Ексклюзив

Огляд гривневих депозитів: листопад 2020

28 Грудня 2020
admin Читать на русском
  1. Динаміка відсоткових ставок
  2. Що пропонують банки?

У листопаді відсоткові ставки за гривневими депозитами все ще продовжують плавне зниження, але частина українських банків вже протягом декількох місяців утримує їх на колишньому рівні, що є хорошим сигналом для вкладників. Банки пропонують різні умови зберігання вкладів у нацвалюті і дарують бонуси за оформлення депозитів онлайн через сайт банку або додатки.

Maanimo продовжує відстежувати динаміку відсоткових ставок за гривневими депозитами на 12 місяців, а також зміни умов в банках за минулий місяць.

Динаміка відсоткових ставок

Відкрити депозитний вклад в листопаді пропонують 28 українських банків. При цьому загальна динаміка середньої ставки за гривневими вкладами на 12 місяців становить 6,84%, хоча ще місяць тому цей показник тримався на рівні 6,86%. Середня ставка для річного депозиту на суму в 50 тисяч гривень в листопаді становить 7,27%, в жовтні цей показник утримував планку в 7,49%. Українські банки і далі продовжують знижувати відсоткові ставки за гривневими депозитами, незалежно від терміну дії програм.

Що пропонують банки?

Банк Кредит Дніпро залишив незмінною річну ставку за депозитною програмою «Надійний», зараз вона утримує планку в 9,5%. Залишилася колишньою і мінімальна сума вкладу – 25 тис. грн при відкритті рахунку у відділенні, і 500 грн при відкритті рахунку через додаток, виплата відсотків здійснюється в кінці терміну.

Радабанк також залишив ставку за депозитом «Ого на термін» незмінною – 8,75%. Відсотки виплачуються в кінці терміну дії договору, мінімальна сума для відкриття депозиту становить 1000 грн без можливості поповнення.

Депозит «Стабільний» в ТАСКОМБАНК залишився з колишньою річною ставкою на рівні 9%. Отримувати відсотки за вкладом можна щомісяця або ж в кінці терміну, а мінімальна сума вкладу стартує від 1000 грн.

Idea Bank пропонує відкрити гривневий вклад «Прибутковий» під 9,35% річних, хоча в жовтні ставка була трохи вище – на рівні 9,75%. Виплата відсотків за депозитом здійснюється в кінці терміну дії договору. Покласти на рахунок можна від 1000 грн.

Альфа-Банк залишив річну ставку на колишньому рівні – на позначці в 9%. Клієнти все так само можуть вибрати зручний спосіб отримання доходу – щомісяця або ж капіталізувати відсотки. Мінімальна сума вкладу при цьому становить 5000 грн.

Кредобанк залишив без зміни річну ставку за депозитом «Прибутковий» на рівні 8,5%. Мінімальна сума вкладу становить 500 грн, а забрати відсотки можна в кінці терміну дії договору.

Свинка-копилка

Стабільною залишилася ставка за депозитною програмою «Правекс Класика» – 8% від ПРАВЕКС БАНКу. Відкрити рахунок можна, маючи на руках від 250 грн. Виплата відсотків за депозитом здійснюється в кінці терміну. При цьому власник пакета FAMIGLIA R&B може оформити депозит і отримати + 1% до обраної депозитної програми.

Ті ж 9% за вкладом «Стандарт» готовий запропонувати ПриватБанк. Виплата відсотків за депозитом здійснюється щомісячно, програма не передбачає дострокового розірвання договору. У разі продовження договору клієнту роблять надбавку в розмірів 1% до діючої ставки.

Оформити депозитний вклад «Строковий» з річною ставкою 5,5% запрошує банк Креді Агріколь. Мінімальна сума вкладу становить 5 тис. грн, відсотки виплачуються в кінці строку дії договору.

Без змін залишив річну ставку для депозиту «Строковий» Райффайзен Банк Аваль, зараз вона становить 6% (при оформленні у відділенні) і 6,75% (при оформленні онлайн). Виплата відсотків можлива тільки в кінці терміну дії договору. Мінімальна сума вкладу стартує від 2000 грн.

Банк Південний пропонує розміщення вкладу під 8,5% за програмою «Прибутковий». Умови залишилися колишніми – депозит можна оформити на 13 місяців з можливістю щомісячної виплати відсотків і мінімальною сумою вкладу 1000 грн.

Відкрити гривневий депозит «Строковий без поповнення» пропонує ОТП Банк під 5,75% річних. Виплата відсотків здійснюється в кінці терміну дії договору. Мінімальна сума вкладу становить 2000 грн.

Инфографика

Залишіть коментар

Коментарі