Ексклюзив

Доступна «первинка» в Україні: огляд на серпень-2020

10 Грудня 2020
Yaroslav Rizhok Читать на русском

В останній місяць літа українські забудовники намагаються залучити нових клієнтів великою різноманітністю вигідних пропозицій і знижок. Деякі компанії дарують знижки на купівлю житла, інші – на придбання паркових місць, а треті і зовсім фіксують курс долара для покупців. Звичайно ж, забудовники продовжують пропонувати своїм клієнтам безвідсоткову розстрочку і навіть дарують додаткові місяці для максимально зручної оплати. Maanimo традиційно підібрав для вас найактуальніші і вигідні варіанти від компаній-забудовників на серпень 2020 року.

Maanimo традиційно підібрав для вас найактуальніші і вигідні варіанти від компаній-забудовників на серпень 2020 року.

Київ

Компанія Креатор-Буд дарує знижки до 10% за умови 100% оплати квартири в ЖК Creator City. Скористатися пропозицією можна до кінця серпня.

Забудовники Perfect Group і Citex Development проводять справжній марафон знижок – дарують від 7 до 10% на квартири в ЖК POLARIS Home & Plaza до 17 серпня.

Інтергал-Буд в честь свого 17-річчя підготував спеціальну пропозицію для своїх клієнтів – знижку 17% на 17 квартир в МФК Intergal City, ЖК Причал 8, ЖК Теремки, ЖК CITY HUB, ЖК Володимирський, ЖК SKY AVENUE, ЖК Сирецькі сади і ЖК Нивки-Парк до 17 серпня.

Забудовник UDP дарує знижки до 8% за умови 100% оплати на останні готові квартири, а також знижку 3% за умови придбання житла в розстрочку до 12 місяців в ЖК RiverStone. Акція діє до 11 серпня.

Компанія GEOS запрошує скористатися спеціальною пропозицією – ціна від 16 500 грн/м² на обрані квартири в ЖК Family & Friends до кінця літа. Крім того, придбати smart квартири в ЖК Orange City можна від 550 тис. грн до 31 серпня.

Київміськбуд пропонує нові умови розстрочки з першим внеском від 30% до 31 травня 2021 року в ЖК Абрикосовий, ЖК Mirax, ЖК Медовий-2, РК Отрада, ЖК Медовий, ЖК Веселковий, ЖК Італійський квартал, РК Урлівська-1 .

Компанія Saga Development дарує паркінг за умови 100% оплати однієї з обраних 3-х квартир в ЖК Washington Concept House або знижку 50% на паркове місце в ЖК Chicago Central House до кінця серпня.

Харків

Компанія Житлобуд-3 пропонує скористатися пропозицією – отримати знижку 10% за умови придбання двох квартир в ЖК Фелічіта. Скористатися пропозицією можна до кінця серпня.

У ЖК Спортивний від забудовника Marshal Development можна придбати квартиру в розстрочку під 0% з початковим внеском 50%. Акція діє лише до 15 серпня.

Купуючи квартиру в ЖК IT-Парк Manufactura від компанії Строй Сіті, можна отримати 20% знижку на ремонт або дизайн-проект від студії Project #1 до кінця серпня.

Забудовник ФЛАС дарує знижку 50% на паркомісце за умови придбання від 75 м² в ЖК Вектор. Акція діє до кінця серпня.

Львів

Компанія Парус Development пропонує відразу кілька акцій за умови придбання квартир в різних ЖК. Наприклад, дарує знижку в 15% на комерційні приміщення в ЖК Парус City і ЖК Парус Smart. А також пропонує придбати апартаменти з початковим внеском всього 11% і можливістю оформити розстрочку – плюс 11 додаткових місяців. Пропозиції доступні до 10 серпня.

З нагоди дня народження компанії Globus, її клієнти можуть отримати миттєву знижку 10% на придбання квартир в ЖК Globus Premium, ЖК Globus Central Park, ЖК Глобус Парк, ЖК Глобус Комфорт, ЖК Глобус Меридіан, ЖК Globus Elite і ЖК Глобус Панорама до 17 серпня.

Забудовник Лев Девелопмент готовий надати знижку 4 588 $ на 3-к квартиру 92,7 м². Пропозицією можна скористатися до 16 серпня.

Інтергал-Буд дарує літні знижки на квартири до 147 600 грн на ЖК Семицвіт. Придбати житло за акційною ціною можна тільки до кінця серпня.

Дніпро

Компанія Рівер Таун Девелопмент пропонує знижку 4% за умови 100% оплати ексклюзивних апартаментів в ЖК Bartolomeo Resort Town. Акція діє до 1 вересня.

Артпроектбуд зробив умови придбання житла в ЖК Щасливий ще більш вигідними – перший внесок у розмірі від 180 тис. грн і розстрочка 18 місяців. Акційні умови діють до кінця літа.

За умови придбання квартири в ЖК Лівобережний від компанії Grand Family Estate до 1 вересня, можна отримати знижку 30% на крите місце для паркування.

А в ЖК Loft House діють спеціальні ціни на житло – 888 $/м², а курс долара компанія фіксує на позначці 25. Скористатися пропозицією можна до 31 жовтня.

Одеса

Купити квартиру в Одесі від забудовника Graf development можна зі знижкою 20% в ЖК Manhattan і ЖК Derby Style House до кінця літа. А в ЖК Приморські Сади діє спецпропозиція – «Квартира за ціною оренди». Щомісячний платіж за все від 500$ з першим внеском від 25%. Доступно тільки 10 квартир!

Компанія ОДЕК Девелопмент фіксує курс долара на позначці 26 грн для своїх клієнтів, які бажають придбати квартиру в ЖК Aqua Marine. Пропозиція діє до 15 серпня. А в Мікрорайоні «Таїровські сади» за умови придбання апартаментів і 100% оплати комора до 3,5 м² йде у подарунок тільки до кінця літа.

Купити квартиру в Одесі від компанії Будова можна зі знижкою 10% за умови 100% оплати тільки до 9 серпня. Пропозиція діє для апартаментів в Апарт-комплекс «Морська резиденція», ЖК Скай Сіті Плюс, ЖК Sea View і ЖК Скай Сіті.

Компанія Гефест пропонує цілий ряд акційних пропозицій для своїх клієнтів: в ЖК Посейдон ціна в секції Б від 23 000$ при 100% оплаті і 40 місяців гнучкої розстрочки. А придбати 1-к квартиру з видом на захід в Апарт-комплекс Каліпсо і ЖК Акрополь можна за ціною 950 $/м² тільки до кінця літа.

Залишіть коментар

Коментарі