Кредобанк

Про банк

KredoBank — український банк, заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків України. На 100% належить фінансовій групі PKO Bank Polski — найбільшій фінансовій інституції Польщі та одній з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи.

Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Кредобанк присутній у 22 областях України і у Києві та пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України.

Мережа відділень — 67 відділень

Фізичних осіб — 605 000

Юридичних осіб — 57 000

Кредобанк — правильний банк

Стратегія банку визначає, що Кредобанк будує вартість на основі довготривалих відносин із задоволеними клієнтами та ентузіазму працівників. Це стало основою для створення концепції правильного банкінгу. У банківській сфері купа хитрощів і зірочок. Усі тільки й розказують про любов до клієнта замість того, щоб зробити нормально — правильно. Кредобанк вирішив взяти на себе цю роль — першого правильного банку, який знає та робить правильно. Банківські картки та послуги — правильні, бо в них закладені прості правильні умови без зайвих прихованих сенсів і нюансів.

Місія Кредобанку: Ми є надійним фінансовим партнером для наших клієнтів і привабливим роботодавцем для наших працівників.

Цінності банку

•             Довіра

•             Задоволеність клієнта

•             Постійне вдосконалення

•             Підприємливість

Банк активно кредитує роздрібних клієнтів, малий і середній бізнес та корпорації, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Крім того, Кредобанк пропонує надійні депозитні продукти. Флагманськими продуктами Кредобанку є Правильна картка для роздрібних клієнтів та Craft Banking для преміальних клієнтів. Банк активно бере участь у низці державних та міжнародних програм, які дозволяють бізнесу залучати фінансування на вигідних умовах.

Основні показники АТ «КРЕДОБАНК» станом на 01.07.2023 р.:

•             Чисті активи — 45 660,4 млн грн

•             Кредитний портфель (брутто) — 14 547,8 млн грн

•             Кошти фізичних осіб — 13 485,2 млн грн

•             Кошти юридичних осіб — 25 830,1 млн грн

•             Статутний капітал — 2 249,0 млн грн

•             Прибуток — 914,8 млн грн

Оф. сайт: kredobank.com.ua

Контакти

Повна назва АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КРЕДОБАНК»
Скорочена назва АТ «Кредобанк»
Головний офіс 79026, м. Львів, вулиця Сахарова, 78
Графік роботи Служба підтримки: цілодобово
Гаряча лінія 0 800 500 850
Електронна пошта [email protected]
Соціальні мережі        

Реквізити

Ліцензія №43 від 11.10.2011
МФО 325365
ЄДРПОУ 09807862
SWIFT WUCBUA2X
Reuters KBUA