Ексклюзив

Що носить з собою успішний бізнесмен: 5 обов’язкових девайсів

26 Листопада 2020
admin Читать на русском
 1. Макбук
 2. Смартфон
 3. Портативний принтер
 4. Смарт-годинник
 5. Бездротові навушники

Сучасні технічні пристрої – гаджети, техніка, “розумний дім” значно спрощують побут. Робот-пилосос стежить, щоб на підлозі не залишилося ні смітинки, а кондиціонер з Wi-Fi підтримує потрібну температуру, аби до повернення господарів в будинку був оптимальний мікроклімат. Але у статті ми розглянемо 5 девайсів-помічників у бізнесі, які (і це важливо) ви завжди можете носити з собою.

Макбук

Mac OS не Windows – це розуміють всі, хто перейшов на бік Apple. Для бізнесу macbook в Києві, як і в іншому місті купити не складно. Макбук продається у великих онлайн-магазинах техніки з доставкою.

Вся лінійка портативних комп’ютерів бренду, від моделі Air 2017 року до моделей Pro 2020 року, відмінно справляється з виконанням робочих завдань у режимі багатозадачності. Це робота з файлами та документами, конференція, серфінг у мережі, створення сайтів та багато іншого.

Зручно, що все обладнання Apple, програми та сервіси працюють разом. Ви можете запустити проект на Mac та закінчити його на айфоні. Пристрій сумісний з програмами Microsoft та Google, тому у вас є все для виконання повсякденних завдань.

Смартфон

Бизнесмен2

Телефон, який раніше використовувався тільки щоб зателефонувати, зараз виконує багато робочих завдань – перевірити пошту дорогою, терміново виправити Google-документ, відповісти в месенджері.

У більшості рейтингів найкращими “робочими конячками” визнають айфони, зокрема iPhone 11 Pro.

Які вимоги висувають до смартфона для бізнесу:

 • наочність;
 • швидка робота з безліччю запущених одночасно додатків;
 • містка батарея;
 • LTE;
 • хороша камера;
 • великий екран.

Під ці критерії, до речі, потрапляють багато флагманів й не “яблучного” бренда, наприклад, Samsung та Huawei. Смартфони можна купити, як і ноутбук в розстрочку або оплатити частинами на сайті eldorado.ua.

Портативний принтер

Попри те, що Україна поступово переходить на цифровий документообіг, ділові папери нікуди не зникають. Накладні, кошториси, калькуляції, договори – все це необхідно друкувати на принтері. І якщо раніше для цього підприємець повертався до офісу, тепер принтер можна носити з собою.

Портативні моделі важать до 2 кг (а є й до 0,5 кг) та практично не займають місце. У будь-який момент власник підключає пристрій до ноутбука, і за хвилину у нього вже є 8-9 сторінок надрукованого документа.

Смарт-годинник

Це іміджевий девайс, який показує, хто тут бос. Годинник Apple Watch синхронізується з айфоном, тому власник використовує його для спілкування в чаті. На нього надходять повідомлення, і Siri завжди на зв’язку.

Календар, мапи, гаманець – усе в маленькому пристрої на руці. І звичайно, вони максимально точні, як кварцовий класичний годинник.

Бездротові навушники

Навушники насамперед асоціюються з музикою. Але цей пристрій дуже допомагає у роботі. Швидка відповідь на дзвінок, коли телефон залишився у сусідньому кабінеті або ви їдете за кермом. А в AirPods подвійним постукуванням по “вуху” ви викличете помічницю Siri, і вона набере будь-який номер з ваших контактів.

Якщо досі думаєте, що всі ці девайси створюють лише для розваг, та не використовуєте їхні можливості на повну, саме час змінити думку.

Залишіть коментар

Коментарі