Ексклюзив

Доступна «первинка» в Україні: огляд на грудень-2020

23 Грудня 2020
admin Читать на русском
  1. Київ
  2. Харків
  3. Львів
  4. Дніпро
  5. Одеса

Напередодні новорічних і різдвяних свят забудовники вирішили порадувати покупців святковими знижками на квартири, вигідним кешбеком за кожен придбаний квадратний метр, ну а хтось навіть дарує ящик шампанського, щоб свята в новопридбаній квартирі пройшли ще яскравіше. Maanimo традиційно підібрав для вас найактуальніші і вигідні варіанти від компаній-забудовників на грудень 2020 року.

Київ

Компанія Лев Девелопмент дарує святкову знижку 5% на всі квартири з нагоди 5-річного ювілею фірми. Придбати квартиру зі знижкою можна в ЖК Life Story до кінця грудня 2020 року.

Забудовник Futura hata пропонує персональні умови розстрочки на покупку апартаментів в ЖК Edeldorf за умови первісного внеску в розмірі від 20%. Пропозиція доступна до 15 грудня.

Купити квартиру в розстрочку терміном до 3 років можна в ЖК Паркові озера від забудовника Інтергал-Буд, але за умови внесення 30% від вартості житла. Акція триватиме до 1 січня. У ЖК Теремки і ЖК Причал 8 також діє розстрочка на 12 місяців за умови оплати 20% внеску. Пропозиція доступна до кінця грудня.

Компанія КАН Девелопмент дарує знижку до 22% на придбання квартири в ЖК Файна Таун, а також до 26% на придбання житла в ЖК Respublika. Акція діє до 20 грудня.

Забудовник GEOS радує зимовими знижками в розмірі 7% на 7 квартир в ЖК Orange City, а також цінами на смарт-квартири від 610 тис. грн. Крім того, в ЖК Family & Friends діє знижка 10% на апартаменти. Скористатися пропозицією можна до кінця грудня.

Новостройки 2

Харків

Отримати свою новорічну знижку пропонує компанія Житлобуд-3 – за умови придбання квартири в ЖК Фелічіта компанія дарує знижку від 1 до 10%. А в ЖК Bauhaus при придбанні квартири квадратний метр в подарунок. Пропозиція дійсні до 15 грудня.

Забудовник Альянс-Девелопмент за умови придбання квартири в ЖК Титул Будинок на Пушкінській дарує ящик шампанського. Акція діє до 31 грудня.

Строй Сіті Development пропонує розстрочку під 0% до кінця будівництва за умови придбання апартаментів в ЖК Urban City. Пропозиція діє до кінця грудня.

Компанія Трест Житлобуд-1 дарує різдвяні знижки 700 грн/м² на 2-к квартири 83 м², за умови придбання житла в ЖК Промінь. Акція діє до 24 січня.

Львів

Забудовник Лев Девелопмент пропонує знижку 5% на всі квартири з нагоди 5-річчя фірми. Отримати знижку можна купивши апартаменти в ЖК HYGGE, ЖК OBRIY3, ЖК OBRIY2. Акція діє до 31 грудня.

Компанія Еко-Дім пропонує кешбек 300 грн/м², ціна від 14700 грн/м² за умови придбання квартири в ЖК Еко-Дім, а також кешбек в розмірі 300 грн/м² можливо за умови придбання квартири в ЖК Еко-Дім на Тракті і Тракті 2. акція діє до кінця грудня.

Новостройки 3

Дніпро

Забудовник Alef Estate дарує знижку в $5000 на покупку апартаментів в ЖК DeLight Hall, ЖК Троїцький і Апарт-комплексі Port City. Акція триватиме до 15 грудня 2020 року.

Одеса

Компанія Стікон дарує знижки від 1 до 5% на квартири в ЖК Олімпійський за умови придбання житла і першим внеском від 50 до 100%. Також діє безвідсоткова розстрочка на 36 місяців до кінця грудня.

Купити квартиру в ЖК Посейдон можна в розстрочку на 40 місяців, при оплаті від 50% без подорожчання вартості. Забудовник Гефест також пропонує придбати житло в ЖК Еллада з можливістю розстрочки на 50 місяців. Акція діє до 31 грудня.

Компанія Будова пропонує акційні умови розстрочки – перший внесок 10% за умови придбання квартири в ЖК Sea View або ЖК Літературний, або Апарт-комплексі «морська резиденція». Придбати житло в розстрочку можна до кінця грудня.

Залишіть коментар

Коментарі