Ексклюзив

Огляд гривневих депозитів: червень 2020

4 Грудня 2020
admin Читать на русском
  1. Динаміка відсоткових ставок
  2. Що пропонують банки?

Поки температура за вікном зростає, відсоткові ставки за гривневими депозитами в банках України знову знижуються. Примітно, що окремі фінустанови за минулий місяць і зовсім закрили деякі свої найбільш вигідні програми для вкладників. Однак українці, за даними НБУ, все одно активно відкривають депозитні рахунки. Maanimo продовжує відстежувати динаміку відсоткових ставок за гривневими депозитами на 12 місяців, а також зміни умов у банках за минулий місяць.

Динаміка відсоткових ставок

Кількість банків, що пропонують українцям покласти на зберігання свої заощадження, зменшилася з 28 до 26 в порівнянні з травнем. При цьому загальна динаміка середньої ставки за гривневими депозитами на рік становить 8,68% річних. Місяць тому цей показник був на рівні 9,41%.

Середня ставка для річного депозиту на суму в 50 000 грн на даний момент становить 9,14% річних, хоча в травні вона становила 9,90%. Банки продовжують знижувати відсоткові ставки за депозитними програмами незалежно від терміну дії вкладу.

Що пропонують банки?

Банк Кредит-Дніпро пропонує відкрити депозит «Надійний» з річною ставкою 13,5% і виплатою відсотків в кінці терміну дії договору. Мінімальна сума вкладу стартує від 500 грн. Оформити депозит можна на рік або 13 місяців.

У Радабанку умови розміщення гривневих вкладів залишилися незмінними – 12% річних. Депозит «Ого на термін» можна оформити на рік, вклавши всього 1000 грн. Виплата відсотків здійснюється в кінці терміну дії вкладу.

ТАСКОМБАНК знизив річну ставку до 11,5%, решта умов залишилися незмінними – банк пропонує виплату відсотків після закінчення дії договору.

В Idea Bank за депозитом «Прибутковий» вкладникам готові заплатити 10,25% річних. Мінімальна сума депозиту становить 1000 грн. Виплата відсотків проводиться в кінці терміну договору.

Альфа-Банк трохи знизив річну ставку до позначки 11%. Однак клієнти можуть обрати зручний спосіб отримання доходу – в кінці терміну або ж капіталізувати відсотки. Мінімальна сума вкладу становить 5000 грн.

В Кредобанку ставка за депозитом «Прибутковий» знизилася до 10%. Забрати відсотки банк пропонує в кінці терміну дії договору. Відкрити вклад можна маючи на руках лише 500 грн.

ПРАВЕКС БАНК також знизив відсоткову ставку по депозитній програмі «Правекс Класика» до 10%, раніше вона була фіксована на рівні 11%. Отримати відсотки можна в кінці дії договору. Мінімальна сума вкладу становить всього 250 грн.

Приватбанк знизив річну ставку для депозиту «Стандарт», ще минулого місяця вона була на рівні 11,5%, зараз же вона утримує планку в 10,5%. Програма передбачає щомісячну виплату відсотків.

Банк Креді Агріколь пропонує оформити вклад під 9,25% річних, відсотки виплачуються в кінці строку договору. Варто звернути увагу, що мінімальна сума вкладу становить 50 000 грн.

Райффайзен Банк Аваль знову знизив річну ставку для депозиту «Класичний». У травні вона становила 9,25%, в червні – всього 8,5%. Виплата відсотків можлива тільки в кінці терміну дії договору. Мінімальна сума вкладу стартує від 2000 грн.

Банк Південний залишив незмінною річну ставку для депозиту «Прибутковий плюс». Оформити вклад можна під 12% на 13 місяців з мінімальною сумою 1000 грн.

Найбільш низьку відсоткову ставку за депозитними програмами пропонує ОТП Банк. Розмістити гривневий вклад можна під 7% річних з щомісячною виплатою відсотків і маючи на руках лише 500 грн.

Инфографика

Залишіть коментар

Коментарі