Ексклюзив

Огляд гривневих депозитів: березень 2021

17 Травня 2021
Yaroslav Rizhok Читать на русском

У березні ставки за гривневими депозитами продовжили повільний, але впевнений ріст. А з приходом весни українські банки вирішили порадувати клієнтів акційними пропозиціями. Актуальними залишаються і бонусні програми, які дозволяють отримувати додаткові 0,25-1% до основної ставки в разі продовження депозиту або ж при відкритті вкладу через мобільний банкінг. Maanimo продовжує відстежувати динаміку відсоткових ставок за гривневими депозитами на 12 місяців, а також зміни умов в банках за минулий місяць.

Динаміка відсоткових ставок

Відкрити депозитний вклад у лютому пропонують 26 українських банків. Середня ставка для річного депозиту на суму в 50 тисяч гривень у березні становить 7,21% в порівнянні з 7,61%, які можна було спостерігати в кінці лютого. Українські банки і далі продовжують знижувати відсоткові ставки за гривневими депозитами, незалежно від терміну дії програм.

Що пропонують банки?

Банк Кредит Дніпро підвищив річну ставку за депозитною програмою «Надійний» до 9%, хоча ще в лютому вона утримувала планку в 8%. Мінімальна сума вкладу не змінилася – 25 тис. грн при відкритті рахунку у відділенні, і 500 грн при відкритті рахунку через додаток банку, виплата відсотків здійснюється в кінці терміну.

Радабанк залишив ставку за депозитом «Ого на термін» незмінною – 8,75%. Відсотки виплачуються в кінці терміну дії договору, мінімальна сума для відкриття депозиту становить 1000 грн без можливості поповнення.

ТАСкомбанк знизив ставку за депозитом «Стабільний» з 9% до 8,5% річних. Отримувати відсотки за вкладом можна щомісяця або ж у кінці терміну, а мінімальна сума вкладу стартує від 1000 грн.

Idea Bank знизив ставку за вкладом «Прибутковий» до 9%, хоча ще в січні відкрити депозит можна було під 9,5% річних. Виплата відсотків за депозитом здійснюється в кінці терміну дії договору. Покласти на рахунок можна від 1000 грн. Також банк запусти «Весняний депозит» під 9% річних, але перший місяць прибутковість вкладу становитиме 17%!

Відкрити гривневий депозит «Стандарт» під 8,4% пропонує Forward Bank, хоча ще в лютому внесок можна було оформити під 8,2%. Мінімальна сума вкладу становить 1000 грн, відсотки за депозитом виплачуються щомісячно. Клієнт має можливість поповнити депозит, а також продовжити дію договору після його закінчення.

Альфа-Банк залишив річну ставку для депозиту «Прибутковий» на колишньому рівні – на позначці в 9%. Клієнти все так само можуть вибрати зручний спосіб отримання доходу – щомісяця або ж капіталізувати відсотки. Мінімальна сума вкладу при цьому становить 5000 грн.

Кредобанк змінив річну ставку за депозитом «Прибутковий» – знизив її до рівня 7,5%, хоча в лютому ставка трималася на рівні 8,5%. Мінімальна сума вкладу становить 500 грн, а забрати відсотки можна в кінці терміну дії договору. При оформленні депозиту через онлайн-банкінг + 0,5% до базової ставки.

ПРАВЕКС БАНК пропонує відкрити ощадний вклад під стабільні 8% за депозитною програмою «Правекс Класика». Відкрити рахунок можна, маючи на руках від 250 грн. Виплата відсотків за депозитом здійснюється в кінці терміну. При цьому власник пакета FAMIGLIA R & B може оформити депозит і отримати + 1% до обраної депозитної програми.

Під стандартні 7,5% можна оформити вклад «Стандарт» від ПриватБанку. Виплата відсотків за депозитом здійснюється щомісячно, програма не передбачає дострокового розірвання договору. У разі продовження договору клієнту роблять надбавку розміром в 0,25% до діючої ставки.

Оформити депозитний вклад «Строковий» з річною ставкою 5,5% запрошує банк Креді Агріколь. Мінімальна сума вкладу становить 5 тис. грн, відсотки виплачуються в кінці строку дії договору.

Без змін залишив річну ставку для депозиту «Строковий» Райффайзен Банк Аваль, зараз вона становить 6% (при оформленні в відділенні) і 6,75% (при оформленні онлайн). Виплата відсотків можлива тільки в кінці терміну дії договору. Мінімальна сума вкладу стартує від 2000 грн.

Банк Південний залишив незмінною ставку за депозитною програмою «Прибутковий» – 8,75%. Депозит можна оформити на 13 місяців з можливістю щомісячної виплати відсотків і мінімальною сумою вкладу 1000 грн.

Відкрити гривневий депозит «Строковий без поповнення» пропонує ОТП Банк під 5,75% річних. Виплата відсотків здійснюється в кінці терміну дії договору. Мінімальна сума вкладу становить 2000 грн. При оформленні вкладу через додаток можна отримати + 0,5% до базової ставки.

Залишіть коментар

Коментарі