Ексклюзив

Огляд гривневих депозитів: грудень 2020

4 Січня 2021
1
admin Читать на русском
  1. Що пропонують банки?

Депозитні програми в грудні не відрізняються щедрими відсотковими ставками. Гривневі вклади як і раніше показують спадний тренд, але деякі банки підготували для нових клієнтів святкові пропозиції з більш привабливими умовами. Maanimo продовжує відстежувати динаміку відсоткових ставок за гривневими депозитами на 12 місяців, а також зміни умов в банках за минулий місяць.

Що пропонують банки?

Банк Кредит Дніпро залишив незмінною річну ставку за депозитною програмою «Надійний», зараз вона утримує планку в 9,5%. Залишилася колишньою і мінімальна сума вкладу – 25 тис. грн при відкритті рахунку у відділенні, і 500 грн при відкритті рахунку через додаток (ставка становить 10%), виплата відсотків здійснюється в кінці терміну.

Радабанк також залишив ставку за депозитом «Ого на термін» незмінною – 8,75%. Відсотки виплачуються в кінці терміну дії договору, мінімальна сума для відкриття депозиту становить 1000 грн без можливості поповнення.

Депозит «Стабільний» в ТАСКОМБАНК залишився з колишньою річною ставкою на рівні 9%. Отримувати відсотки за вкладом можна щомісяця або ж в кінці терміну, а мінімальна сума вкладу стартує від 1000 грн. Також в грудні банк пропонує оформити «Акційний вклад» під 10% річних з виплатою відсотків 2 рази в місяць і мінімальною сумою депозиту 1000 грн.

Idea Bank пропонує відкрити гривневий вклад «Прибутковий» під 9,35% річних. Виплата відсотків за депозитом здійснюється в кінці терміну дії договору. Покласти на рахунок можна від 1000 грн.

Альфа-Банк залишив річну ставку для депозиту «Прибутковий» на колишньому рівні – на позначці в 9%. Клієнти все так само можуть вибрати зручний спосіб отримання доходу – щомісяця або ж капіталізувати відсотки. Мінімальна сума вкладу при цьому становить 5000 грн.

Кредобанк залишив без зміни річну ставку за депозитом «Прибутковий» на рівні 8,5%. Мінімальна сума вкладу становить 500 грн, а забрати відсотки можна в кінці терміну дії договору. При оформленні депозиту через онлайн-банкінг + 0,5% до базової ставки.

До 5% впала ставка за депозитною програмою «Правекс Класика» від ПРАВЕКС БАНКу зі стандартних 8% в листопаді. Відкрити рахунок можна, маючи на руках від 250 грн. Виплата відсотків за депозитом здійснюється в кінці терміну. При цьому власник пакета FAMIGLIA R&B може оформити депозит і отримати + 1% до обраної депозитної програми.

Знизилася ставка з 9% до 8,5% за вкладом «Стандарт» від ПриватБанку. Виплата відсотків за депозитом здійснюється щомісячно, програма не передбачає дострокового розірвання договору. У разі продовження договору клієнту роблять надбавку розмірів в 1% до діючої ставки.

Оформити депозитний вклад «Строковий» з річною ставкою 5,5% запрошує банк Креді Агріколь. Мінімальна сума вкладу становить 5 тис. грн, відсотки виплачуються в кінці строку дії договору.

Без змін залишив річну ставку для депозиту «Строковий» Райффайзен Банк Аваль, зараз вона становить 6% (при оформленні в відділенні) і 6,75% (при оформленні онлайн). Виплата відсотків можлива тільки в кінці терміну дії договору. Мінімальна сума вкладу стартує від 2000 грн.

Банк Південний пропонує розміщення вкладу під 8,5% за програмою «Прибутковий». Умови залишилися колишніми – депозит можна оформити на 13 місяців з можливістю щомісячної виплати відсотків і мінімальною сумою вкладу 1000 грн.

Відкрити гривневий депозит «Строковий без поповнення» пропонує ОТП Банк під 5,75% річних. Виплата відсотків здійснюється в кінці терміну дії договору. Мінімальна сума вкладу становить 2000 грн.

Инфографика

Залишіть коментар

Коментарі

  1. Олександр Паламарчук
    09.12.2020

    А где Монобанк с 11%?