Ексклюзив

Огляд гривневих депозитів: жовтень 2020

25 Листопада 2020
Tatiana Garkusha Читать на русском

На тлі плавного падіння ставок за гривневими вкладами деякі банки все-таки вирішили порадувати українських вкладників бонусами – нарахуванням додаткових відсотків до основної ставки при відкритті депозиту онлайн через сайт або ж додаток банку. Maanimo продовжує відстежувати динаміку відсоткових ставок за гривневими депозитами на 12 місяців, а також зміни умов в банках за минулий місяць.

Динаміка відсоткових ставок

Відкрити депозитний вклад в жовтні пропонують 28 українських банків. При цьому загальна динаміка середньої ставки за гривневими вкладами на 12 місяців становить 6,86%, хоча ще місяць тому цей показник тримався на рівні 6,98%. Середня ставка для річного депозиту на суму в 50 тисяч гривень в жовтні становить 7,49%, у вересні цей показник утримував планку в 7,63%. Українські банки і далі продовжують знижувати відсоткові ставки за гривневими депозитами, незалежно від терміну дії програм.

Що пропонують банки?

Банк Кредит Дніпро трохи підвищив річну ставку за депозитною програмою «Надійний». У вересні вона трималася на позначці 7,5%, в жовтні зросла до 9,5%. Однак змінилася і мінімальна сума вкладу – вона зросла до 25 тис. грн при відкритті рахунку у відділенні, і 500 грн при відкритті рахунку через додаток, виплата відсотків здійснюється в кінці терміну.

Радабанк знизив ставку за депозитом «Ого на термін» з 10% до 8,75%. Умови відкриття вкладу залишилися колишніми – відсотки виплачуються в кінці строку дії договору, мінімальна сума для відкриття депозиту становить 1000 грн.

Депозит «Стабільний» в ТАСКОМБАНК залишився з колишньою річною ставкою на рівні 9%. Отримувати відсотки за вкладом можна щомісяця або ж в кінці терміну, а мінімальна сума вкладу стартує від 1000 грн.

Idea Bank пропонує відкрити гривневий вклад «Прибутковий» під 9,75% річних, хоча у вересні ставка була значно нижче – на рівні 8,6%. Виплата відсотків за депозитом здійснюється в кінці терміну дії договору. Покласти на рахунок можна від 1000 грн.

Альфа-Банк залишив річну ставку на колишньому рівні – на позначці в 9%. Клієнти все так само можуть вибрати зручний спосіб отримання доходу – щомісяця або ж капіталізувати відсотки. Мінімальна сума вкладу при цьому становить 5000 грн.

Кредобанк залишив без зміни річну ставку за депозитом «Прибутковий» на рівні 8,5%. Мінімальна сума вкладу становить 500 грн, а забрати відсотки можна в кінці терміну дії договору.

ПРАВЕКС БАНК знизив ставку за депозитною програмою «Правекс Класика» до 8%, хоча ще у вересні вона трималася на позначці 8,5%. Відкрити рахунок можна, маючи на руках від 250 грн. Виплата відсотків за депозитом здійснюється в кінці терміну. При цьому власник пакета FAMIGLIA R & B може оформити депозит і отримати + 1% до обраної депозитної програми.

Стабільні 9% за вкладом «Стандарт» готовий запропонувати ПриватБанк. Виплата відсотків за депозитом здійснюється щомісячно, програма не передбачає дострокового розірвання договору. У разі продовження договору клієнту пропонують надбавку розміром в 1% до діючої ставки.

Змінилися умови розміщення вкладу для депозиту «Строковий» в Банку Креді Агріколь, річна ставка знизилася до рівня 5,5%, хоча у вересні вона утримувала позиції на рівні 6%. Мінімальна сума вкладу становить 5 тис. грн, відсотки виплачуються в кінці строку дії договору.

Без змін залишив річну ставку для депозиту «Строковий» Райффайзен Банк Аваль, зараз вона становить 6% (при оформленні у відділенні) і 6,75% (при оформленні онлайн). Виплата відсотків можлива тільки в кінці терміну дії договору. Мінімальна сума вкладу стартує від 2000 грн.

Банк Південний пропонує розміщення вкладу під стабільні 6% за програмою «Прибутковий». Умови залишилися колишніми – депозит можна оформити на 13 місяців з можливістю щомісячної виплати відсотків і мінімальною сумою вкладу 1000 грн.

Відкрити гривневий депозит пропонує ОТП Банк під 6,25% річних. Виплата відсотків здійснюється в кінці терміну дії договору. Мінімальна сума вкладу становить 2000 грн.

Залишіть коментар

Коментарі