нафтовидобувних компаній. Видобуток палива здійснюється з свердловин на Полтавщині, Чернігівщині та Сумщині. На кожному українському родовищі присутній переробний завод. Продукція поставляється по всій території України на більш ніж 400 станцій.

Ціна на бензин “Укрнафта” може зрівнятися з розцінками “АНП”, так як вони також відносяться до “Авіас”. Ціни на паливо АЗС “Укрнафта”, які доступні на нашому порталі, взяті з офіційного веб-сайту компанії.

Авіас: ціни на бензин

Мережа “Авіас” є великою корпорацією на українському ринку паливної продукції і число її станцій по всій території країни налічує понад 1600. Компанія пропонує спеціальні талони та паливні картки.

Відома компанія «Ройял Датч Шелл» існує в Україні з 1992 року. У 2007 році вона створила спільно з ВАТ «Група Альянс» 150 автозаправних комплексів, які тепер розташовуються по всій території України. Компанія має особисту корпоративну систему контролю якості, яка відстежує показники продукції на кожному циклі виробництва від перевезення до зберігання. Згідно з офіційними даними, бензин А-95 Євро відповідає всім нормам і стандартам Євро-5.

На даній АЗС є паливо А-92, А-95, А-95 Євро. Всі проби відповідають заявленій якості. Ціни на бензин АЗС “Шелл” також є на нашому порталі та регулярно оновлюються.

За даними, наданими в таблиці, Ви зможете зробити порівняння вартості паливної продукції великих АЗС України на сьогоднішній день і проаналізувати ситуацію на ринку. Заходьте на наш портал і будьте завжди в курсі актуальних цін на бензин, дизельне паливо і природний газ.