Ексклюзив

Огляд доларових депозитів (липень 2020)

9 Грудня 2020
admin Читать на русском
  1. Динаміка відсоткових ставок
  2. Що пропонують банки?
  3. Хто по нулях?
  4. Підрахуємо прибуток

Липень не приніс вкладникам українських банків кардинальних змін на ринку валютних вкладів. Ставки за депозитами в доларах продовжують плавно знижуватися. Однак радує той факт, що фінустанови пропонують широкий вибір депозитних програм з різними умовами обслуговування вкладів. Maanimo проаналізував динаміку відсоткових ставок за доларовими депозитами строком на 12 місяців, а також умови депозитних програм в банках України.

Динаміка відсоткових ставок

Динаміка середньої ставки за валютними депозитами строком на один рік продовжує своє плавне зниження. В кінці червня вона перебувала на позначці 1,34%, в липні ж впала до 1,29%. Середня сума, яку українці найчастіше кладуть на ощадний рахунок, становить 10 тисяч доларів. У цьому випадку середня ставка за депозитом в кінці липня становить 1,18% річних замість 1,26%, яку можна було спостерігати в червні. 

Що пропонують банки?

Радабанк пропонує розміщення валютних вкладів з річною ставкою 2,55%. Депозит «Ого на термін» передбачає виплату відсотків наприкінці терміну дії договору. Відкрити вклад можна, маючи на руках всього 100 доларів.

Знизив річну ставку за депозитом «Стабільний» ТАСКОМБАНК – ще в червні покласти валюту на ощадний рахунок можна було під 2,25%, зараз же ставка впала до 2%. Мінімальна сума вкладу становить всього 100 доларів, відсотки за депозитом виплачуються як в кінці терміну дії договору, так і щомісяця – за бажанням клієнта.

Ощадбанк також змінив умови відкриття депозитного вкладу «Мій депозит» – річна ставка впала з 2% до 1,5%. Мінімальна сума вкладу не змінилася – 100 доларів, як і можливість отримувати відсотки щомісяця або з капіталізацією.

ПриватБанк пропонує розмістити вклад на депозиті «Стандарт» під стабільні 1,75% річних з щомісячною виплатою відсотків, проте клієнт не зможе достроково розірвати договір з банком.

Банк Кредит Дніпро запрошує своїх клієнтів відкрити депозит «Морський» під 1,6% річних з можливістю виплати відсотків в кінці дії терміну договору. Відкрити ощадний рахунок можна від 500 доларів.

Инфографика

Альфа-Банк

зафіксував річну ставку депозиту «Прибутковий» на позначці 1%. Банк надає клієнтам вибір – отримувати відсотки за депозитом можна щомісяця або ж в кінці терміну дії договору. Мінімальна сума вкладу стартує від 8 тис. доларів.

Кредобанк пропонує оформити валютний депозит «Прибутковий» під 0,75% річних з можливістю виплати відсотків в кінці терміну дії вкладу. Відкрити ощадний рахунок можна маючи на руках від 100 доларів.

Банк Південний запрошує оформити валютний вклад «Прибутковий» з річною ставкою 0,2% на 13 місяців і виплатою відсотків в кінці терміну. Варто відзначити, що відкрити рахунок можна маючи лише 100 доларів.

Хто по нулях?

Банк Креді Агріколь не змінює умови розміщення депозитних вкладів – покласти валюту на ощадний рахунок можна під 0,01% річних. Відсотки за вкладом клієнт отримає в кінці терміну дії договору. Мінімальна сума вкладу стартує від 1 тис. доларів.

ОТП Банк також пропонує оформити депозит під 0,01% річних з щомісячною виплатою або капіталізацією відсотків. Мінімальна сума вкладу стартує від 50 доларів США.

Відкрити депозит від 100 доларів в Райффайзен Банку Аваль можна також під 0,01% річних. Банк надає клієнтам можливість вибрати варіант отримання доходу – щомісяця або ж капіталізувати відсотки.

Не міняє умови розміщення вкладів і ПРАВЕКС БАНК – відкрити депозит можна під 0,01% річних, але з можливістю виплати відсотків в кінці терміну дії договору. Відкрити вклад можна при наявності 300 доларів.

Инфографика 2

Підрахуємо прибуток

Отже, поклавши на рік 10 тисяч доларів, клієнт додатково отримає: в Радабанку – 255 доларів, в ТАСКОМБАНКу – 200 доларів, у ПриватБанку – 175 дол., В Кредит Дніпрі – 160 дол .; Ощадбанку – 150 дол., В Альфа-Банку – 100 доларів, в Кредобанку – 75 дол., Південному – 20 доларів. А в ОТП Банку, Креді Агріколь, Райффайзен Банку Аваль та ПРАВЕКС БАНКу – по 1 долару США.

Залишіть коментар

Коментарі