Ексклюзив

І грошей не шкода: як мільйонери рятуються від коронавірусу

30 Листопада 2020
admin Читать на русском
  1. Польоти на приватних літаках
  2. Усамітнення на приватних островах
  3. Подалі від тих, хто чхає
  4. Вижити в підземному бункері

Перед новим вірусом виявилися беззбройними як прості жителі планети, так і багаті люди, які можуть дозволити собі практично все. Коронавірус не вдається зупинити ні національними, ні соціальними межами. Але чи все-таки всі є рівними перед обличчям епідемії? Медикаменти, дорогі маски, особисті лікарі, ізольовані дома, приватні літаки і навіть підземні бункери – що тільки не роблять заможні люди, щоб захистити себе від біди. Про те, як рятуються від коронавірусу багатії, розповість Maanimo.

Відомо, що однією з умов захисту від вірусу є носіння одноразової маски, але кого можна здивувати простою маскою в колі впливових людей? Тому протягом гострого періоду пандемії багатії намагалися роздобути найдорожчі маски підвищеного захисту N95 позачергово. Аптеки та місцеві терапевти були просто завалені дзвінками і повідомленнями акторів, агентів, режисерів та інших селебритіс. Але тільки ціна – не завжди показник ефективності, а маска при неправильному використанні може і не захистити від інфекції.

Польоти на приватних літаках

Крім покупок захисних масок за шаленими цінами, найбільш багаті і впливові люди стали частіше користуватися приватними літаками, уникаючи черг в аеропортах і хворих сусідів за спиною. Деякі пішли ще далі і підготували своїх домашніх до того, щоб в будь-який момент сісти на приватні літаки і полетіти в менш густонаселені райони Америки і Європи. А керівники великих компаній навіть замовляли «евакуацію» з районів, в яких стрімко поширювалася коронавірусна інфекція. У кожному такому літаку передбачений набір захисного спорядження для пасажирів і членів екіпажу, а здоров’я пілотів і іншого персоналу перевіряється щодня, в тому числі і перед кожним вильотом.

Самолет

Оскільки вартість одного такого рейсу може доходити до 20 тис. доларів, завбачливі авіакомпанії вирішили скористатися ситуацією, що склалася і застерегти своїх багатих клієнтів від польотів на пасажирських літаках, вважаючи за краще використовувати приватні. І, варто відзначити, кількість таких рейсів дійсно зросла в рази, а авіакомпанії змогли непогано на цьому заробити.

Усамітнення на приватних островах

Щоб пересидіти розпал пандемії, багато мільйонерів орендували заміські вілли, відокремлені будиночки в лісі, ну а хтось навіть не захотів міняти свої плани щодо відпочинку та вирішив орендувати невелику (або велику) яхту в Середземному морі на тривалий термін. Що цілком собі раціонально, оскільки вся родина залишається в ізольованому просторі і навколо жодної сторонньої людини.

Остров

Компанії, що організовують такий люксовий відпочинок, повністю супроводжують своїх клієнтів – привозять в VIP-термінал аеропорту, подають приватний літак, а потім доставляють прямо на яхту. І весь цей час клієнти не контактують з іншими людьми.

Деякі мільйонери вирішили не просто сховатися від вірусу на яхті, а ізолюватися на приватному острові. Найбільше у багатіїв користуються популярністю безлюдні острови Карибського архіпелагу. За даними британського порталу нерухомості Homes & Properties, ріелтори зафіксували небувалий попит на елітну нерухомість і приватні острови на тлі пандемії.

Подалі від тих, хто чхає

Навіть у винятково сприятливі часи багаті люди прагнуть уникати походів у державні лікарні, а під час пандемії попит на послуги цілодобового доступу до лікарів з окремим VIP-входом в лікарню виріс удвічі. Крім того, багато клієнтів клінік почали накопичувати запаси антивірусних препаратів, які згадувалися серед потенційно ефективних у боротьбі з коронавірусною інфекцією.

І навіть цього здалося недостатньо для однієї багатої американки, яка створила у себе вдома ізольовану кімнату з окремою системою вентиляції, запасами ліків і медичного обладнання, потрібного для лікування вірусу. Не забула вона і накопичити значні запаси продовольства.

Вижити в підземному бункері

На тлі загальної паніки, спровокованої епідемією коронавірусу, заможні люди все частіше стали звертатися до компаній, які спеціалізуються на будівництві підземних бункерів зі всіма зручностями. Гері Лінч, керівник такої техаської фірми Rising S Bunkers, розповів, що число запитів від потенційних покупців, які турбуються за своє життя, зросло майже на 2000%.

Бункер

Цікаво, що люди не бояться ядерної війни або самого вірусу, їх хвилює загроза масових заворушень, які можуть початися через відсутність їжі та продуктів першої необхідності. Незважаючи на те, що будівництво таких бункерів коштує кілька мільйонів доларів, цей бізнес сьогодні процвітає як ніколи раніше.

У більшості будинків знаменитостей і заможних людей є спеціальні кімнати з евакуаційними люками, за допомогою яких можна по тунелю потрапити до бункера. Деякі з них заховали бункери на території величезних земельних ділянок, подалі від основного місця проживання. Такі бункери мають все необхідне і навіть більше – не просто кілька кімнат, в яких можна комфортно жити, а навіть басейн, тир або невеликий кінотеатр. Обстановка бункера і наявність потрібного запасу продовольства, в разі небезпеки, дозволить власникові і членам його сім’ї перебувати під землею мінімум півроку.

Залишіть коментар

Коментарі