Ексклюзив

Доступна «первинка» в Україні: вересень-2020

3 Грудня 2020
Tatiana Garkusha Читать на русском

З початком осені забудовники вирішили залучати клієнтів не кількістю, а якістю пропозицій на ринку первинного житла. У хід йдуть знижки до 15% на придбання квартир, безвідсоткові розстрочки терміном до 5 років або ж іпотечні програми з низькою річною ставкою, які роблять житло ще доступнішим для українців. Maanimo традиційно підібрав для вас найактуальніші і вигідні варіанти від компаній-забудовників на вересень 2020 року.

Київ

Забудовник Креатор-Буд дарує знижку 10% на придбання апартаментів в ЖК Creator City за умови 100% оплати житла. Акція діє до кінця вересня.

Якщо немає можливості придбати житло за готівку, компанія Інтергал-Буд готова допомогти. Програма «Справжня іпотека» з реальною ставкою від 2,99% річних у гривні терміном на 20 років дозволяє купити квартиру мрії в столиці. Дія програми поширюється відразу на кілька житлових комплексів: ЖК Володимирський, БФК Intergal City, ЖК SKY AVENUE, ЖК Теремки, ЖК Сирецькі сади. Крім того, забудовник Інтергал-Буд дарує знижку до 312 тис. гривень на придбання житла в ЖК Нивки-Парк. Скористатися будь-якою з пропозицій можна до 9 вересня.

Придбати квартиру з 15%-ою знижкою в ЖК Greenville Park пропонує компанія Greenville. Пропозиція діє тільки для 15 квартир. Скористатися знижкою можна до 15 вересня.

Забудовник Edelburg Development також пропонує знижку до 15% на придбання житла в ЖК Поділ Град Vintage. Спеціальна ціна на квартири – від 30500 грн/м². Акція діє до кінця вересня.

Ті ж 15% можна заощадити, купуючи квартиру в ЖК Urban Park від компанії Київміськбуд, але за умови 100% оплати житла. Акція триватиме до кінця жовтня.

Харків

Забудовник Альянс-Девелопмент пропонує придбати квартиру в ЖК ТИТУЛ Будинок на Пушкінській з можливістю відстрочки платежу на 6 місяців за умови внесення первинного внеску в розмірі від 30%. Скористатися пропозицією можна до 6 вересня.

Львів

У ЖК Kaiser Park від забудовника Kaiser Group діє літня акція на квартири – знижка до 40 $/м². Придбати апартаменти за вигідною ціною можна тільки до 15 вересня.

Одеса

У ЖК Малий Марсель-2 від забудовника Свій будинок можна придбати апартаменти зі знижкою 15% за умови 100% оплати. Акція діє до кінця вересня.

Компанія Graf development дарує знижки до 20% з клубом попередніх продажів «PRE-SALE» на квартири відразу в декількох житлових комплексах – ЖК Manhattan і ЖК Derby Style House до кінця вересня.

У ЖК Цитадель можна придбати квартиру в безвідсоткову розстрочку до кінця вересня. У програмі беруть участь тільки 10 квартир.

У ЖК SunCity діє спеціальна ціна 17 500 грн/м² на обмежену кількість квартир у будинку №3. Купити житло зі знижкою можна за умови внесення 80% оплати і тільки до 20 вересня.

Компанія ЗАРС готова запропонувати вигідні умови придбання квартири в ЖК Парк Совіньон – щомісячний платіж від 10800 грн, розстрочка платежу на 60 місяців, початковий внесок від 20%. Пропозиція дійсна до 1 листопада.

Залишіть коментар

Коментарі