Ексклюзив

Огляд гривневих депозитів: січень 2021

13 Травня 2021
Aleksej Karyi Читать на русском

Перший місяць нового року приніс українським вкладникам зниження ставок за гривневими вкладами. Але є і приємна новина – банки як і раніше дарують бонуси у вигляді надбавки до основної депозитної ставки від 0,5% до 1% при продовженні вкладу або ж оформленні через мобільний банкінг. Maanimo продовжує відстежувати динаміку відсоткових ставок за гривневими депозитами на 12 місяців, а також зміни умов в банках за минулий місяць.

Динаміка відсоткових ставок

Відкрити депозитний вклад у січні пропонують 27 українських банків. Середня ставка для річного депозиту на суму в 50 тисяч гривень в січні становить 7,75%. Українські банки і далі продовжують знижувати відсоткові ставки за гривневими депозитами, незалежно від терміну дії програм.

Що пропонують банки?

Банк Кредит Дніпро знизив річну ставку за депозитною програмою «Надійний» до 6,5%, хоча ще в грудні вона утримувала планку в 9,5%. Залишилася колишньою і мінімальна сума вкладу – 25 тис. грн при відкритті рахунку у відділенні, і 500 грн при відкритті рахунку через додаток (ставка становить 10%), виплата відсотків здійснюється в кінці терміну.

Радабанк залишив ставку за депозитом «Ого на термін» незмінною – 8,75%. Відсотки виплачуються в кінці терміну дії договору, мінімальна сума для відкриття депозиту становить 1000 грн без можливості поповнення.

Депозит «Стабільний» в ТАСКОМБАНК залишився з колишньою річною ставкою на рівні 9%. Отримувати відсотки за вкладом можна щомісяця або ж в кінці терміну, а мінімальна сума вкладу стартує від 1000 грн. Також в січні банк пропонує оформити «Акційний вклад» під 10% річних з виплатою відсотків 2 рази на місяць і мінімальною сумою депозиту 1000 грн.

Idea Bank знизив ставку за вкладом «Прибутковий» до 9%, хоча ще в грудні відкрити депозит можна було під 9,35% річних. Виплата відсотків за депозитом здійснюється в кінці терміну дії договору. Покласти на рахунок можна від 1000 грн.

Альфа-Банк залишив річну ставку для депозиту «Прибутковий» на колишньому рівні – на позначці в 9%. Клієнти все так само можуть вибрати зручний спосіб отримання доходу – щомісяця або ж капіталізувати відсотки. Мінімальна сума вкладу при цьому становить 5000 грн.

Кредобанк залишив без зміни річну ставку за депозитом «Прибутковий» на рівні 8,5%. Мінімальна сума вкладу становить 500 грн, а забрати відсотки можна в кінці терміну дії договору. При оформленні депозиту через онлайн-банкінг + 0,5% до базової ставки.

ПРАВЕКС БАНК пропонує відкрити ощадний вклад під стабільні 5% за депозитною програмою «Правекс Класика». Відкрити рахунок можна, маючи на руках від 250 грн. Виплата відсотків за депозитом здійснюється в кінці терміну. При цьому власник пакета FAMIGLIA R & B може оформити депозит і отримати + 1% до обраної депозитної програми.

Знизилася ставка з 8,5% до 8% за вкладом «Стандарт» від ПриватБанку. Виплата відсотків за депозитом здійснюється щомісячно, програма не передбачає дострокового розірвання договору. У разі продовження договору клієнту роблять надбавку в розмірів 0,5% до діючої ставки.

Оформити депозитний вклад «Строковий» з річною ставкою 5,5% запрошує банк Креді Агріколь. Мінімальна сума вкладу становить 5 тис. грн, відсотки виплачуються в кінці строку дії договору.

Без змін залишив річну ставку для депозиту «Строковий» Райффайзен Банк Аваль, зараз вона становить 6% (при оформленні у відділенні) і 6,75% (при оформленні онлайн). Виплата відсотків можлива тільки в кінці терміну дії договору. Мінімальна сума вкладу стартує від 2000 грн.

Банк Південний трохи підвищив ставку за депозитною програмою «Прибутковий» – з 8,5% до 8,75%. Депозит можна оформити на 13 місяців з можливістю щомісячної виплати відсотків і мінімальною сумою вкладу 1000 грн.

Відкрити гривневий депозит «Строковий без поповнення» пропонує ОТП Банк під 5,75% річних. Виплата відсотків здійснюється в кінці терміну дії договору. Мінімальна сума вкладу становить 2000 грн.

Залишіть коментар

Коментарі