Оставьте отзыв

Отзывы

 1. WalentynaSz Sz
  26.05.2022

  Недоброго дня!
  Складається враження, що банк списує кошти, використані закордоном, у зручний йому день і по зручному йому курсу, і тим самим заганяє дебетні рахунки в мінус. Ще раз — дебетні картки. Дебетні. Зарплатні картки. Без попередження. І робить це банк массово і свідомо. Інформація до здійснення трансакції про те, що так буде, банком надана не була. Завдяки діям Кредобанку мої діти два тижні не матимуть що їсти. Це буквально, не фігурально. І так ситуація хоч вбийся, а тут ще завдяки Кредобанку їсти ми тепер не будемо взагалі. Сподіваюся, це зробить керівництво Кредобанку щасливішим і надасть особливої втіхи під час війни.
  Добре заробили на голодних дітях?!
  Нешановний банк, за ті два з копійками роки, які я мала нещастя бути вашою клієнткою, було багато чого: від кількох годин очікування у відділенні на Воровського, коли вимкнулась електрика під час моєї банківської трансакції, а у вашому “прекрасному” банку немає джерел безперебійного живлення, і просто для того, щоб трансакцію відмінити треба чекати невизначений і тривалий час. Були декілька візитів у відділення на Святошино, в якому усіх охочих маринували під час епідемії ковіду у манюньому касовому залі при непрацюючих касах з годинку. І не раз так маринували. І “провали” в роботі карток по декілька годин. Коли ні заплатити, ні перевірити стан балансу неможливо. І ти стоїш на касі як придурок, а оплатити покупку не можеш, бо Кредобанк — всьо. Висококласна професійна робота банку, чи не так?!
  Я напишу відкритого листа вашому керівництву, я напишу ПКО Банку Польському. Те, що ви робите зараз, списуючи невідомо-які суми і невідомо-коли — навіть якщо дрібнюсіньким шрифтом на сто першій сторінці публічної оферти десь там раптом написано, що банк так зробити може, це — не нормально, це — здирництво. Це — як обікрасти людину на вулиці. Ваші дії когось можуть вбити.

 2. Никита Арманов
  26.11.2020

  Приятное и ненавязчивое обслуживание в банке, мне лично понравилось отношение. Пришел оформить обычную карту, выбрал mastercard и без проблем мне все сделали. Карта отличная, везде принимают, расплачиваться удобно и быстро.

 3. Smirnov Dmytro
  25.05.2020

  Самый ужасный банк, не ориентирован на клиента. Был в нем у меня автокредит, вовремя карантина подняли кредитную ставку и никакие уговоры и заявления не помогли. Даже письмо из Нацбанка с разъяснениями про карантин они назвали » филикина грамота».
  С супругой общаться не хотели, хотя она есть в договоре и ее контакты.
  Наториальная доверенносдоверенность для них ноль. О том что ко мне применены какие-то санкции я узнал через год и 3 месяца.
  Приложение неинформативно и безполезно. Банк для тех кто хочет потерять свои деньги, его сотрудники могут помочь только в этом могут еще и нахамить.

 4. Валерия
  20.04.2020

  В целом могу согласиться. Не так часто с банком имела дело, но карту от Mastercard они обслуживали совершенно нормально, не было ни задержек по переводам, ни перебоев каких-либо. Есть бесконтактная оплата и вообще карта удобная, без нее сейчас никуда. Из бонусов не только rewards пользуюсь. Т.к. часто летаю куда-либо по работе, удобно, что можно пройти ускоренную регистрацию по fast line.

 5. Георгий
  10.10.2019

  Не плохой банк, оформил у них себе карту World Elite Mastercard. В большей степени выбрал из предложенных вариантов именно ее из-за приоритетной посадки на самолет и бизнес-залов, действительно удобно. Есть и другие бонусы интересные, в виде программы rewards. Карту принимают везде, отлично работает бесконтактная оплата. В общем, мне нравится.