Ексклюзив

Огляд гривневих депозитів: серпень 2020

2 Грудня 2020
Yaroslav Rizhok Читать на русском

Серпня приніс українським вкладникам стабільне падіння процентних ставок по депозитах в гривні. Примітно, що просіли як довгострокові вклади до 1 року, так і короткострокові депозити терміном до 3 і менше місяців. Однак деякі банки вже протягом декількох місяців не змінюють умови депозитних програм і пропонують розмістити вклади під стабільний відсоток. Maanimo продовжує відстежувати динаміку процентних ставок за гривневими депозитами на 12 місяців, а також зміни умов в банках за минулий місяць.

Динаміка процентних ставок

Відкрити депозитний вклад в серпні пропонують 26 українських банків, в липні їх було трохи більше – 27. При цьому загальна динаміка середньої ставки за гривневими вкладами на 12 місяців становить 6,76%, хоча ще місяць тому цей показник тримався на рівні 7,51% . Середня ставка для річного депозиту на суму в 50 тис. грн в серпні становить 7,54%, в липні цей показник утримував планку в 8,11%. Українські банки і далі продовжують знижувати процентні ставки по гривневих депозитах незалежно від терміну дії програм.

Що пропонують банки?

Банк Кредит Дніпро знову знизив річну ставку по депозитній програмі «Надійний». У липні вона була зафіксована на позначці 11%, в серпні ж впала до 9%. В іншому умови за вкладом залишилися незмінними – мінімальна сума депозиту від 500 грн, виплата відсотків здійснюється в кінці терміну.

Радабанк також вирішив знизити річну ставку за депозитом «Ого на термін» з 11% в липні до 10% в серпні. Умови відкриття вкладу залишилися колишніми – відсотки виплачуються в кінці строку дії договору, мінімальна сума для відкриття депозиту становить 1000 грн.

Депозит «Стабільний» в ТАСКОМБАНКУ також здав позиції – в липні річна ставка тримала планку на рівні 10,5%, в серпні знизилася до 10%. Отримати відсотки за вкладом можна буде в кінці терміну, а мінімальна сума вкладу стартує від 1000 грн.

Idea Bank пропонує відкрити гривневий вклад під стабільні 8% річних з виплатою відсотків в кінці терміну дії договору. Покласти на рахунок можна від 1000 грн.

Альфа-Банк також трохи знизив річну ставку до позначки 9%, в липні ставка була трохи вище – 10%. Клієнти все так само можуть вибрати зручний спосіб отримання доходу – в кінці терміну або ж капіталізувати відсотки. Мінімальна сума вкладу при цьому становить 5000 грн.

Кредобанк залишив без зміни річну ставку по депозиту «Прибутковий» на рівні 8,5%. Мінімальна сума вкладу становить 500 грн, а забрати відсотки можна в кінці терміну дії договору.

ПРАВЭКС БАНК  пропонує депозитну програму «Правекс Класика» з річною ставкою 9%. Відкрити рахунок можна від 250 грн на термін від 6 до 12 місяців. Виплата відсотків по депозиту здійснюється в кінці терміну. При цьому власник пакета FAMIGLIA R&B може оформити депозит і отримати + 1% до обраної депозитною програмою.

Стабільні 9% за вкладом «Стандарт» готовий запропонувати ПриватБанк. Виплата відсотків по депозиту здійснюється щомісячно, програма не передбачає дострокового розірвання договору.

Банк Креді Агріколь також не став винятком і знизив річну ставку по депозиту «Строковий» з 7,25% до 6,25%. В іншому умови розміщення вкладу залишилися колишніми – мінімальна сума вкладу становить 50 тис. грн, відсотки виплачуються в кінці строку дії договору.

В черговий раз знизив річну ставку для депозиту «Строковий» Райффайзен Банк Аваль. У липні вона становила 6,5%, в серпні – всього 6%. Виплата відсотків можлива тільки в кінці терміну дії договору. Мінімальна сума вкладу стартує от 2000 грн.

Банк Південний пропонує оформити депозит «Прибутковий» на 13 місяців під незмінні 7% річних з можливістю виплати відсотків в кінці терміну і мінімальною сумою вкладу 1000 грн.

Одна з найнижчих процентних ставок за гривневими депозитами у ОТП Банку – всього 5,25%. Виплата відсотків здійснюється щомісячно, або ж клієнт може їх капіталізувати. Мінімальна сума вкладу залишається на рівні 2000 грн.

Залишіть коментар

Коментарі