Ексклюзив

Доступна «первинка» в Україні: огляд на жовтень-2020

24 Листопада 2020
Tatiana Garkusha Читать на русском
  1. Київ
  2. Львів
  3. Одеса

Осінь стала по-справжньому гарячою порою для забудовників: щоб виграти гонку у конкурентів і переманити клієнтів вони підготували масу вигідних пропозицій – від знижок на покупку житла, фіксації курсу долара і безвідсоткових розстрочок до кешбеку на придбання квартир та продажу апартаментів з меблями і технікою за максимально доступними цінами. Maanimo традиційно підібрав для вас найактуальніші і вигідні варіанти від компаній-забудовників на жовтень 2020 року.

Київ

Компанія «Креатор-Буд» підготувала спеціальні ціни на квартири в ЖК Creator City за умови 100% оплати – від 28 350 грн/м² тільки до кінця жовтня.

Забудовник Standard Development пропонує знижку 15% на придбання квартири на 2 і 3 поверхах в ЖК Chalet при 100% оплаті до 31 жовтня. Крім того, при оформленні розстрочки компанія фіксує ціну в гривні.

Компанії Perfect Group і Saga Development дають можливість придбати житло в житловому районі Rybalsky за старими цінами – від 33 373 грн/м². Підвищення цін очікується з 15 жовтня.

Забудовник ІБК «Обрій» фіксує ціни в гривні на 2-рівневі квартири в ЖК UNO City House за умови розстрочки платежу. Опція доступна до кінця жовтня.

МЖК «Оболонь» і ІБК «Обрій» пропонують акційні ціни на однокімнатні квартири площею 40,04 м² і 45,79 м² – від 26 350 грн/м² в ЖК «Місто Квітів. Парковий квартал» до кінця жовтня.

Компанії Київміськбуд, РІЕЛ, IB Alliance дарують додаткову знижку 10% на обмежене число квартир. Скористатися пропозицією можна до 31 жовтня.

Забудовник «Інтергал-Буд» підготував цілий ряд спеціальних пропозицій для своїх клієнтів: додаткова знижка 5% на всі квартири в ЖК CITY HUB, БФК Intergal City, ЖК SKY AVENUE, ЖК «Паркові Озера», ЖК «Причал 8» і РК «Теремки» до 19 жовтня. 10% знижка діє на готові квартири в ЖК Володимирському до кінця жовтня. У ЖК CITY HUB можливо оформити розстрочку на 36 місяців за умови внесення 30% від вартості квартири.

Знижка 5% діє на Таунхауси Old Stories за умови 100% оплати. Скористатися пропозицією можна до кінця жовтня.

Забудовник GEOS пропонує купити житло за старою ціною – від 17 000 грн/м² в ЖК Family & Friends, а в ЖК Orange City діють знижки на квартири, придбати апартаменти можна за ціною від 610 000 дол. до кінця жовтня. У ЖК Aria також діють акційні ціни на квартири нижче 10 поверху – від 39 900 грн/м².

Компанія Київміськбуд дарує знижку 15% за умови 100% оплати квартири в ЖК Urban Park. Скористатися акційною пропозицією можна до кінця жовтня.

Забудовник DIM пропонує розстрочку на 5 років в ЖК LUCKY LAND за умови внесення $15 тис., з щомісячним платежем $570 до кінця листопада. У ЖК «Новий Автограф» також діє розстрочка, але на 36 місяців за умови 30% внеску на квартири від 79 м², акція діє до 31 грудня.

Львів

Придбати квартиру в ЖК Auroom City можна зі значною знижкою – до 56 017 грн. Компанія Auroom продовжила акцію до 12 жовтня. У ЖК Auroom Tower також діє знижка на квартири – до 39 997 грн. Пропозиція діє до 10 жовтня.

Забудовник «Квітка. Майстерня будинків» дарує знижку на великі квартири в ЖК «Ґорґани» – 94 000 грн! В акції беруть участь тільки 3-кімнатні квартири, кількість яких суворо обмежена. Пропозиція дійсна до 15 жовтня. А до 31 жовтня діє знижка 5% на всі квартири до 5-річного ювілею компанії, в тому числі і на житло в ЖК «Вільне місто», а також Клубний будинок «На Личаківській».

Компанія «Еко-Дім» дарує кешбек 300 грн/м² за умови придбання квартири, вартість якої стартує від 13 200 грн/м². Придбати житло за вигідною ціною можна в ЖК «Еко-дім на Тракті» і ЖК «Еко-дім на Тракті 2» до кінця жовтня.

Одеса

Забудовник Гефест підготував кілька вигідних пропозицій для своїх клієнтів: розстрочка на 40 місяців, при оплаті від 50% без подорожчання в ЖК «Посейдон» до кінця жовтня. У ЖК «Акрополь» діє спеціальна ціна на студії і 1-кімнатні квартири з видом на подвір’я – 900 $/м², а також можлива розстрочка по 3-му будинку терміном на 36 місяців. У ЖК «Мілос» діє спеціальна ціна на західні студії без балкона – 950 $/м² до кінця жовтня.

У ЖК Aqua Marine від компанії ОДЕК Девелопмент до кінця жовтня діє безвідсоткова розстрочка без подорожчання на рік після введення будинку в експлуатацію при першому внеску від 50%. У ЖК «Мікрорайон «Таїровські сади» діє знижка 1 000/м² на придбання квартир до кінця жовтня.

Компанія «Стікон» пропонує спеціальні ціни на 10 квартир в ЖК Modern – від 800 $/м² до кінця жовтня. Також за умови придбання квартири і внесення початкового внеску в розмірі від 50 до 100% компанія дарує знижку від 1 до 5%. Акція діє до кінця грудня. Спеціальна ціна на 10 квартир діє в ЖК «Олімпійський» – від 925 $/м², а також безвідсоткова розстрочка на 36 місяців. Скористатися пропозицією можна до 31 жовтня.

Придбати квартиру зі знижкою від 1 до 5% за умови внесення первинного внеску в розмірі від 60 до 100% в ЖК «Хвиля» пропонує компанія «Мікромегас». Крім того, купити апартаменти можна і в розстрочку на 36 місяців до 26 жовтня. У ЖК «Курортний» діє знижка до 15% на придбання житла в честь дня народження компанії, а також безвідсоткова розстрочка до 48 місяців за умови внесення первинного внеску від 50% до кінця жовтня.

Якщо не хочеться морочитися з придбанням меблів і техніки для дому, цю проблему вже вирішила компанія Zezman, яка пропонує купити квартири в ЖК ARTVILLE вартістю від $16 тис. У ЖК KEKS можна купити квартиру зі знижкою 10% і заощадити до $7,5 тис., а придбати апартаменти з готовим ремонтом можна від $14 тис. Всі пропозиції доступні до кінця жовтня.

Залишіть коментар

Коментарі