Ексклюзив

Kasta.ua запустила послугу кешбек для своїх користувачів

24 Листопада 2020
Tatiana Garkusha Читать на русском

Лідер українського ринку з онлайн-продажу одягу і взуття Kasta.ua запустила мега-корисну функцію для своїх клієнтів – кешбек. Тепер покупці зможуть повертати частину витрачених коштів назад на рахунок.

Послуга кешбек, або іншими словами, повернення певної частини коштів на рахунок клієнта, стала приємним сюрпризом для всіх учасників програми лояльності Kasta.ua. Послуга була запущена 28 вересня, коли компанія традиційно відзначає «День клієнта».

«На українському ринку e-commerce це перший подібний проект, а значить, що це ще одна конкурентна перевага шопінгу з Kasta. До того ж, в нашому випадку кешбек – це програма лояльності, яка дозволяє повернути частину витрачених на покупки коштів, назад на свій рахунок. Це не «бали» або «бонуси», а реальні гроші, які можна вивести на карту або використовувати для оплати замовлень», – коментує СЕО Kasta.ua Андрей Логвин.

Щоб полегшити розуміння механіки нарахування кешбеку за посиланням, компанія вирішила впровадити максимально прості умови: 1% від суми замовлення повертається назад на рахунок покупця. Накопичені кошти клієнт може або вивести на банківську карту, або ж використовувати для оплати інших покупок на майданчику Kasta.ua.Механіка нарахування проста – 1% кешбеку від вартості замовлення нараховується всім зареєстрованим користувачам Kasta при оплаті замовлень картою онлайн або у кредит. Накопичені кошти кешбеку клієнт може виводити на банківську карту або використовувати для оплати замовлень.

У разі, якщо клієнт є підписником карти Блек (річна безкоштовна доставка і повернення замовлень), то нараховується 3% кешбеку.

Компанія планує і надалі розвивати послугу кешбек, а також ввести подібну опцію для постачальників, що зробить співпрацю значно вигіднішою.

Справка. Kasta — модний маркетплейс одягу, взуття та аксесуарів в Україні. Уже 10 років Kasta відкриває українцям кращі міжнародні та локальні бренди, і показує на власному прикладі, що модний онлайн-шопінг – це простіше, швидше і дешевше. Kasta – повноцінна екосистема, яка складається з платформи і додатку, HUBа – інструменту для постачальників, KastaPost – служби доставки, KastaPay – фінансової компанії, KastaProduction – виробництво власного контенту, FBK (Fulfilled by Kasta) – логістичного центру.

Залишіть коментар

Коментарі